Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 434
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Леле, Муцка, ма сте големи сладкиши бе! Пък дъщеричката ти с тия сини очички.... - цяло ангелче е....  angel008 пу-пу-пу, циганче грозно такова /туй против уроки, нали знаеш Mr. Green/ Надявам се да не ви е съборила същата гадост, дето я изкарахме ние Sick Хайде лекувайте се и стискам палци всичко бързо да размине! fingerscrossed

# 16
  • Мнения: 111
Тук съм, тук!
С така дългоочакваните болки в кръста, които обаче незнам дали са знак за наближаващо раждане или резултат от зелените кайсийки, които си похапнах вчера!  Joy

# 17
  • Мнения: 26
Айде и от мен,да ни е честита новата темичка,и да запълним само с хубави неща..
Ех,Роска аз тъкмо щях да се провикна-Айде Роскааааааааа ама явно ще е друг ден,нищо де,няма каде да ходи,ще излезе..Да те питам ти имаше ли преди това някви леки контракции,нали казват,че може да имаш такива леки болки,че тялото почвало да се настройва за раждането...че снощи имах нещо като предменструални ама много леки болки,та се чудя..ама то и аз не се спирам...
Блонди и аз ти се накефих на теб и дъщеричката..

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Роска, мисля, че големият ден наближава...
Аз не си спомням за болки в кръста, но като те хване няма
как да се объркаш.  Хем те боли, хем не те боли. Искаш да седнеш, пък като седнеш искаш да станеш... Е, такова нещо беше при мен.
Хайде , леко раждане и утре сутрин на отчет! Heart Eyes

Благодаря, Блонди!
При нас е бронхит в комбинация с ангина.  Crazy Така кашля милото ми слънчице,
че сърцето ми се къса, но ще мине.

# 19
  • Мнения: 903
Ох, Муцка, да не те стряскам, ама тъй както го описваш много ми прилича на противния вирус дето ни споходи нас... Sick Особено ако качвате и температура #Cussing out Тук, в Бургас, който познат срещна, всичките са я изкарали наскоро тая гадост и то на така тежко...УФ!

Роска, айде бе жена! От чакане мен взе да ме напъва вече Joy Joy Еййй, туй малкото овне от сега се види ще е голям инат! Mr. Green

Е, аз отивам да си лягам, smile3507 така че пожелавам на всички "Лека нощ и сладки сънища!", а на болничките -бързо влизане в кондиция!

# 20
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утро на всички...Реших да ви зарадвам рано рано и да ви запозная с моето семейство Снимково Mr. Green
Ето ни и нас....
После като отида в офиса ще ви пусна и снимка на малките че нещо не се отваря от къщи... Peace
Росикато ти видях поста мислех че ще научим приятната новина ама уви... Crossing ArmsАйде няма нищо  в очакване сме и днес да видим... Hug
Блондиспециално за теб е снимковия материал да викаш и ти не само аз Mr. Green а Роска моля моля сме я виждали само бременна и с маска...или това не беше маска... #Crazy #Crazy..хи...хи..хи..  bouquet
Муцкапращам ти целувки и много много сила за да се справите с този грип...дано да е скоро...  love001 supermama supermama
Герищом си останала с чуденето какво е било значи не са били предродилни болки...Те кат те хванат няма пускане...със сигурност ще знаеш ....или по скоро ще притичаш до доктора щото ще те хване и малко страх ...да не те плаша....ама и аз не съм шубе ама кат ме хванаха болките всички ги вдигнах в крак ..тревога...раждам...и да видиш как бързо намерихме клиниката... hahaha hahahaГолям смях пада тогава да знаеш хем те боли пък хем ти е смешно всички около тебе как се шашардисват.... hahahaмииилите.... Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Пу, пу красавците ми те!  Flutter
Кати, мъжо ти като се види изтипосан у форума ще подскочи до тавана. Mr. Green

Благодаря ви за пожеланията. Мисля, че не е грип обаче.
Тази грипозната вълна мина през Софийското поле преди месеци.
Верно прилича, но казаха ангина и бронхитче.
Водих Алекс на двама лекари(за по-сигурно, така правим в България Heart Eyes)
Абе ще се оправим. Мама муцка е накупила сиропи, капки...
Милата ни баба бди над внучето, така, че ще преборим гадната болест.

Сега по същество...чакаме ..да видим кой кой е! Laughing
Аз си мисля, че все първи хубостници, умници пък и наборчета  сме се наредили тука...хайде показвайте bowuu

И да ви кажа се замислям отсега за grinning039, ...
Мисля...мисля newsm78 и друго освен Кипър не се сещам.
Пък и до лятото и Блонди ще е вече "кипърка"  4470, и pdd ще е там  dancing,
бебчетата на  Роска и Гери, живи и здрави ще са готови за разходки 1stroller, ,
Мимето Tixeri и Барборанова на едно гости ще долетят newsm52 
Цвета и Лусинчето ще са се ориентирали и станали стари кучета smile3560,
Мечето от Пафос и е на една крчака   , Буболинка си е в Ларнака ,
Casiere също е наколо .... така , че не се помотвайте, ами мислете....сборен пункт при Кати.
Ми така ..наредих ви всичките. Малко ми заприлича на астрологична прогноза... Joy Joy Joy
Ако съм пропуснала някой, моля да се допише  bouquet
Подробности по-нататък! Mr. Green 

