за родилното

  • 3 528
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Вземи си това : памперси на PAMPERS- 1 или 2 номер , мокри кърпи , шише на CAMERA , помпа за кърма.

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Но защо шише, това дете няма ли да се кърми? Тези лекари съвсем обезумяха вече, дайте му от първия ден изкуствено мляко и после защо не ще да суче?  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 1 522
При мен искаха само мокри кърпички и памперси - вземи малък пакет 24 бр., че аз се прецаках и занесох 46 бр. на ,,Памперс" по-добре да са размер 2. Кремче и до днес ползваме - БОЧКО. Шишета ползвам на Авент, но в болницата не са ми искали да нося. Там дават на бебетата в едни отвратителни стъклени шишета млякото, защото някои мами не се сещат ама ако си секцио кърмата идва на третия ден и затова ти трябва шише. Иначе е хубаво да си вземеш помпа за кърма - аз ползвам на Авент и съм доволна. Леко раждане!


# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вземи си помпа за кърма, памперси за новородено, мокри кърпички, крем, биберон за новородено, телефон и зарядно Mr. Green
Точно! Peace

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
При мен искаха само мокри кърпички и памперси - вземи малък пакет 24 бр., че аз се прецаках и занесох 46 бр. на ,,Памперс" по-добре да са размер 2. Кремче и до днес ползваме - БОЧКО. Шишета ползвам на Авент, но в болницата не са ми искали да нося. Там дават на бебетата в едни отвратителни стъклени шишета млякото, защото някои мами не се сещат ама ако си секцио кърмата идва на третия ден и затова ти трябва шише. Иначе е хубаво да си вземеш помпа за кърма - аз ползвам на Авент и съм доволна. Леко раждане!




Извинявайте мами - секцио, не е било нарочно  Grinning  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 296
В бургаското родилно искаха само памперси, бебешко олио, сапунче и клечки за уши с ограничител. Препоръчвам ти "Pampers"-най-добре направо 2 номер, шишето на "Avent", и кремче на "Bübchen"- против подсичане.

# 21
  • Мнения: 780
В бургаското родилно искаха само памперси, бебешко олио, сапунче и клечки за уши с ограничител. Препоръчвам ти "Pampers"-най-добре направо 2 номер, шишето на "Avent", и кремче на "Bübchen"- против подсичане.
Peace

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Обезателно си вземи помпа за кърма(поне за мен това бе най-важното нещо)
и за мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт