Хабиби я нури ла ен ~ очаква ви приказен арабски ден~::~62

  • 27 537
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Привет, дами  Hug
Най- накрая малко почивка, щастлива съм  newsm44
Вили- късмет, пиле  Heart Eyes
Близнаците- гледах, мила, айдълите и съм бясна  #Cussing out Тоя простак не мога да го търпя вече...и да махнат това кадърно момиче- Пламена  ooooh! Много й се радвах като я одобриха за участие- познавам я от доста време /не лично- идвала е тук с горнооряховския хор като солистка и всички занемяваха, когато тя запееше/. Язък- това шоу е един мини- модел на нашето общество: успяват простаците, за сметка на талантливите и работливите...
Няма смисъл да се ядосвам повече, ами да си изпия кафето и да послушам няколко от любимите си афганистански евъргрийни, които успях да си дръпна от интернет благодарение на Иска /ей, къде се загуби това дете, да не си е намерило някой арабин и да е забравило за нас?  newsm78/
После ще прахосмуча и ще спрягам глагола "мотам се".
Айде- лек ден от мен  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 56
ДОБРО УТРО
ХАИДЕ НА КАФЕНЦЕ
ЗА МЕН чИСТО БЕЗ ДОБАВКИ,ЗАТОВА НЕ ПРЕДЛАГАМ ЗА ДА НЕ СЕ ИЗКУшА И АЗ,чЕ ОТ ДНЕС ПАК СЪМ НА ДИЕТА.ЕХ ТАКА СТАНАХ И ГО РЕшИХ.ДО СЕГА ВСЕ ГИ ПОчВАМ ДИЕТКИТЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК И ТАКА И НЕ ГИ СВЪРшВАМ,А СЕГА ДА ВИДИМ..........ДО КОГА щЕ СЕ МОРЯ,И ДАЛИ щЕ ИЗДЪРЖА ДА ИЗХВЪРЛЯ НЯКОЛКО КИЛЦА  Laughing
ДРЪГАРчЕ-стискаме палци всичко да мине и замине newsm74
лек и спорен ден

# 32
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър ден , срам не срам , но ще си призная , че хартисах от пътуването .
Толкова ми се видя противно да пътувам 8ч. сама и да мълча като пукал цял ден , че се размърморих на шефа - да не съм някакво самотно куче я... Обеща другата седмица да дойде с мен - мъжка приказка !!!  Така , че отложих до следващия четвъртък .  Благодаря ви за пожеланията - много сте мили - ще си ги запазя за малко по- натам във времето .
Отивам да напазарувам нещо за ядене - нямам никакви идеи напоследък - все се чудя ....оф!
Лек ден на всички !

Акиял Катя- браво пиле ще го метна в началото на всяка тема - много ми хареса

# 33
  • Мнения: 3 804

http://img510.imageshack.us/img510/320/0304080825vv5.jpg
добро утро на вси4ки,след толкова кафе,да пусна и торти4ката за здравето на мъжо
вили не се ядосвай все пак с компания е за предпо4итане,аз сега отивам да првя 3ъгълниците със спанак
лек и успешен ден на вси4ки

# 34
  • Мнения: 502
добро утро и от мен!
ами и аз съм бясна от снощния music idol още повече че сега гледах пламена по тази сутрин. даже снощи пусках смс за нея, а мъжа агитирах и той пусна 2 ама не били достатъчни......много кофти се получи, ама какво да се прави. такъв е животаа.
Ели ако не сме заминали за софия в неделя може да се видим. аз обикновено излизам на обяд за кухнята  и се спускам към Черно море и бам в коста да нахраня Ивето. не знам в колко ти е изпита но ще чакам да се видим когато свъшиш. а тати го оставам да си поспи, защото кат се кукне беба и той я поема а аз си доспивам до към 9.
Събинка ще се радвам да се видим в софия докато съм там и да видя твоите лудетини. честно казано не мога да си представя как се гледат близнаци,ама не ми се и мисли. като забременях на всеки преглед питах да не би случайно да се виждат близнаци. че в рода има голяма вероятност аз или сестра ми да имаме близнаци. а вчера педиатрката ми вика- мноого палава твоята щерка- като за трички още от новородена го забелязала. ми как няма да забележи като все нашта правеше разни мурафети и все я разсмиваше......а вчера докопа едни слушалки и един апарат за меренене на кръвно и така се заигра че забрави да реве от чужди хора както прави по принцип. а сега ми се кара от кошарата че не и обръщам внимание.....
хайде чао от мен. весел ден и дано да има слънцееее!

# 35
  • Мнения: 216
Десииииии-хайде мила ,да ти е жив и здрав мъжът и все така да ви гледа и обича....
хайде можеш да му направиш подарък-някое момченце-пък и момиче да е -по-голямо щастие от това -Здраве...
Знаеш ли,на приятеля на мъжа ми ,който живее в Германия(ливанец)-миналата седмица му се роди пето момиче Mr. Green-да не мислиш,че се е отчаял-напротив-даже на месинджъра си сложил следния ник-
Светът има само една луна,
а аз имам цели пет Joy
Joy
твоят има три луни и едно слънце-от Стара загора-е желая вечно да ви се любува-Ншаала  bouquet


как направи тортата без мляко-нали така щеше да я правиш newsm78

# 36
  • Мнения: 73

Добро утро,днес освен кафенце направих и закуска-хайде сядайте на масата преди да съм довършила всичко. Crazy
Хаяте,мерси за предложението,вчера бях на лекар и не ми предписа нищо освен чайчета-лайка и едни арабски-малиси и зухурат.Деска да те питам като по веща как се превеждат на български последните?Май мъжа ти има рожден ден newsm78.Ако е така да ти е жив и здрав  bouquet
Дуа -тук напоследък е на мода арабките да ходят на лекар и срещу скромната сума от 150 долара си тръгваш бременна по поръчка- с момче или момиче. Rolling Eyes
 Амал-пиши де да не се разсърди или не си го получила. Heart Eyes
Тахмине щом слабото място на твоите гости са им коремите-ами прояви се като готвачка пък да видиш как сами ще те препоръчват за булка в Сирия. hahaha
 Близнаци-аз май Айдола ще престана да го гледам заради тоя Иван-много е прост горкия и комплексар-и комплексите го избиват да се прави на палячо.

# 37
  • Мнения: 468
Добро утро, момичета.

Деси, да ти е жив и здрав мъжо. Присъединявам се към пожеланието на нашата поетеса. Heart Eyes Голям подърк ще бъде за него.  #Crazy

Лили, не се притеснявай, да се оправи и да не се влоши само, останалото - сигурно има начин да вземе изпита и по друго време.   bouquet Виж какво намерих в нета по повод потребителките в БГ мама (не пускам линк по ради съображения относно форума като цяло) видяно през погледа на един мъж:

Цитат
В този форум мразят свекървите. Нищо, че всички са бъдещи свекърви (или тъщи). А всичко, което е казано от свекървата, е "бабешки деветини". Странно, защото първата работа на всяка мама там е да ви информира коя зодия е, коя зодия е "мъж й", с колко хомеопатични лекарства се е натъпкала, как от гледна точка на психологията еди какво си било... А най-смешни ми бяха тези, които твърдяха, че тъй наречените хидратантни кремове всъщност овлажнявали кожата. Но не можеха да отговорят защо просто не се изкъпят. Както и да е, в женските списания нищо не се обяснява. Как да знаят? Та те са готови да дадат 60 лева за 5 грама свинска мас, разбъркана с настъргана керемида. Е, пишело "Ревлон", ясно...

В този форум има войнстващ феминизъм. Присъщото за войнстващия феминизъм е, че общо взето е далеч от рационалното. Той обявява всяка жена за заблудена кокошка, тъй като не си търси правата от мъжете. Но нека някой мъж посмее (а аз посмях, ако щете вярвайте) да нарече някоя от тях "заблудена кокошка"... Не можете да си представите какво е да ви подгонят ято кокошки!


Цитат
във въпросния форум има една категория - ССФ. Превежда се като "средностатистическа форумка". Въпросните ССФ имат богати, интелигентни и потентни мъже; домакини са; гласуват за НДСВ (или за ББ); имат домашна помощничка (прислужница); слушат само класическа музика; живеят най-често в богаташки квартали (каквото и да означава това в България); имали са кариера преди брака си (мис "Гле`ам тъпУ")... Изобщо това е вирусът на онзи форум. Всички са заразени, всички търсят лечение, но само го предават на другите Simple Smile

 Mr. Green Joy hahaha

А конкретно о въпроса за справянето с работа, деца, мъж, родители, красота, че при някои и учене като при мене - просто е ужасно.  Sick За съжаление в БГ не се предлагат много възможности за гъвкаво работно време, както и дистанционна работа. Аз мога прекрасно работата, която върша в офиса да я върша от вкъщи със същата, че и по-голяма ефективност понеже когато се уморя мога да си почина, докато на работното място не мога и нещата зациклят в определен момент. Освен това жените така или иначе все още получават с до 30% по-ниски от мъжете за същата работа заплати, би могло да работим и по-малко часове на ден и да се върнем в къщи да си довършим домакинските, майчинските и женски задължения, но не би. Та мисълта ми е - криво разбрана еманципация.  #Cussing out
Мъжо все ми вика за какво работиш, стой си в къщи, пари има, ама аз още не мога да се отърся от години набиваното възпитание как трябва да съм свободна, независимиа, борбена и кой знае още какво, ама мама не ми каза, че наред с това ще съм нерва, уморена и потисната.  Confused
Марси, подкрепям мнението ти. Обаче ногу почнаха да бягат от отговорности мъжете, а и нищо не ги кара да стават отговорни в тази държава.

Цецифло, надявам се вече си започнала и да получаваш доброто, което заслужаваш.   Heart Eyes

ДуаNaughty

# 38
  • Мнения: 216
Другарче-е,хайде другата седмица ще дойде-дано всичко мине успешно...ей,ама много те слуша тоя шеф-май ти си шефа Joy  bouquet

Лили-салемта на твоята Кари(нежничката ми снахичка)-то и нейният кандидат Mr. Green Мохамед-снощи вдигна Т-и също е у дома-а е трети клас-и изпуска-утре ако е добре го пускам...пък и аз -най-накрая ме заразиха-не помня др.година с толкова чести разболявания- #Cussing outНшаала хейр Heart Eyes

Кате-не знам дуа(молитва)за прогонване на нахални гости-но знам бг такива-казваш му това,което е Joyили да се държи добре ,или да се маха  Sneaky-какви са тия работи да ми седи разпльокан по боксерки-в твоята къща-и поне мъничко да се съобразява с това,че си жена,че имаш нужда от лично пространство...хайде да речем,че няма къде да отседне-ма поне да се държи подобаващо-с малко желание ,това е възможно...а твоя човек,какво отношение има към него- newsm78

цвети-мерси за кафенцето  bouquet

Катя-да почнем да общуваме в рими- Joy-ще възродим традицията от времето на Пророка(сас)-когато ораторското изкуство се е ценяло в едно с умението да се борави с меча...хайде да почваме Joy
...примерно как бих ти отговорила на твоето пожелание-за форума се сещай всеки миг

...                                                                                            и през почивката логни се с твоя
ник Heart Eyes

ми -как -ето така
когато често си седя пред компа
децата правят в къщата ми Бомба Joy Joy
а после, докато подреждам
във форума избягвам да поглеждам Mr. Green
че той зараза е голяма
и хванели те-оправия няма
Joy :

Амалче-сега ще ти пиша Heart Eyes newsm51 smile3525 newsm47 1dishes newsm79 newsm28 wash yu5 yu5 yu5-ей с това се занимавам....от сутринта Mr. Green

# 39
  • Мнения: 502
Деси честит ти рожденник! много да те радва и обичка, че и да те сушка! довечера- 1dating
а конкретно по цитатите Rage tantrum Rage- чак ме доядя като ги четох. ама хич не съм съгласна с този мъж... че и аз бачках като луда, имам си кариера и като се поукроти Ивка пак почвам да си бачкам- нищо че мъжа ми е " богат и интелигентен", ама си нямам нито чистачка, нито бавака и с големия корем си чистех като луда къщата постоянно и до последно- 2 седмици преди да родя си изтървах дръжката на прахосмукачката в/у крака, но продължих да чистя- е лежах после с риванол и големи болки ама си чистех нали. и детето си гледам сама- помощ от майка не отказвам, ама тя идва 2 пъти в седмицата, че не живее в варна. и безсънни нощи от 4 месец та до скоро имах, ама пак не си взех бавачка за през деня. и улиците обикалям по цял ден че детето реве в къщи, а на барче се стои 30 ина минути и то пак с детето насам натам.
е от свекито се оплаквам,ама те и извън форума ги плюят......
а като се върна на работа-яко ми дупе. бач до 19,30 с клиенти в банката, после айде в къщи- дете и мъж, чистене, пране, гладене.
ха да видим каква съм кокошка а.....а колко ги има като мене-бол.