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:06 от muzka

# 22
  • Мнения: 577
Такааааааааа ще се пусна и още как!Мойто умно мъж/както вика една приятелка-филипинка/реши да поизпразни `Д`-то и свали всички снимки на дискове.Сега аз ще започна обратната процедура.Ще преровя дисковете и ще кача на компа,за да ви я пусна.Ама искам една такава,къде и моя убавец го има. Бооооожеееееееееее, ама много сте/сме/ хубави всички бееееее ,направо ,като от конкурс`Мис Чар и Красота`сме се подбрали.И ако се съберем един ден в Кипър на сбирка,трябва да е с мъжете да могат да ни опазят.Пу-пу-пу .Ще се чудят и маят хората да няма няма някакъв конкурс за`Мисис`-а те да не са разбрали?  Започвам делото велико-за снимката.   lovekiss

# 23
  • Мнения: 577
 Confused  Помощ.   Sad  Снимката е на раб.плод. До тук се справих. Ами сега?-----Не мога да  я  кача и това е,пробвах 2 пъти но ми дава ерор. И кво правя сега?Баш излагация си е,но ако има някой малко да подскаже-ще съм мноооого благодарна.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
Confused  Помощ.   Sad  Снимката е на раб.плод. До тук се справих. Ами сега?-----Не мога да  я  кача и това е,пробвах 2 пъти но ми дава ерор. И кво правя сега?Баш излагация си е,но ако има някой малко да подскаже-ще съм мноооого благодарна.

барборанова, не разрбах аз къде ти е снимката ?? Извинявам се за невежеството,ама
раб.плод какво лие ??? newsm78

# 25
  • Мнения: 577
Десктоп-а,Муци.

# 26
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Confused  Помощ.   Sad  Снимката е на раб.плод. До тук се справих. Ами сега?-----Не мога да  я  кача и това е,пробвах 2 пъти но ми дава ерор. И кво правя сега?Баш излагация си е,но ако има някой малко да подскаже-ще съм мноооого благодарна.
КЪДЕ бИлА.....снимката newsm78
Трябва да я качиш на някоя интернет снимкова програма ....snimka.bg....webshot....или там каквото ти знаеш и тогава като пишеш отговор най отгоре в полето което пишеш има иконки намираш вмъкни изображение......отиваш на снимката отгоре натискаш дясен бутон ...после ..Пропъртиес(последното)....после идва едно падащо квадратче оттам .....намираш ....Адрес ...почерняш го целия и правиш....Копи...и след това ...Пайст в отговора който ще публикуваш .....Дано да си разбрала ..Ще видим дали...  bouquet

Муцка моя мъж с удоволствие би се радвал на малко слава..хи..хи..

# 27
  • Мнения: 903
muzka , barboranova май има предвид десктопа на компа, ама за да качиш снимка тук, трябва не просто на компютъра си да я имаш, ами да се регистрираш в някой такъв сайт. Напр. аз съм в снимка.бг и тогава от сайта да копираш и да пейстнеш тука адреса на снимката, та да те видим значи бре! Mr. Green Надявам се да съм обяснила правилно, ако не Муцка да ме поправи, като по-компютърно веща блондинка Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Я, гледай всички едновременно сме писали????? Брей, че отряд за бързо реагиране сме???? Hug

Блонди
, точно така!
Тя и Кати е обяснила подробно, ама к`во да се прави и аз съм по подробните обяснения.
Да каже човек, че нещо общо имаме.... hahaha

И ето....

За да качиш снимка тук и където и да било другаде, трябва преди това да си я качила в  Интернет пространството или

Правиш си регистрация в някой от сайтовете за тази цел - multiply.com,snimka.bg и т.н.

Качваш снимката в съответния сайт.
Когато е вече качена, отиваш върху нея и кликваш с десен бутон.
Копираш адреса на снимката, който се вижда в падащото меню като кликнеш върху снимката.
После идваш във темата и както обикновено кликваш за  отговор.

Ако искаш снимката да се вижда избираш иконата за изображение и между таговете даваш paste
на адреса, който копира и ако всичко е наред в предварителен преглед ще се видиш.

Ако искаш да е като линк избираш земното кълбо и правиш същото, а в предварителен преглед ще видиш активен линка.
Като кликнеш върху него, ако всичко е наред ще те препрати към
снимката в сайта.

Това е! Действай, че нямам търпение. Ако има нещо питай...
 

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 11:54 от muzka

# 29
  • Мнения: 903
Тюйййй, аз докато пиша, вий сте се обяснили! Mr. Green

Хайде тогава да се изкажа за снимката на Кати - много мадама, много нещо бе  Wink  И изобщо тук асъл като за конкурс сме се барнали всичките - все лични убавици newsm03  Ма верно, че то българско калпаво нема Mr. Green  И просто от сега виждам, че като се сберем всите мадами в кипърската явка - на Кати ресторанта, ще се получи едно сияние - ще заслепим всичкото кипърци  newsm53 newsm08 newsm09

Общи условия

Активация на акаунт