Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

  • 14 736
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • варна
  • Мнения: 147
Честит Константин младши на milenag! Да е здрав и много да я радва! newsm51
Петя,страхотна усмивка има малкия!пу-пу да не му е уроки!
Ася,честита кошарка,много е сладурска!
За апетита-гладна съм като вълк,постоянно ям нещо,за сладко да не говоря-станах спонсор на Захарни заводи.То и затова съм качила 16кг.А за спането-24 часа сигурно няма да стигнат,ако се поддам.Добре,че още си работя,иначе по цял ден ще спя Simple Smile
Стефинка,стискам палци всичко да мине бързо и лесно!
Ародоет,за съжаление незнам какво да пиеш.Дано скоро бебчо се смили над теб и ти мине!

Стефинка тъкмо си мислеше,че ще откара до КОледа и хоп-водите Simple SmileЯвно бирите и цигарите са свършили работа Simple Smile
Някоя Варненска мама няма ли да се отчете с бебче вече?

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 10:22 от tedi_ip

# 211
  • Мнения: 371
Дано всичко мине леко при Стефинка Praynig
arodoet2 и аз съм +20кг. ooooh! вече приличам на слонче,  261uu трудно ми е да се движа и въобще не се чувствам добре
а за болките в ребрата едва ли може да те облекчи нещо щом бебето те подпира и аз бях така преди известно време

# 212
ЧЕСТИТО НА МИЛЕНАГ! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНЪТ, ДА РАСТЕ УСМИХНАТ И ЩАСТЛИВ!   bouquet

Петя, страхотна снимка!!! Много е сладък, пу-пу! Да ни пускаш още такива  Wink

Успех на Стефинка!!! Леко и безпроблемно!

# 213
  • София
  • Мнения: 749
СТЕФИНКА,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

arodoet2, и аз не знам какво би те облекчило... съжалявам, че не мога да помогна Sad

# 214
  • Мнения: 794
Ох, днес най-после съм си вкъщи и мога вече да пиша по-честичко!

jul, добре дошла! Пусни снимки на бебка, че гледам, че в албумчето има повече снимки на момченцата, момиченцата са по-малко! Как е в новия квартал?

Честити бебчета на новите мами! Стискам палци на Stefinka!

Аз съм вече напълно готова за бебка, с майка ми онзи ден изкупихме Вис Виталис, всичко необходимо й взехме!  Joy Днес ще си почиствам и ще гладя бебоческите дрешки. И аз си взех Сано Максима и омекотителя. Изпрах с тях и мирише много хубаво! Майка ми ми е изплела жилетчица и елече, а баба ми ми е наплела бели терлички, много сладки, трябва само да им нанижа розова панделка!

Свекърите ни купиха количката, но сега свекръва ми, която е много кротка и разбрана жена, много иска да отидем до Вис Виталис и да вземем още нещо за бебка от нея, та съм оставила някой единични неща да купим утре...

Искаше ви се да измия прозорците днес, но пък то е гадно и дъждовно, няма смисъл. Ще почакам още ден-два. Днес ще поизбърша прах и ще подредя, доколкото мога, че да не си предизвикам раждане. Рано е още!

arodoet2, според мен бебка не ти се е заклещила в ребрата, а просто ти е насинила черния дроб. Ще почакаш малко и болката ще отмине. Аз така една нощ от ритане в дроба бях получила спазъм и така ме боля, не можех нито да си поема въздух, нито да си раздвижа ръцете. Но след време отмина.

veni-b, дано дочакам да ти стана вестителка! Много ще се радвам! Ако знаете вчера на Милена колко й се зарадвах, защото ми се обади по телефона, не ми прати смс, та можахме да се чуем!


# 215
  • Мнения: 6
За килограмите аз съм + 23 също, доскоро не ги мислех, но сега като се видя в огледалото и не мога да се позная. Надявам се с времето да успея да ги сваля, че и аз хич не съм по диети и спорт. Аз съм на принципа, че човек трябва да яде каквото и колкото иска.

