Почивен дом "Фрегата"- к.к. Конст.и Елена

  • 14 710
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета... ако някоя от Вас има далечни спомени...
Х-лите за които говорите са бившите дом 1, дом 2 и т.натам
Можете ли да ми кажете, кой дом (от едно време) кой хотел е сега?
Мерси   bouquet

П.П: Дом 2 (или Дом 3) беше веднага след подлеза, по едни стъпала нагоре. За него ли си говорите?

# 16
  • Мнения: 4 335
Да за сьщите,дом1-Адмир4ал,дом2-Флагман,дом3-Маяк,дом4-Фрегата PeaceДом 1 и 2 са долу до плажа,дом 3 и 4 са отгоре главния пьт,и до двата се стига по стьпала,близко са един до друг на 200 метра.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ive7aaa - много ти благодаря. Съвсем точно си ме разбрала   bouquet

А бившето гумено игрище, което сега е топъл мин. басейн към кой хотел е?
Говоря за басейна, който е съвсем близко до плажа...

И последно - всичките ли х-ли се предлагат и на цивилни? И са по системата ALL? Тъй ли?

# 18
  • Мнения: 4 335
Минералния басеин се намира до Флагман и срещу Адмирал(едно го обясних Crazyама...)Той е безплатен за гостите и на 4-те хотела,но инь4е може всеки да влезе срещу 2лв.за вьзрастен и 1лв.за деца,басеина работи денонощно.Адмирал,Фрегата и Маяк отварят само лятото,цивилни немогат да отсядад в тях,в смисьл трябва карта от МО(ако можеш да си намериш карта,може),а Маяк това лято е само за вьрнали се от мисии,поне за сега.Вси4ки са ALL Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 559

Те ве4е и другите два са ремонтирани-Фрегата и Маяк PeaceА храната е на шведска маса вьв 4-те хотела и вземаш,колкото искаш Wink
Цитат
Абе не точно тъй - на шведска маса са салатите (домати , краставици, руска и снежанка - това разнообразие е в най-добрия случай) и десертите (плодове и сладолед в кофички), а манжите и скарата ти ги слагат в чиниите едни сърдити лелки. Инфото ми е от август 2007 за Адмирал (този над подлезчето).

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аха, ясно. ive7aaa
То и едно едно време си влизахме с карта... С връзки  Mr. Green
Баща ми нивгаш не е помирисвал МО.
А помните ли барчето... от подлеза в дясно посока плажа... ехааааа, времена  Party

# 21
  • Мнения: 4 335
Е с врьзки става де,нали това имах в предвид,поне го намекнах Mr. GreenШани,немога да разбера сьс сигурност за кое бар4е говориш,но ако е за това което си мисля БМ-рибен ресторант от миналата година е ве4е Laughing

# 22
  • Мнения: 4 335
Биби,от вси4ко можеш да си вземеш колкото поискаш PeaceИнфото ми за последно е от днес на обяд,ще проверя и ве4ерята Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 916
Биби,от вси4ко можеш да си вземеш колкото поискаш PeaceИнфото ми за последно е от днес на обяд,ще проверя и ве4ерята Mr. Green

Предполагам, че става въпрос за изключение, а не за правило - през лятото миналата година изненадващо се вдигнаха почти всички цени, а финансовите разчети са били подписани още през февруари-март, та шведската маса е била силно ограничена. По почти всички станции беше така - взели са някакви пари, обаче изхранването изведнъж се оказва три пъти по-скъпо от разчетите... и какво да измислят - по две кюфтета на жена с две деца!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разбера сьс сигурност за кое бар4е говориш,

Ми като минеш през подлеза...
Вървиш посока плажа. От дясно беше ресторантчето, а в ляво игрището, което сега е мин. басейн.
А имаше много хубава дет. площадка...

# 25
  • Мнения: 4 335
Шани,то4но за него говорех и аз,сега е БМ-рибен ресторант PeaceЗа отдавна трябва да говориш щом помниш и детската площадка,и игрището преди да стане басеин Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби,от вси4ко можеш да си вземеш колкото поискаш PeaceИнфото ми за последно е от днес на обяд,ще проверя и ве4ерята Mr. Green

Предполагам, че става въпрос за изключение, а не за правило - през лятото миналата година изненадващо се вдигнаха почти всички цени, а финансовите разчети са били подписани още през февруари-март, та шведската маса е била силно ограничена. По почти всички станции беше така - взели са някакви пари, обаче изхранването изведнъж се оказва три пъти по-скъпо от разчетите... и какво да измислят - по две кюфтета на жена с две деца!
Аргун, може би си права, защото аз заради този проблeм до началника им стигнах, та дойде да се разпореди човека. Голям срам брах, Embarassed чувстваш се като някакав нахалник. Ако пък отидеш втори път за основно те гледат укорително  Confused. Редовно децата си дояждаха с пици на ресторанта, който е в двора. Но пак държа да подчертая, че ако не е безумието с паркинга и отношението на лелките, раздаващи храната, всичко друго беше перфектно - за смешни пари, ново, чисто, кливатизирано, близо до плажа, с разкошен минерален басейн (с лееко изпочупени плочки, но без пари) и градина (под Флагман), любезен персонал, който 3 пъти сменя чаршафите извънредно на една от моите пикли  Embarassed. Майка ми също остана изумена от думите ми, защото пък тя от години ходи в базата на МО в Созопол и Хисар и каза, че никога не е имало ограничения по отношение на храната.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 19:23 от bibi

# 27
  • Мнения: 4 916
...аз заради този проблам до началника им стигнах, та дойде да се разпореди човека....

Според мен си постъпила съвсем правилно  Peace и се радвам, че си си направила труда да си търсиш правата.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За отдавна трябва да говориш щом помниш и детската площадка,и игрището преди да стане басеин Wink

уф, срам ме е да кажа от кога...  Blush но да речем '80те години...
На дет. площадка имаше страхотна въртележка и много хубави люлки. А игрището - сега басейн беше с много модните за онова време всякакви гимнастически съоръжения. Можеше сам да си определяш натоварванията, махайки или добавяйки тежки тухлични.

ive7aaa, а този БМ морски ресторант бива ли го?
Аз пусто сега като ходя в Дружба, все в Сейнт-а съм и най-много до Пощата се разхождаме. Рядко до Сириус и Азалия... И то все бързаме и все се кара лудо, за да не видя нищо  Tired
А ресторант Черноморец все тъй западнал ли си е? и защо го оставят в този му трагичен вид, вместо да го пуснат да бачка... На такова централно място е...
И още спомени...
Станцията на Миньор, на Строител. Корекома в Гранда. Кафето на последния му етаж... Фриз. салон в парка, който сега е на основното търгало... И разбира се най-готиното заведение за времето си - Албатрос.
Еееееееех, спомени  Grinning

Кока-кола по 2лв. в оригинално (ръбесто) шише... Само там и само за тези "скромни" кинти  Money

# 29
  • Мнения: 4 335
Шани,аз не помня от тогава,мьжо ми е разправял,кокато там е било това игрище(там е израстнал и все още сме всеки ден там).На мен БМа ми допада-добре готвят,хубава обстановка,средни цени,ако ходиш мисля,4е си струва някои пьт да поседниш там.4ерноморец го сьбориха,нищо не остана там-нито ресторанта,нито дискотеката,от там сега няма дори пьт кьм плажа.Обграден строеж е,а от информационната табела сьм гледала,4е ще става нещо Огромнооо.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт