Апарат за кръВно налягане

  • 57 076
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз имам и механичен и електронен. Електронният е на Curamed. По-удобен ми е, с механичният ми е трудно да си меря кръвното сама.
Преди време личната ми беше казала да го меря и засичам сутрин след ставане, на обед и вечер преди лягане.

# 16
  • Мнения: 2 616
 Аз да доложа-КУПИХМЕ, дядото е много щастлив Simple Smile В крайна сметка избрахме Сименс, за надлакътника, на скромната цена от 59лв, работи с батерии или включен в контакта, хубав е, мери кръвно и пулс и отчетените данни съвпадат с обикновения, правихме справка. Пожелах на баща си, меренето на кръвното с новия апарат да не му се превръща в Хоби, както вече разбрахме, че може да се получи Simple Smile

Момичета, благодаря ви!!!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 39 764
Зависи с какво кръвно налягане е. При хипертониците меренето не е "ходи", а необходимост. Просто често трябва да си следят стойностите.

# 18
  • Мнения: 55
Какъвто и да е апарата,трябва да е заверен ,да има стикер ,че е проверен.Стикера е на БГ .Имам от класическите и с него отидох до личният лекар,той мери и с двата (неговият и моя) и беше доволен.Това от него го знам за проверените апарати, също и за електронните,че са много чувствителни ,за това и дават грешки и за предпочитане е класиката...... bowuu както  винаги

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каква сляпа вяра имате на личните си, ей...  ooooh! Да ви се не начуди човек.  Rolling Eyes
ЛЛ на нашите и на баба ми (мир на душата й) друго, освен 120/80 никога не им е мерила... Баща ми се пука от високо кръвно, а майка ми от ниско...
Пък и техните (лекарските) са едни механични, допотопни.  Tired
Може би се съгласявам, че е нужно да се провери машинката в института по стандартизация, да. Но не мога и да си помисля, че моят японски Омрон ще е със съмнително качество.

# 20
  • Мнения: 55
И личният ми лекар е проверен  Joy Joy Joy за това и му имам вяра, а е проверен не един и два пъти ,но смятам тук не се обсъждат качествата на лекарите.Казах само своят опит ,майка ми е хипертоник и е на лекарства сутрин и вечер ,с което далеч не се шегувахме когато се наложи да си закупим надежден апарат.А за сляпата вяра ,сигурно има такива хора ,а може би е от липса на избор .

# 21
Баща ми реши, че иска за подарък за рождения ден апарат за кръвно налягане. Проблемът е че аз нищо не разбирам от апаратите, както и той между впрочем, а и ми се ще апаратът, който ще му купим да не е за някоя космическа сума, 'щото с тия 200лв майчински някак си не можем да си позволим апарат за 300лв примерно, обаче пък трябва да работи това, което ще му вземем, да не е само заради идеята да си има електронен апарат, а той нищо да не прави. Та, дали можете да ми помогнете с идеи и информация ако имате или сте ползвали таквоз чудо Simple Smile
Здравейте бих могъл да ви консултирам при избора ви. Занимавам се с апарати от дълго време.
можете да се свържете с мен по скайп gmitko130
ако не сте избрали вече разбира се

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
gmitko, чети и след 1-вия пост.

Аз да доложа-КУПИХМЕ, дядото е много щастлив

Общи условия

Активация на акаунт