За болките в ребрата едва ли има нещо да пиеш, по-добре се  поразсходи малко, за да се намести бебока.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Честити бебчета на новообебилите се мами, да са им живи и здрави малките мъжлета!
На Стефинка и другите които днес се запътят да раждат, леко и безпроблемно!
По този повод преди два дни ми се случи нещо много смешно, в магазина влезе една циганка да продава дървени лъжици, та едно от "пожеланията" й към мен, като ме видя с корема беше "Като пр..ня да го изкараш...", с колежките паднахме от смях...та освен да върна пожеланието към всички все още 2в1...
За кг , не ми се говори изобщо, вече съм с 20 отгоре, макар че не се усещам чак толкова тежка Blush

Хубав ден на всички  bouquet

# 217
  • Мнения: 130
Значи - който иска да ражда - пие по 2 бири и пуши по 3 цигари като Stefinka Laughing Напъваме с теб, Stefi!
Cenitelka - нахиленият Стефи много много прилича на теб Laughing Всички сме сигурно че ще бъде най-веселото бебе, като мама. Много се радвам че се запознах вчера на лекцията и с други мами - едната живее над нашия блок:) И с Baby_artois се запознах. Arodet, Emma - вие сте с моя термин - случайно тази нощ да сте пишкали 6 пъти и от 2 дни да имате чувството, че като вървите и сте ви изпадне нещо отдолу Joy
Абе пишете по принцип имате ли разкритие, тапи, води, такива неща. Мерси:)
ВаняМ - в твоя доктор е грешката за kg, не в теб - не е трябвало да те качва на кантара!!! Аз съм напълняла много малко, но пък си има всякакви други екстри - така че...Ася - и ние мислим такава кошарка да купуваме - но искам в оранжево, а не мога да намеря. има ли в Метро оранжеви? В каталога има само зелени. Само да ти кажа, че има много удобни дюшечета за пътуване за тези кошарки, които се сгъват на три. Аз ще раждам а пък още нямаме кошарка newsm78
Хубав ден момичета:)

# 218
  • Мнения: 130
А, исках само да предложа заглавие за нова темичка - но а май дълго newsm78

Шегобиецът АПРИЛ цветна люлка е скроил-сладко бебче в нея скрил

# 219
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Мерси много момичета  Hug дано поне скоро да ми мине .
helenblondy абе 6 пъти не съм ставала до тоалетната , обаче постоянно имам чувството , че беба ще изадне. #Crazy
Ася абе много хубава кошарка.  bouquet

# 220
  • София
  • Мнения: 749
А, исках само да предложа заглавие за нова темичка - но а май дълго newsm78

Шегобиецът АПРИЛ цветна люлка е скроил-сладко бебче в нея скрил

newsm10 на мен ми харесва

По този повод преди два дни ми се случи нещо много смешно, в магазина влезе една циганка да продава дървени лъжици, та едно от "пожеланията" й към мен, като ме видя с корема беше "Като пр..ня да го изкараш...", с колежките паднахме от смях...та освен да върна пожеланието към всички все още 2в1...
За кг , не ми се говори изобщо, вече съм с 20 отгоре, макар че не се усещам чак толкова тежка Blush


Пожеланието е трепач  Joy Joy Joy
А килограмите - и аз не ги усещам (мамка им !)...но ги виждам  Shocked

# 221
  • Мнения: 794
Ася - и ние мислим такава кошарка да купуваме - но искам в оранжево, а не мога да намеря. има ли в Метро оранжеви? В каталога има само зелени. Само да ти кажа, че има много удобни дюшечета за пътуване за тези кошарки, които се сгъват на три. Аз ще раждам а пък още нямаме кошарка newsm78
Хубав ден момичета:)

