Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 532
  • 279
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 903
pdd , евала наборе! newsm10 че се престраши да се покажеш пред такава голяма и критична българо-кипърска женска комисия! Joy Joy
Да ти казвам, че сте големи сладкиши с мъника е излишно /щото е очевидно/, но направо се умилих като ви видях! Да видиш майка с рожбата си винаги е мило, но е някак естествено..., докато щастливо усмихнат баща със щастливо усмихнатото си дете - ето това е истински трогателна гледка.../някой да ми подаде кърпичка... smile3518

# 151
  • Мнения: 4 111
Много сте мили и гостоприемни, благодаря!   Hug
 
pdd, дано скоро се съберете с мъничето, много мило ми стана и на мен!  Cry

# 152
  • Мнения: 903
Лилянчо, благодаря и аз за свежия музикален поздрав!  bouquet

Момичета, май няма да стане да ви постна снимка - не и днес Confused Тъпият апарат батериите му изтощени, та сложих да се зареждат..., та ако се заредят по-навреме ще пробвам да се снимам преди да си легна. Йиииххх, че ме е яддддд! Twisted Evil Пък нямам и уеб-камера... Embarassed

Абе мацки, как мислите - възможно ли е да са я изписали вече Роската newsm78  Аз щото преди 2-3 дена му казах на любимия за нея, че тука празнуваме по форумски раждането на първото в темичката ни бебе и т.н. със всичките подробности за тегло, имена и прочие. И снощи той ми каза, че днес в свободния си ден ще иде да ги навести в болницата. {Представяте ли си, слънцето ми сам изяви желания да направи такъв един жест, който е колкото към Роска и бебончо, толкова и към мен Heart Eyes - обичам го, беееий!}  Да ама преди малко ми прати имейл, че като се обадил в болницата, сестрата първо не се сетила за такава БГ-мама Роси, а после му казала, че вероятно са изписани. Та се чудя възможно ли е толкова скоро да ги изпратят у дома след секцио Rolling Eyes Другото, което ми минава през ума е, че не се е обадил в правилната болница..., ама в колко болници пък в Лимасол се извършват раждания newsm78

Роска, ако са ви изписали вече, драсни един-два реда, че те мислим... Пък за снимките - няма нужда да напомням, че ги чакаме с нетърпение, нали Hug

# 153
  • Мнения: 577
pdd ,желая ти скорошно събиране със семейството.        lalalala   Да ти е жив и здрав наследника--голям бонбон е.   
Блондиии-----заповядай ,миличка  smile3545 Незнм как е в Кипър    33uu  Но в БГ със секцио ме изписаха на 7-я ден.Роси нали на 5-и беше събитието?

# 154
  • Мнения: 140
pdd, наистина сте страхотни с момъка! Дано по-скоро да се съберете тримцата,че иначе не е работа Peace
muzka,на тебе дано по-бързо ти мине ! А нашето прибиране още незнаем за колко време ще е Crossing Arms Направо ми иде всичките от ръководството да ги #2gunfire Никакви планове неможем да си направим Close

# 155
  • Мнения: 17
благодаря за пожеланията. както се казва, от вашите уста, в ушите, на когото трябва...

ама ние се смеем на снимките - вие за какъв рев говорите?!

# 156
  • Мнения: 903
Ех, pdd , не мой`ш  нъ разбра нас жените Mr. Green - когато сме тъжни, плачем..., когато нещо хубаво и трогателно видим /или ни се случи/, пак на рев ни кара...- оправия с нас няма Joy

Барборанке, и аз тъй знам, че 7 дни държат секциото в БГ, пък и нали юнакът кара физиологична жълтеници... Rolling Eyes Най-вероятно не е позвънил в правилната болница, пък то може ли да тръгне наред из всички клиники и прочие да проверява  ooooh!  Все пак не е неговата жена родила /демек аз де Joy Joy/, инак дето има един лаф, щеш` да изоре асфалта Joy Joy

# 157
  • Мнения: 4 111
За секцио говорите - нас ни изписаха на четвъртия ден, в Бг родих, а вие май говорите за Лимасол   33uu
Но щом там е възможно, защо не и при вас  Hug

# 158
  • Мнения: 30
На третия ден изписват,ако всичко с маиката и бебето е наред.Аз поне така бях.Роска може и да си е в къщи вече.Да ви е живо и здраво малкото голямо детенце,много да слушка и да радва мама и тати. smile3522 Flowers Bouquet Two Hearts

# 159
  • Мнения: 0
Здравейте!!!  Ние по цял ден се разхождаме и не ми остава време да се включа.Вие в Кипър сте си добре цяла година ви е топличко и може да си миткате по разходки ама ние тук чак сега видяхме слънце и топло време и не можем да му се наситим. А докато аз се шляя по разходки вие сте изписали темата бе хора браво на вас Peace таман имаше какво да чета.Смяла съм се  на глас за  hahaha балната тема дето сте я подхванали, та в тази връзка и аз да си кажа аз за бала не можах да се издокарам с нова прическа(на самия бал бях с коса до кръста и права) ама след това за връчването на дипломите бях се накъдрила по модните за онова време спирали и се бях подстригала в плевен при някаква стилистка трудно ми е да ви го обясня но в общи линии приличах на глухарче #Silly моите приятелки решиха да си направят майтап и ме запознаха с половината клас като ме представиха за тяхна приятелка от Павликени поне 10 човека се хванаха и не ме познаха а при самото връчване секретарката която ни ги даваше каза "ама.....те дипломите трябва да се вземат лично а и аз не ви познавам?!?" moresmile познайте какъв задружен смях падна?

Да вметна и двете ми деца са раждани със секцио първият път ме изписаха на 7 ден а вторият път на 9 щото малчо имаше проблеми не вярвам да изписват по рано от 5 ден те на седмия махат конците все пак

Защо ми се  стори че Роска е на линия - пиши дай инфо как сте  как е бебчо!

Лека нощ от мен и весел и слънчев ден утре, аз ако вали ще съм на линия но ако  sun  сме на 1swing а аз ще  lalalala с другите мами!

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 00:03 от пепита

# 160
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз раждах със секцио в БГ - изписаха ме на 4-тия ден - родих в петък и в понеделник ме изписаха

# 161
  • Мнения: 4 111
и аз раждах със секцио в БГ - изписаха ме на 4-тия ден - родих в петък и в понеделник ме изписаха

Ти от Русе ли беше? В Ескулап ли роди?

# 162
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
pdd smile3501 ти се престраши да пуснеш снимка най накрая....Браво браво ма много сте хубави бе хора....  newsm26 newsm26 coolcoolДа не се стреснеш сега ние не налитаме нали сме ОМЪЖЕНИ.... newsm65 Другия път като кандидатстваш за работа пусни тая втората снимка....веднага ще те вземат да знаеш newsm10
Момичета не мисля че са изписали Роска .....Мнооого е рано...
Блонди съвземи се бе жена видя един грижовен татко и .....разплака се .....дръж се бе жена.....Да знаеш и твоя ще е такъв щом се е трогнал за Росето....  bouquet   bouquet
Пепита Стига бе..... Thinking сериозно не те познаха.... newsm78...
Лилянчо ти като един Ди Джей известен я ми намери нещо ново и ме поздрави на Янис Плутархос или на Карафотис ....Много ги обичам тия хора Heart Eyes

# 163
  • Мнения: 577
  Peace  И аз съм фенка на Плутархос.   Laughing  Добра идея,Кате.Лилянчо .......... Wink Whistling

# 164

Общи условия

Активация на акаунт