Въпрос за външна изолация

  • 7 302
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Пазарлъкът винаги се прави за труд на квадрат, това е ясно. Материалите - колкото дойдат. Иначе може и да спестят 50% от стиропора докато разбереш какво става.

# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Благодаря за отговорите,най-вероятно сами ще си купуваме материалите ,защото майстора ,който ще я прави евентуално ни даде цена само за труда си .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 478
Говорих с мъжа, ми защото той работи в такава фирма(БАУМИТ)-за топлоизолации и мазилки.Изолацията на една къща трябва да е с стириопор и задължително да е 5-6см.Цените са около 40лв на кв.м.до шпакловка и още 10лв на кв.м. за мазилка,като са включени труд ,материали,вдигане на скеле.Мисля че ако се направи пълната система от тяхни материали се дават и 10г. гаранция.Фирмата им има представители за всеки град,и ако някой го интересува по подробно да ми пише на лични.

# 18
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Говорих с мъжа, ми защото той работи в такава фирма(БАУМИТ)-за топлоизолации и мазилки.Изолацията на една къща трябва да е с стириопор и задължително да е 5-6см.Цените са около 40лв на кв.м.до шпакловка и още 10лв на кв.м. за мазилка,като са включени труд ,материали,вдигане на скеле.Мисля че ако се направи пълната система от тяхни материали се дават и 10г. гаранция.Фирмата им има представители за всеки град,и ако някой го интересува по подробно да ми пише на лични.




чувала съм само добри отзиви за тази фирма  bouquetпърво обаче трябва да ни поставят дограмата и след това изолацията.като стигнем до там ще те помоля за координати за фирмата в която работи съпруга ти.

# 19

Общи условия

Активация на акаунт