Мила, никакъв избор на цветове няма, поне в пловдивското Метро. Ние взехме кошарата на Бертони на две нива с люлеещ механизъм. Като отидохме вчера със зълва ми /първи ден от промоцията/, се оказа, че имат два цвята - зелено и розово. Така пишеше на кашоните. Но ни отказаха да ни ги отворят, за да видим десена. Много се ядосахме и се обадих на управителя и обясних, че е безумие, ако очакват да купим кошарка, на която не сме й видели нито цвета, нито десена. Той каза, че ще нареди да ни отворят поне една. Накрая с триста зора накарахме една от консултантките да ни отвори само горната част на кашона, та да видим поне цвета. Зелената е много бледо зелена, тук-таме има бледо жълто и е със сини кръгове. Розовата пък я имаше изложена в подобен вариант. Оранжева изобщо нямат, нито пък тази от снимката на каталога. Реших, че зелена със синьо не е за момиченце, и взехме розовата. Така или иначе смятам да я потрошим от ползване и местене, а в последствие и като кошара за игра да я ползваме, така че няма да докара до второ дете... hahaha Направо съм във възхита от розовата, много е красива. А иначе и аз исках оранжева, но я нямат. И във Вис Виталис я нямаха, имаха само една тъмно синя. Така че, не знам откъде ще намериш оранжева, освен от интернет... Hug

Момичета, матрачето, което върви със сгъваемата кошарка, достатъчно ли е? То е твърдо с 3-4 см дунапрен отгоре.

# 222
  • Мнения: 111
А, исках само да предложа заглавие за нова темичка - но а май дълго newsm78

Шегобиецът АПРИЛ цветна люлка е скроил-сладко бебче в нея скрил

Харесва ми твоето заглавие!  Peace

# 223
  • Мнения: 6
Сетих се че една от теориите за качване на кг по време на бременност е свързана не само с нуждите на бебока в корема на мама, а и с кърменето, т.е организмът се презапасява, в случай че майката няма какво да яде или не може да осигури всичко необходимо. Ако сте забелязали повечето кърмещи майки връщат кг си една година след раждането- нормално е след като 9 месеца си ги трупала

А за тези мамчета, които все още се ядосват на мъжете си за тяхното неразбиране Ето какво прочетох:
"Естествено е през този период бъдещата майка да надебелее. Но и мъжът й да трупа кг? Странно е, но през този период някои бъдещи татковци също наддават на тегло. Една от причините е стресът, на който са подложени по време на очакването. Несигурността, неувереността и страхът от бъдещето принуждават бъдещия татко по-често да посяга към храната. Друг 'симптом' на  'на мъжката бременност' е ПРОМЕНЛИВОТО НАСТРОЕНИЕ"

Хехехе това все едно за моя мъж е писано Laughing
Когато започне да ми мрънка му казвам, че все едно той е бременнен. Ама вече спрях да му се връзвам и като че ли и той е по-спокоен сега.

# 224
  • Мнения: 200
Stefinka давай момиче! С тебе сме! Абе само аз ли си ходя с паднала тапа? newsm78
Днес бях на тонове, Царичкова каза да не се надявам да изкарам до края на другата седмица, защото матката ми била "възбудена" вече! То така или иначе другият понеделник ми е термина, тъкмо! Mr. Green
Пете много поздрави имаш от нея и каза че вече не иска снимка на всяка поотделно а и на двете с двете бебета, задължително! Много и е мерак да ни има защото да разказва как сме били приятелки и тн.....ще и угодим живот и здраве и даже много ще се зарадва ако отидем да и занесем лично снимките де. Ох дано всичко мине номрлано и това ще направим  нали Praynig Praynig Praynig
 
ВаняМ въобще не ти личат килограмите или си била направо кльощава преди да забременееш, та ти имаш само коремче!  Naughty
arodoet2 дано ти мине скоро!
""Като пр..ня да го изкараш...""  rotfImao това е най-готиното пожелание което съм чувала!!!!
Сега отивам на ЖК, да видим доки какво ще каже и той! Wink
Вчера му се обаждам и той с надежда вече ме пита " Златце ти къде си", все едно ме пита дали не съм в болницата вече Simple Smile Голям е сладур!  Hug
Айде после пак ще се отчета!

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 11:49 от Aquariel

Общи условия

Активация на акаунт