Ламинат или мокет?

  • 4 911
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1. паркет/дюшеме - дай доброто
2. ламинат
3. мокет
4. теракот - най-зле

# 46
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ламинат,може върху него малко килимче за уют.

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
или някоя по-голяма кожа ...

# 48
  • Мнения: 2 336
или някоя по-голяма кожа ...
идеално ще стане

# 49
  • Мнения: 281
Ламинат Hug

# 50
  • Мнения: 2 441
Ламинат, без нищо отгоре. Сутрин си правиш бърз фитнес със забърсване за 10 минути и толкова.

# 51
  • Мнения: 196
естествено че ламинат ...минаваш с прахосмукачката и парцал всеки ден за броени минути

# 52
  • Мнения: 281
Ламинат навсякъде,дори в кухнята и коридора.Има невероятно голям избор .

# 53
  • Мнения: 192
Никога ламинат!
В момента предлагат невероятни мокети, с голяма дължина на косъма. Не става въпрос за изкуствените произведения добре познати ни от БДС - апартаментите. Децата играят с удоволствие, лежат с часове по земята.
Почиства се с прахосмукачката също толкова лесно, колкото и ламината.
Естествено, говоря за спални, детски и хол. В кухнята, трапезарията, коридорите и стълбите - теракот или гранитогрес.

За мен няма по гадно нещо от ламината, абсолютно сте прави че се чисти и поддържа лесно, но също толкова лесно се поддържа и естествения паркет. А на крачетата е топличко, пък с ламинат след 10 минути ми е протекъл носа Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 092
Ламинат , разбира се!
Иска ли питане. Peace

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Твърдо за ламинат съм аз. Peace

# 56
  • Мнения: 106
У нас е омокетчено навсякъде - няма по-гадно нещо. Събра прах и мръсотия постоянно. Сложи си ламината и ако искаш после си постели малки килими отстрани, където стъпвате до спалнята.

И при нас так, но тъй като жилището не е нашо не мога да направя нищо по въпроса  Sick

# 57
# 58
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Абсолютно ЗА ламинат.Мокетът е,както казва моят мъж,развъдник на микроби.

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Както всички са казали ,най добрия вариант е ламинат Peace.Майка ми са  с мокет в спалнята и е нещо ужасно,много мръсотя събира и се чисти много трудно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт