чака ни път,а не знам как ще издържи в колата....

  • 4 005
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
И аз мисля, че ще издържи - колкото по-малко бебчето, толкова по-лесно.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 008
Нямаше и 2 месеца и започнахме да пътуваме.
В автомобил се чувства добре, никога не сме имали проблем.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 927
Ами до дете си е, докато не осъществите пътуването няма да знаеш как ще се държи.

 С голямата ми дъщеря нямах никакви проблеми, а пътуваше без стол, легнала на задната седялка.
Малката имаше всички удобства и до преди една година все едно я подлагахме на мъчение
когато тръгвахме за някъде, искаше да става от стола, да си ходи по седалката, абе малък кошмар, на всичкото отгоре и повръща на път.

Да уточня,че и с двете пътувахме от 2-3 месечна възраст за Добрич.

# 18
  • Мнения: 1 440
С голямата ми дъщеря за първи път предприехме дълго пътуване като беше на 6 месеца.Половината път проспа,после си играеше.Никакви проблеми.
Успех!

# 19
  • Мнения: 592
И аз мисля, че ще издържи - колкото по-малко бебчето, толкова по-лесно.
Успех!
И аз така мисля

# 20
  • София
  • Мнения: 6 269
Ние за първи път пътувахме като беше на около 2 месеца. Пътя беше около 200-250 км. Никакъв проблем. Спа, спа. събуди се, накърмих го и пка заспа Simple Smile Много обичах да пътуваме, защото заспиваше веднага, за разлика от вкъщи, където не иска да спи. И сега няма проблеми. Не спи толкова много (за мое съжаление). Вземи му някоя играчка да го залисва, ако се размрънка. Пък и ти ще си там да му правиш компания. Аз от скоро пътувам пак отпред, но той е вече в столче, гледа напред, през прозореца, рита облегалката или си качва краката на нея и така си пътуваме. Не се притеснявай толкова. Според мен на бебета им е интересно да виждат различни неща.

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Не всички деца са позитивно разположени към пътуването, така, че жената с право се притеснява.
Ако детенцето започне да нервничи, поспрете, починете, после по-спокойно ще продължи пътуването. Зареди се с играчки или др. предмети, които биха му били интересни.
Успех!

# 22
  • Мнения: 33
Ама, разбира се, че не е проблем! Винаги може да спрете, да се поразтъпчете и както се казва да ви подуха вятъра за освежаване, а след това отново да продължите. Пък и 350км. не са чак толкова много.

Успех и по-ведро гледай на живота! Това са най-малките ти притеснения, а те дори и не трябва да са такива.

# 23
  • Мнения: 1 586
Често пътуваме на такова разстояние,над 300 км. като беше малък спеше сега не спи,понякога хленчи ама спираме,слизаме за малко и така.Ще издържи не се притеснявай,вземете играчки.

# 24
Да ти кажа моята бебка се роди в София, а аз съм от В.Търново. Разстоянието е малко по-малко, но си е доста. При изписването бебка си спеше кротко в кошницата. Спирахме да я храня и пак продължихме. Сигурно на 6 месеца е голямо шило бебето, но мисля,че ще се справите. Като си носиш храна,водичка,памперси и мокри кърпи.

# 25
  • Мнения: 2 090
Не всички деца са позитивно разположени към пътуването, така, че жената с право се притеснява.
Ако детенцето започне да нервничи, поспрете, починете, после по-спокойно ще продължи пътуването. Зареди се с играчки или др. предмети, които биха му били интересни.
Успех!
Нашето първо пътуване с детето беше кошмарно(само на връщане)Русе-Бургас.Когато тръгвахме бяхме станали в 4 часа и в 5 вече пътувахме.Малкия се поразбуди само докато го пренесем в колата,но после си заспа и така до към 8h,после спирахме,пораздвижихме се,занимавах го след това в колата(играчки,книжки и т.н) и всичко беше о.к Hug
На връщане обаче(след седмица),тръгнахме следобяд,не спря да плаче през целия път ooooh!,само когато заспиваше за по 20-ина минути млъкваше...хем спирахме по-често,пак бях взела занимавки,но не можа да се успокои.И така докато се приберем.
Вярно е че на всяко дете различно се отразява пътуването(може би зависи и от възрастта newsm78,сина ми беше на 1 годинка и 3 месеца тогава).
Но ако сега предприемем по-дълго пътуване бих тръгнала колкото се може по-рано сутринта,за да може да спи поне до половината на пътя Rolling Eyes Peace

# 26
  • Мнения: 257
Голямата още на 3 месеца я водихме на море на 400км, а малката на 4 месеца. Тръгваме сутрин към 4-5 и те през цябото време спят. Стигаме към 9 часа,закусват .Навръщане тръгваме след като се наобядват и следобед пак спят. Мисли за храненето. Аз по това време кърмех и яденето беше с мен Joy, но ако е на Ам трябва да се погрижиш/или пюре/. Не се притеснявай повечето деца обичат да пътуват и ги унася в сън.

# 27
  • Мнения: 229
Синът ми беше на същата възраст, когато пътувахме на 500км и му беше за пръв път. Спа през по голямата част от времето, а когато се будеше спирахме за почивки. Пътувахме без проблем Peace

# 28
  • Мнения: 157
Ние пътувахме 400км.,когато близнаците бяха на 10м.На отиване Алекс много мрънка и трябваше кака му да го забавлява с какво ли не,но на връщане нямаше проблеми.

# 29
  • Мнения: 2 723
СИнът ми беше на 8 месеца, когато пътувахме до морето.
С малко дете е лесно, защото спи доста по пътя.
Ела да видиш сега като е на 2 какъв цирк е  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт