Хабиби я нури ла ен ~ очаква ви приказен арабски ден~::~62

  • 27 631
  • 285
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 100
Тогава им казах, абе вие какво ми разправяте за арабските мъже дрън-дрън, гледайте вашите мъже как ви третират  hahaha

А аз от кога я пея тая песен.... Вчера казах на едно масри че българите са повече араби от арабите.... ама той не ме разбра много добре  hahaha

Лили, да не чувам подобни приказки!! То внушението знаеш ли колко е могъщо??!! Една жена така си внушила, че е бременна, и наистина - коремът и растял, а вътре имало само вода.... Това е истински случай - майка ми работи във здравно заведение, та ми е разказвала гинеколожката... И още за една съм чувала - същата история... ама софиянка, за нея пък една приятелка ми каза - познава жената лично. Та, не си внушавайте лоши неща, само хубави си внушавайте, и ще видите, че ще се сбъднат.
И аз на времето си внуших, че съм добър човек... и уж бях... пък напоследък едно зло съм се извъдила... Щом чак с хабибито се изпокарахме.... Трябва да поработя над внушението пак....  newsm78

# 76
  • Мнения: 610
Привет и от мен  Hug  аз чак сега успявам да се включа че днес много задачки  Whistling ф 16  Десиии честито ти рожденик  Party Да ти е жив и здрав и много да ви слуша и глези   bouquet  и мерси за почерпката  Heart Eyes  Нафасима  мила, ами аз сноши се разплаках за  Пламена  Rolling Eyes и аз от самото начало я харесах, и наистина много жалко отново показахме че сме за лиготията, простотията и цирка  Sick  ooooh!  Другарче  ти освен заради компанията да не се разколеба и заради доктора и направлението  newsm78  Ели  като решите да идвате към София ще се разберем, само да сме здравички  Praynig  Дуа  скорошно оздравяване  Heart Eyes Лили  и на твоята сладка Кари.   Мароканското  Кате  Hug ами ние от гарсониера направихме тристаен  Party и то за 2 месеца, бързах че да избягам от свеки  Crazy а ти мезонет искаш, но щом е за теб и това ще направим   Heart Eyes  а от теб каските  Simple Smile  ох днес хич не ме слушат близначетата  #Crazy пак не спаха и в момента пак се бият за играчки  Whistling  идвай на помощ  Wink  Ясмин  страхотно предложение  Party  и аз много искам да си направим една форумска среща  Hug  трябва да се организираме , и аз си мислех за събота, нека и другите да кажат. Амалче   Heart Eyes  аз също имам проблем с щитовидната жлеза , виждам че Ясмин е обяснила много точно нещата, моя съвет е също да си направиш изследвания, но не се притеснявай и внушавай неща предварително  Naughty   аз ходя при една доцентка в Ендокринологията, а хормоните си правя в Бодимет на Позитано, ако искаш подробности за нещо питай   Peace  за килограмите не съм сигурна дали е от значение, и аз съм била винаги слаба, но си мисля че при нас е ген, цялото ми семейство са слаби , а за бременоста е от значение и то голямо, преди да срещна мъж ми ми казаха че сигурно няма да мога да имам деца, но за мой късмет точно в момент в който не очаквах изобщо аз бременна, че и с две бебчета  Heart Eyes  през цялата брем.  ме спукаха от изследвания, на две седмици кръв и урина  Crazy слава богу нямаше усложнения, но след раждането щях да се побъркам от тези хормони  Tired наистина както е писала Ясмин се получава от стрес, нерви, напрежение....... ей сега като се притесня за нещо и се задушавам , трябва и аз пак да правя изследвания че все отлагам.   Кате  не са толкова скъпи хормоните , някои от тях даже са и от касата, питай каквото те интересува, ще слагам малките рано да спят и довечера съм на линия   bouquet  Марси  мила  Hug  знам че от няколко дни си с главоболие,как се справяш ти си знаеш  Heart Eyes  ти си много силна и благородна жена , евала  Peace  и въпреки всичко дано свекърва ти да се оправи  Peace   bouquet

# 77
  • Мнения: 110
Близнаците, и какво, на близначетата днес им е бил луд четвъртък....  казвай и идвам!  Hug Hug

Момичета, какви са тези мисли за болести: я мислете положително! ДА, болестите и състоянията са част от живота, но ... много тъжно стана тука.

Катенце, какво да направим за тебе? Хайде да те водя на боулинг и ще си мислим, че кеглите са гостите мили... После може да ядем сладолед, да правим снимки - аз ходя с един фотоапарат и снимам цъфналите дървета и храсти - особено ако има мартеници на тях - голяма радост предизвикват.
После след  боулинг-а ще правим каквото поискаш.

Момичета, у нас в София е 2 пръстта прах - сменям дограмата на прозорците с алуминиева ... снощи ми се приплака, при това след като работниците бяха поизчистили. Стените около вратите на балкона са разбити така, все едно е имало купон на пънкари. 


Стихът заспал е
а душата плаче.
Пак цяла нощ ще мия и ще влача
стъкла и рамки на прозорци криви
и под прахта паркета не се види.

# 78
  • Мнения: 689
Ох,момичета аз с моята голяма уста какво казах...Ами баба ми като се разболееше и така се жалваше:кой знае какъв е рак Simple SmileТо на майтап по-скоро,въпреки,че с това шега не бива.Като кажа така на мъжа ми и той милия пребледнява.

ТарикМом-моя арабин пък си е чист българин Crossing Arms LaughingОт няколко години не е измил една чиния,нито ми е готвил,нито децата е гледал за 2 часа-да се наспя малко Sad
А преди в петък той готвеше и дрехите ми е прал EmbarassedНо сега няма време-само работа,работа,работа..Иначе алхамдулилла не се оплаквам,купува каквото кажа,като бях бременна нямах домакински задължения(то за това качих 30кг),грижи се за нас и операцията на баба плати...но пак ми е криво,че няма време и настроение да правим неща заедно като преди..

Тахмине-нямам думи за рода и приятели ShockedТрудно се преглъщат такива работи..И какви са тези племенно-стройни отношения в семейството им?Направо ми е жал за момчето,сега и за теб се притеснява,сигурна съм,че се чувства много виновен за дето си на хапчета сега...

Марси-щом до химиотерапия се е стигнало,значи нещата са сериозни със свеки ThinkingКосопад предизвиква ли се от нещо друго?Знам,че и безапетитие и повръщане са страничните ефекти...Дано да не е това или ако е да е едно успешно лечение,млада е още жената.Знай,че когато се грижиш за болен правиш нещо много добро и Алла(СУТ) те благославя!

Креми-успех с работата и да ни черпиш ако потръгне!

Хари-абе много сложно с тези пилета,за това са толкова скъпи.Ех,друго си е бабините пилета и зеленчуци-само с естествени торове,без съмнение органик 100% Simple SmileДоматите ухаят,имат вкус,който вече съм забавила...В Египет едвам си отядох домати-много вкусни ми се сториха,но мъжа ми каза,че селяните няма начин да не ползват изк.тор,за да изкарат по-голяма печалба от бързото узряване..Дано не е прав!

dtti-да е жив и здав мъжа ти,явно е много щастлив човек с такава майсторка-готвачка като теб и 3 красивички принцески!

Хаяти-ти сестра ли си ми или си в период на преход?Аз съм ранобудна,нямам избор,а докато пия кафе чета форума,за да не си губя времето Grinning

Ра-и на теб ти трябва малко почивка,сдобрихте ли се с хабибито?Хайде събирай багажа и бегом към Маср,малко да смениш отровния софийски въздух.Вкусния фатир,гуава и каркаде лекуват всякакви душевни терзания-хабиби дори не ти е нужно Wink

akhyal_katya-не се оплаквай от прах,при нас и без ремонт всеки ден е прашлясало от тая пустиня.А като си помисля колко невидими буби има в прахта-зле ми става SickАстмата тук е широко разпространена.

Ох,изморих се от местене на мебели и днес,но нещо не ми харесва интериора,пак ще местя май TiredНякой няма ли да дойде да ми помогне-черпя грах с моркови,месо и бял ориз,които отивам да готвя сега Grinning
После за почитателките на модните тенденции ще пусна един интересен сайт,иншаАлла!

# 79
  • Мнения: 800
Кате,сладолед не отказвам bowuu  Боулинг не съм играла, но като дете имах пластмасови кегли и постоянно играехме с татко в дългия ни коридор.
Сега колежката като ме е зарънчила да излизаме някъде в събота, та да излизаме. Няма как, май ще се налпожи да го ударя на социални контакти, че още малко и ще се превърна в аутист baby_neutral

Лили, искам и аз да си имам ранчу. Ще ви каня с Хари на еко-вечери. Само не знам как ще имам кокошки във моята ферма, като ме  е старх Party  Ще взема 20 броя за яйчица да има, а кокошките ще ги натикам оградени в плътни къщички, за да не мога да ги виждам.
Ето от няколко дни все забравям да насадя мойте отганик-люти чушки Simple Smile Другите жени садят цветя, ама аз съм практична Joy  Взела съм едно съндъче, земя и ще си ги насадя в работата, че е повече слънце. Их, че съм романтична Joy

Хаяти,как минава твоето ежедневие?

Сабинка,и аз съм на линия, освен ако не заспя . Успех утре  Praynig

Десииии, а не така, не се крии, ами черпи с останките от тортата  chef

Тони, каква шега погоди за 1ви април? Моя батко снахата го излъгала, че на бебо му е поникнало зъбче, и той горкия още се разбудил се , тича да види hahaha  Пък то още малко и ще подкара 5тия месец милото, сигурно вече е време newsm78

Веси (Иман), никаква те няма

Свеар, дано сте добре Praynig

Муцка, обеща да пише и зачезна!

# 80
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кате, цял ден мислих струвах какво да го излъжа моя сладур и ето какво ми измисли главицата - понеже същия ден плащахме наема и трябваше да удължим престоя с още 2 месеца, взех че го излъгах че не можело с 2 месеца, а трябва да подпишем договор за цяла година  Sick И хем не мога да лъжа, заливах се от смях докато му го казвам и пак се хвана милия  Heart Eyes Като гледам май никой друг не е послъгал за първи април  newsm78 Само Деската ни натри носовете май  hahaha

# 81
  • Мнения: 800
Деската ни натири носовете, ама скоро и нейния ще бъде натирен, като се появи тройката хулигани Joy

Ама и аз , че съм склероза, за болестите не забравих да се оплача, а забравих да похваля момчето Embarassed  Ама и той ми е чистник и помагач, поне доскоро беше де, ама аз го разглезих. Особено пред приятелките ми се втурва здраво шета, та всики да ми завиждат , че седя като принцеса Joy

А с тия болести, вчера като сме се заоплаквали с младата колежка, коя е по-болна, коя повече страда от роднини, и коя по-рано ще се пресели в небитието и идва един колега, хвана се за главата направо. Казва, че дошъл да се разнообрази при нас, защото сме били свежи и веселячки и му било писнало от лелките дето само болести и билки знаят, но нещо не беше улучил момента

# 82
  • Мнения: 914
На  всички   хубавици    bouquet  bouquet  bouquet

Нямям много време  но  не съм престанала д ви  мисля  всички   bouquet

Дуа   за  шифаа  

Алахума  рабби  нес  низли бил  беес   ишфи  анта  шефи  ля  шифаа  илля  шифак  уа    шифаа ля  югадиру  сакама


Дуа  зя шифаа  седем  пъти

Есселю  лилляха азим    рабби  арши  азим  ен  йешфик

Ат   Термизи

# 83
  • Мнения: 112
здравейтв  bouquet
аз имам една идея-дано да се съгласите newsm78 защо като пишете на арабски не пишете и превод че и аз да се уча,поне имам мерак Mr. Green

# 84
  • Мнения: 720
Аз като бях бременна с моето момченце ,точно  това се случи- отказаха да ми кажат пола му....точно уж заради тази емоция на някои народи и култури с вълненията покрай момченце ли ,момиченце ли е....уж на някой като им кажели че е момиче отивали и...Но пък засметка на това сега с последната тотално обратното ...явно бяхме симпатични  Winkна тази която ме гледаше на видеозоните  и винаги ни подаряваше снимки от скана /по принцип се заплащат/ и веднага  си ми каза ,че чакаме мома...така че е различно явно.

Лиле интериор дизайна ми е ''болна ''тема...затрупана съм с такива списания и още купувам ли купувам...дано ми потрябват някой ден ,с Божията помощ ще стане .Та аз бих ти побутнала тук и там мебелите Simple Smile...аз моите дори си  ги''реставрирам''...лакиравам,боядисвам,гравирам ,рисувам отгоре, антични дръжки слагам ,рамките на огледалото съм си нарисувала сама. Crazy..а колко идеи са ми в главата,няма място вече там . Мароканския стил ми е много на сърце.

(Деси купонясвате ли  вече Mr. Green)

# 85
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ей .. много пишете , бей !

Деси , да ви е жив и здрав мъжа в къщата ! Да си го обичате много и да си го пазите ! Весела вечер !  bouquet

Аз днес се посветих изцяло на проучването на интересни сортове зеленчуци и плодове -
вижте какво намерих - изключително любопитно във връзка с отричането на тия изкуствени подсладители http://www.gradinarstvo.hit.bg/stevia.html . Мисля да си поръчан една саксийка и да пробвам да го отгледам .Този сайт е много любопитен и с това http://bgnature-blacklist.bravehost.com/
Потресаваща информация , нали , не че не го подозираме , но като го видиш така систематизирано ...Капитализъм от най-лошия вид за жалост .

Сабинка - не е заради талона , то при професора не важи , там приема е свободен с такса - 40лв ми казаха , ще видим . За друго ме стегна шапката - цял ден да няма с кой да си продумаш , да няма как до една тоалетна да отидеш . Ами ако задремя и ме оберат , не съм първа младост и свежарка вече . А и много съм пътувала сама , от дъното на душата си се отвръщавам вече , за доктори , по изпити и очни - Шумен , Ст. Загора , София - да не ги чувам - толкова съм се напътувала на там ...пфуй ! Ама като се налага ...

Амал - душе , като не са проблем парите , я да се махаш от тая работа и да си обърнеш внимание на здравето и да вземеш да си родиш още едно детенце , докато не ти е станало късно . Ще се тровиш с хорските проблеми - те край нямат , ще ги има и след 1000 години - теб няма да те има , ай.... много се ядосах , защото си толкова нежна и крехка . И като гледам по снимките и ония хорица , през 9 земи в 10-тата , как си те обичат ...я си се посвети на семейството и децата - бабата на шефа казваше - " От работа станах гърбата , не богата "
Да ти кажа , аз , ако мога поне един път да хвана , това ще ми е повод и въобще няма да се върна на работа - 18г в ползу роду - стигат - ама не мога ...язък !
Шефа си дойде - айде до после !

# 86
  • Мнения: 206
Дуа   за  шифаа  
Алахума  рабби  нес  низли бил  беес   ишфи  анта  шефи  ля  шифаа  илля  шифак  уа    шифаа ля  югадиру  сакама
Дуа  зя шифаа  седем  пъти
Есселю  лилляха азим    рабби  арши  азим  ен  йешфик
Ат   Термизи
Svear кажи по подробно тия дуа за какво са? За такива по незнаещи Simple Smile

# 87
  • Мнения: 55
Момичета, имам страхотен материал за АСПАРТАМА.Кажете ми само начин да ви го изпратя,че е много голям пакета,аз като го изчетах и съм забранила на всички близки да употребяват какъвто и да било захарин и производните му.Само малък цитат и ми дайте идея как да ви го пратя :
Цитат
Геноцидът извършван при продажбата
                                      на   
            хранителни продукти и добавки
 
 
 
 
 
Геноцидът наречен аспартам
Много често се оплакваме от главоболие, световъртеж, страхово безпокойство или депресия. Обяснението – ежедневен стрес. Никой не подозира, че в основата на здравословния проблем стоят различни храни и безалкохолни напитки, съдържащи вредната компонента – АСПАРТАМ.
АСПАРТАМЪТ (Е951) е синтетичен подсладител , 200 пъти по-сладък от захарта. Състои се от аминокиселините аспартат и фенилаланин в комбинация с метанол. Всмукването му става в тънките черва, а освободеният метанол се отделя от аспартама при температура 30 градуса и се превръща във формалдехид /смъртоносен невротоксин/. Безвредната дневна доза метанол е 7-8 мг, а в един литър безалкохолна напитка се съдържат 500 мг – 70 пъти повече. Аспартамът влиза в състава на повече от 5000 продукта, в това число безалкохолни с представката “лайт”, дъвка “Орбит”, шоколади, кока-кола, кафе, какао, снакс, конфитюри, витамини, минерали, лекарства. Аспартамът, познат като подсладител Е 951, е създаден  в края на 70-те години. Има мозъчно-туморно действие, причинява гърчове. Много проучвания доказват пагубното му влияние върху деца и възрастни. Пораженията са дълготрайни и “тихи”. Необходими са от една до 20 години, докато се натрупат патологични проблеми, а по-късно – появата на първите симптоми. Този подсладител носи милиони долари, управлявани от високи постове във властта – политици, бизнесмени, учени и журналисти, скъпо платени за своето мълчание. Действието на аспартама се усилва, ако беалкохолната напитка се взема на гладно, съхранена при температура над 30 градуса или на пряка слънчева светлина. Компонентите му проникват директно в мозъка и предизвикват главоболие, загуба на съзнание, умствена обърканост, гърчове.  Остро и бързо отделяне на инсулин, който изтегля захарта от кръвта, превръща я в мазнини – настъпва затлъстяване. След въвеждането на синтетичния подсладител раковите заболявания в САЩ са скочили с 10%. Независимо от този резултат Световната здравна организация не е забранила напълно ГЕНОЦИДА, наречен  АСПАРТАМ. Забранен е само за пилоти и капитани.
И още нещо,направи ми впечатление ,когато бях в Дамаск, сладкишите които опитах там почти нямаха есенции а натурално пасирани ягоди и воабще плодове.Така се учудих, като че ли само ванилия, но и сладоледа беше по различен и можеше да усетиш плодчетата в него а не некви "четки и боички".Така ми се ходи пак там........ Water Lily мила, надявам се да си ми сестра,аз тръгнах много отдавана по този път, а има още толкова много да уча.За това и не мога да ти отговоря точно ,... а кой може.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 22:10 от hayati

# 88
  • Мнения: 502
ехе много е исано днес.
ха да се разпиша и аз по отношение на гледането на дете и работата. Лиле- и аз не искам скоро да почвам работа. голям кеф ми е да се гледаме с Ивка. сега е толкова интерестна че сърце не ми дава да я дам на чужда жена. а по ендо време бях подивяла от нерви та си търсех бавачка почасово- просто за да изляза някъде за час-два. ама когато почти намерихме и си дадох сметка че няма да взема никой, та аз няма как да и се доверя даже на чужда жена. а за връщането на работа направо се чудя. при нас всичко живо се връща след като децата навършат 1 годинка, а за мене се пускат редовно слухове че все се връщам- и това още от 3 месец. чак им се чудя на акъла, че кой ще ми кърми детето. и досега все като звънна на някоя колежка, или като мина през банката все чувам че аха другия месец и съм се върнала. а то нищо общо. ха дано да не ме накарат, че не искам и да си мисля какво трябва да правя тогава.е има майки дето финансовите проблеми ги карат да се върнат на работа, щото 190 лв за каво да са по напред. и тях въобще не ги и укорявам!

# 89
  • Мнения: 689
hayati -моля ти се,моята диета само изк.подсл. позволяв да се надявам,че няма да ме увреди аспаратама Thinking

elisinia -радвай се на малката,пък за работа има време.Аз исках да работя,за да се развивам,да срещам хора..Тук има хора от цял свят и контактите с тях са интересни и полезни.Обаче какво жертвам:Кари си идва в един на обяд,Сара още я кърмя и деня,пътя в ужасния трафик ще ми е към 2 часа,а работата:10ч.Това са 12 часа баз децата ми!Освен това заради помощничката трябва да се преместим в по-голямо жилище,т.е разходи,за транспорт и храна...А и да ми пипа някоя си децата SickНе-не мога да си зарежа децата и това е.Единствено на майка ми бих ги оставила,но тя работи.
Още обсъждахме с моя тази оферта,която ми беше мечтана работа и вечерта той ми сервира новината:негов приятел неотдавна си взе филипинка,доста пари похарчи,телефон и купи,жена му ходи на работа,а жената гледа детето и живее при тях.И какво:филипинката забременяла Shockedот неизвестен!Когато те били на работа,тя си пускала бойфренд SickПредставям си какво са правили пред детето или ако не пред него,то го е зарязвала само #2gunfireСега мъжа не знае какво да я прави ситърката..Е това като го чух такива сцени ми минаха пред очите,че се отказах и от работа и от помощници...

Хари-ако ще строите,виж тез къщурки в арабски стил:
http://www.models-ae.com/welcomeintro.asp
И аз съм по интер.дизайн,но с новото жилище се поизложих,а толкова планувах-загубих си съня от мисли,но не се справих добре CryСледващия път ще си правя виртуален план,а и консултациите с проф.декоратори са безплатни на местата от които купувахме мебелите,ама аз нали много зная Crazyследващия път по-добре,иншаАлла!
Ама ти много майсториш бе Partyаз вчера с реставрирах една лампа:купих намачкана хартия,залепих 4 шиша за BBQ,увих с хартията и готово-малко в стил чайна,но ето:свети си ми и е приятно,нищо,че лепилото малко се разтече...

Ето малко дрешки,за който обича да се модерчи:съчетавайте,разглеждайте:
http://www.polyvore.com/cgi/explore

Общи условия

Активация на акаунт