Derma Genesis на Loreal-някой пробвал ли е?

  • 5 910
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 960
Донесоха ми от чужбина преди няколко месеца серум,околочен и дневен /нощен не обичам по принцип да слагам/ и съм също много доволна.Даже и цените тук са доста добри

# 16
  • Мнения: 630
Този крем не е ли за по- зряла кожа, поне над 30?

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Уф, зарибихте ме и аз си взех 2 тестера от Бонжура, ще се намажа и ще докладвам. Преди време бях си взела тестерче на този Нутришънист-а (едно зеленко) и хич не беше лош даже  Thinking
ти с каква кожа си?
Аз не съм се намазала още  Laughing Иначе съм с нормална към смесена кожа лятото и към суха зимата  Crazy

# 18
  • Мнения: 630
Камамбер, ти нали си купи кремче на Нюкс. Стига трупа кремове  Wink Hug

# 19
  • Мнения: 235
 Пробвах тестера, но не мога да дам авторитетен отговор. Според мен трябва да си ползвал половин крем и тогава може да си сигурен. Аз също си взех крем NUXE и едва ли ще си купя и от този в скоро време.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Камамбер, ти нали си купи кремче на Нюкс. Стига трупа кремове  Wink Hug
Ама аз тестерче, сакън да не изтърва  Blush

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Докладвам - намазах се сутринта с тестерчето, самата консистенция на крема е плътна и леко твърд седи един такъв, мирише малко на Нивеа  Mr. Green , но като се намазах ми хареса - кожата стана много мека, като кадифе(ауу като реклама стана  Mr. Green ), въпреки че крема е мазен не лъснах  като тиган и има фини блестящи частици, които правят лицето свежо. Абе, хич не е лош крема, пък и за тия пари направо си е супер. Само ме притеснява, че сигурно е яко блъскан с химия  Confused

# 22
  • Мнения: 171
Смесена и много, много чувствителна по сухите участъци.Изкупих доста кремове от миналото лято до сега и никой не ми понесе добре, но мисля че с този уцелих.

Мерси   bouquet Моята е по-скоро суха, но не много, и също доста чувствителна. От всички ползвани до момента кремове на Л'Ореал съм доволна, надявам се и с този да е така  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 416
Камамбер,а усещаш ли кожата на лицето си "по-плътна" както обещават в рекламата?
Абе ще взема и аз един-два тестера и май ще си го купя като чета какво пишете може да ми хареса Thinking Аз точно такъв крем търся-който да уплътнява кожата и да изглежда освежена. Ползвала съм досега Авен,Еюсерин,Виши и някои от тях са доста по-скъпи,а честно казано не си струват парите.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Камамбер,а усещаш ли кожата на лицето си "по-плътна" както обещават в рекламата?
Абе ще взема и аз един-два тестера и май ще си го купя като чета какво пишете може да ми хареса Thinking Аз точно такъв крем търся-който да уплътнява кожата и да изглежда освежена. Ползвала съм досега Авен,Еюсерин,Виши и някои от тях са доста по-скъпи,а честно казано не си струват парите.
Хм, зависи какво разбираш под по-плътна кожа. Самото кремче е доста плътно, така че може би ще ти допадне. Но си вземи поне 2-3 тестера, че самото тестерче е супер мизерно, едвам се намазах  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 10 692
самото тестерче е супер мизерно, едвам се намазах  Crossing Arms
Ами те сакън да не се минат и да сложат повечко  Twisted Evil Да не говоря, че вчера в една аптека казаха, че нямало тестерчета на крема "за вкъщи" както се изрази продавачката и вместо това ми предложи да се намажа там, така както си бях гримирана с крем, фон дю тен и т.н. Rolling Eyes
Днес ще ходя по аптеките да си търся тестерчета  Blush

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
самото тестерче е супер мизерно, едвам се намазах  Crossing Arms
Ами те сакън да не се минат и да сложат повечко  Twisted Evil Да не говоря, че вчера в една аптека казаха, че нямало тестерчета на крема "за вкъщи" както се изрази продавачката и вместо това ми предложи да се намажа там, така както си бях гримирана с крем, фон дю тен и т.н. Rolling Eyes
Днес ще ходя по аптеките да си търся тестерчета  Blush
Ох, мила, недей да ходиш да просиш не си струва за единия Лореал  Laughing, в Бонжура и в Драка има, свободно плеснати до щанда на Лореал  Wink

# 27
  • Мнения: 202
Да и на мен ми направи впечатление, че в повече от парфюмерии няма тестери ами са им дали по едно шише с дневен крем като мостра и се мажеш там на место. Супер тъпо Simple Smileнито ще си го намажа върху дневния грим, а и с едно намазване точно какво може да се разбере , ако ми каже някои. Смешна работа голямо пестене на рекламни материали и тестери  Thinking

# 28
  • Мнения: 1 111
 Така като ви гледам младички сте още за този крем.Той е за над 30г, 35 дори.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 360
В един магазин гледах пишеше , че са за над 30 г. Самият дневен крем много хубаво се нанася и попива. За съвсем сухи кожи може би не е много подходящ. Крема за около очи е много добър, нанася се сутрин и вечер. На сутринта нямам торбички и подпухналост под очите. Серума е много хубав- кожата веднага "светва "и се изглажда. Дори да не си купите дневният крем, мисля че серума си заслужава.
Някой да е пробвал нощният крем - трябва ми нещо по подхранващо ? Отзиви от някой ?
На Метро имаше промоция миналата седмица, бяха по 20-21 лв. всяко. Иначе сега ги виждам на 24 - 26 лв.

Общи условия

Активация на акаунт