# 40
  • Мнения: 216
Снежна -забравих те-нали си бременелка -спец.грижи ти трябват и спец.внимание Heart Eyes
помислих,че си яла лимони-щото ти се е прияло-а то било,защото си болна Mr. Green
аз последната бременност-не наддадох много-защото се пазех да не ям много,и особено сладко Mr. Green-иначе щях и аз да се търкалям -с моя ръст-159 Party-щях да съм като делвичка за мешана туршия Joy Joy
обаче в първия триместър изядох един буркан заатар със зехтин-всеки ден това си хапвах по веднъж...сега не го харесвам
вторите три месеца-ядях сандвичи с арабски хляб-а вътре-домат,краставица и сирене(ох да ни те се прияде-ма в Ливан има)-или салата(ама всеки ден от тия продукти Joy-през цялата бременност не обичах месо Sickкачих 10кг

зхурат(зухурат)-означава билки Heart Eyes

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
деске, помагай от твоята диета се ка4ва,бе моме-2 кг за 2 дни! днес трябва да са плодове, ама с това увели4ение, егати!май се връщам към протеина!бях по4ти задействала метабола,сега направо го стреснах!цялата работа са коли4ествата явно, няма ли грамаж, аз удрям максималното,което мога да помета! Sick #2gunfire eat
нищо ,де! с това време, пак ветрове и бури, на всеки ще му се зарови в хладилника!и после пред тв да си похапне под одеалото!
не си вземам от тортата, 4е ме е срам, но да има за мъжа, 4естит му празник и да ти спретне една изненадка за нова година!  bouquet  bouquet bowuu  chef  ura Tada  Gift
вили, 4акам да ми кажеш,4е си ги махнала пущините и си нов 4овек, не знам мисля,4е и вдъхновение те 4ака, някъде след това, абе пресентиман!  bouquet
леле, на поеми сте рано сутринта, аз с главоболие от няколко дни! ама после,като отовря о4и и вътрешен поглед,ще ги про4ета пак, сега се нахвърлям на кафето!   food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee

# 42
  • Мнения: 112
добро утро  bouquet
ДЕСИ- nbirthday на мъжа ти!!!
олелеле аз сега ствам,напоследък съм станала голяма поспалана Laughing
днеска пак учене,че събота на изпит и то устен Sad
лек ден Hug

# 43
  • Мнения: 1 655
Здравейте Арабски мами!
Ох моля да ме извините за отцъствията нямам време да ви прочета дори!
Започнах работа тук и нямам време за нищо, най после съм сред хора, направо се бях стегнала с това седене в къщи!Работата не е нищо особенно, но все пак е работа ! и толкова на шега кандидатстваш чак не мога да повярвам! Wink
Та гледам има празнуващи!
Честио на всички!!!
Мернах че и Деси ви е метнала за първи април пак!
Ех деси ама пак ти се вързаха, миналата година беше с близнаци май а? Joy Joy Joy
хайде аз изчезвам че не мога да се освестя още!
А сами само това чака да седна на компа и да се вихри!
Целувки на всички!  bouquet

# 44
  • Мнения: 110
Дуа, хайде в рими.
Сега след коментара ти за уважението към поетичното изкуство, се сещам и векове след това - сред самураите и в Императорския двор на Япония, владеенето на поезия, калиграфия и чайна церемония и икебана, е било така важно, както умелото боравене с меча.

Ето включване и от мен:

И в офиса седя и нижа рими,
че мира няма мисълта игрива,
че работата верно е забава,
но без мухабет арабски и ден не минава.
Ах, колко трудно е
да бъдеш безразлична
пред тези мами, слънчеви и лични.
Деца и шеф  - ги слагам на кантара,
щом музата за чат припари!!
Админът гледа и "разнищва" сървъра,
ей тази приказлива Катя де ли е?
а тя говори.... в рими и със фабула....
щом отчета във зори предала е.
За обед няма време - пред компютъра ....
кафе, извара, морков и храна за мозъка.

Нафасима, да го изпее и аплодисменти за нашите много и нежни танцьорки!!

Дтти, Честит рожден ден на съпруга ти. Много да ви обича, радва и слуша!! Да е жив и здрав и досетлив за подаръци.

Близнаците - ако искате за правите апартамент - тих мезонет, с вита стълба към долния етаж, ще дойда да скоча и аз на спалнята! Ама сложете на децата каски да не паднат, милите. А за близначета - така ми липсва това ... различията в характера, привързаността им, от друга страна - колко са изобретателни, като всички деца, за да привлекат внимание..... най-вече - перфектно съм овладяла таблицата за умножение "по две".

Благодаря на всички за кафенцето и за закуските.

Мюзик Айдъл не гледам, че късно се прибирам. Няколко пъти съм хващата откъси, но не мога да приема поведението на това момче Иван. За певците - каквото съм чула и гледала досега, се възхищавам на Деница.

 
г
   
 

Общи условия

Активация на акаунт