ФЕВРУАРЧЕТАТА ни игриви, цял ден мислят лудории!

  • 19 248
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
да се отчета преди да заспя Simple Smile

другата седмица мисля да записвам Ема на предучилищна , ако са останали места за след 2-3 години, както дойде там. после питах къде ли не и никой ама никой явно не дава частни уроци за деца. след като се провали моя курс в бритиш кансъл исках да запиша ема там ама нъц - трябвало да има 5 навършени години. та такива ми ти работи..........иначе реших да опитам дали има смисъл и и казах 10-15 думи онзи ден, детето ги е запомнило всичките. сега и е времето ама няма кой да и приказва...егати тъпата държава...сори ама вече за какво ли не се ядосвам.

# 16
  • Мнения: 455
Анайс и аз така мисля да направя-направо предучилищна....
За Ема няма ли други варианти с учителя /или да взема да се пробвам аз/-точно сега му е времето на децата да учат език-съдя по Елена, де-занимават се с баща й и вече доста думички знае и разбира. От време на време ме пробва и аз какво ще кажа-за сега удържам позициите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 641
аз не мисля направо в предучилищна а мисля и за ДГ. ама с тези записвания дето измислиха едва ли ще се вредим...сега и в даскалато дето мислех за предучилищна казаха че записвали предната година...пак са го сменили правилника и там  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Анайс,защо търсиш учители за Ема,сега можеш и ти да и говориш на английски Simple SmileПък като напредне тогава ще му мислиш!

# 19
  • Canada
  • Мнения: 277
А аз се 4удя ли, 4удя newsm78защо никой не пише, пък ние сме си имали нова хубава теми4ка Hug

.......точно сега му е времето на децата да учат език..........

Като попивателни са, Йоана говори на френски, английски и разбира се  български. В къщи не и давам да говори на друг език освен български и тя мнооого се старае, даже ме имитира-когато каже нещо на френски или англ. и аз я погледна въпросително, тя си отговаря сама"Не така, а на български Laughing...."
А пък на моя приятелка детето ходи на градина с у4ителки испаноговорящи и той говори френски и испански + българския(който си е май4ин език)
Та както е казала Веселка, то4ни сега му е времето...

А Стайл къде изчезна? Знае ли някой?

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 23:13 от Yonito

# 20
  • Мнения: 904
Майчета на февруарчета,приемате ли нови попълнения?! Blush

# 21
  • Мнения: 523
Добре дошла грета:)
мамита, какво правите в тва никакво време Confused
Ние с дани самички, вчера цял ден до 12 вечерта имахме гости и беше супер, ама за днес нямаме никакви планове...
И ние с Дани учим някакви думички, в детската пеят песнички на английски, но още не полагаме по-сериозни усилия да го учим, ама наиситна вече е време.

# 22
  • Мнения: 455
Разбира се...Добре дошла! Simple Smile
Обади се на Иваничка, за да те запише

# 23
  • Мнения: 904
Благодаря ви!Предполагам да се обадя,означава да и пиша на лични данните?! Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 641
Благодаря ви!Предполагам да се обадя,означава да и пиша на лични данните?! Rolling Eyes

здравей Simple Smile точно това означава  Peace

абе аз и да и говоря и да не и говоря не е същото. нито го знам добре езика, нито го произнасям добре...друго си е да слуша англичани и да повтаря след тях. и аз тва искам ама нъц. досега нито един учител не съм го чула да говори толкова добре колкото народа от Лондон дето съм срещала няколко човека...те даскалите тук все по учебник искат а така не става. е става ама с кански мъки години наред...

# 25
  • Мнения: 455
ееее,зависи какви даскали си срещала....аз пък какво се хващам за думата...
Да питам в училище за някой от моите познати, но ако искаш дай повече инфо на лични:)

# 26
  • Мнения: 562

абе аз и да и говоря и да не и говоря не е същото. нито го знам добре езика, нито го произнасям добре...друго си е да слуша англичани и да повтаря след тях. и аз тва искам ама нъц. досега нито един учител не съм го чула да говори толкова добре колкото народа от Лондон дето съм срещала няколко човека...те даскалите тук все по учебник искат а така не става. е става ама с кански мъки години наред...

Anaise, защо тогава не запишете Ема на градина с английски език? Поне сега имаме избор на детски градини с чужди езици  Party

# 27
  • Мнения: 2 641
пола в софия има една такава градина ама таксата не е по джоба ни...освен това днес четох че щели да закриват бритиш кансъл в БГ. поне на това разчитах след 2 години а сега и това няма  newsm78

# 28
  • Мнения: 562
Момичета,
в подфорума "Деца в училищна възраст" се заформи много интересна тема: "Клуб Родители - частно образование". Има много инфо за частни детски градини. Ако се интересувате, погледнете там  Peace

# 29
  • Мнения: 455
Пола, прати едно линкче за по-бързо, че доста ме заинтригува

Общи условия

Активация на акаунт