наследствено ли е ражденето седалищно

  • 2 251
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 522
Не.


# 16
  • Мнения: 5 393
Не мисля, че има връзка това как е раждала майката и как ще ражда дъщерята.

# 17
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми е бил седалищно бебе( нормално раждане). Голямата ми дъщеря- също. НАследствено е, явно Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
разбира се че няма такова нещо Peace да не говорим, че си в начален период на твоята бременност, бебето може реално да се обърне и в 8мия месец, отсега да го мислиш няма смисъл Peace
лека бременност и без усложнения чак до финала!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 4 589
Не мисля, че е наследствено. Peace

# 20
  • Мнения: 780
Не мисля, че има връзка това как е раждала майката и как ще ражда дъщерята.
Peace

# 21
  • Мнения: 681
Едва ли е наследствено.Не се притеснявай! Peace

# 22
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Според мен, може да е наследствено единствено ако седалищното предлежание се дължи на някакви особеностти на матката (които е естестено могат да се предадат на детето )...но иначе не ми се вярва...факторите са най-различни.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 775
Не мисля, че е наследствено. Двамата с брат ми сме родени главично. Дияна също родих така. 2рото до скоро си беше поседнало.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не мисля,че е наследствено-майка ми е родила мен и сестра ми нормално.При мен първото бебе нормално,второто седалищно

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 891
съвпадение-да
наследствено-не

И аз така мисля Peace

# 26
  • Мнения: 545
Според мен - не. Баба ми е имала много тежко седалищно раждане на времето. Майка ми е раждала главично и двата пъти, аз бях по същия начин, сестра ми роди със секцио, но детето беше с лицево а не седалищно предлежание. Последните два месеца от бременността си лежах на легло и въпреки това бебето се обърна, това беше в края на 7 м.

# 27
  • Мнения: 1 031
Не е наследствено, не се притеснявай Simple Smile

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не

# 29
  • Мнения: 1 674
не е наследственно,така,че дай го малко по-спокойно/каквото има да става ще стане/

Общи условия

Активация на акаунт