Dress-for-less 2

  • 45 002
  • 706
  •   1
Отговори
# 645
  • Neverland
  • Мнения: 143
Получих си поръчката.Благодаря chockolina    bouquet

# 646
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Доникъде не сме стигнали със събирането на сумата за безплатна доставка. Ако ще пускаме поръчка, пускайте линкове. Peace

# 647
# 648
  • Мнения: 2 936
МОМИЧЕТА,CHOCKOLINA ИМА БЕБЕ-момче Филип!!!! newsm51

Пожелания от мен за здраво бебче,а на теб Светле бързо възстановяване !!!  Hug

# 649
  • Мнения: 239
ЧУДЕСНА НОВИНА newsm10!
Пожелавам на бебчо да е жив и здрав, да расте силен и да има най-прекрасното детство newsm30, а на мама - бързо възстановяване  newsm51!

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 13:07 от eitalina

# 650
  • Варна
  • Мнения: 447
ЧЕСТИТ СИН ЧОКОЛИНА!ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ,И МНОГО ДА СЛУША МАМА,ТАТИ И КАКА РАЗБИРА СЕ!

# 651
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ви за пожеланията, момичета! Hug

мел..., лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво и хубаво бебче на финала!

Какво стана с поръчката - явно не можем да се съберем за момента?!

# 652
  • Враца
  • Мнения: 79
 newsm32
И аз да честитя новото попълнение в семейството на  newsm51  Много да я радват двете й слънчица  newsm51

# 653
Привет момичета! Simple Smile
Харесах си страшно много неща от сайта, но досега не съм правила поръчка от нета и имам няколко въпроса Simple Smile
Удачно ли е да поръчам с карта на която си получавам заплатата да не вземат да ми я дръпнат Laughing) ,какво ще рече Expiry date и къде пристига доставката на адреса за доставка или в пощата? newsm78
Благодаря предварително за отговорите!
 Hug

# 654
  • Мнения: 0
Честито  Чоколина! Всичко най добро.

# 655
  • Мнения: 5
Честито и от мен!Отново потвърждавам бих се включила  с ето тези

http://www.dress-for-less.co.uk/tmpl/en/detail.tmpl?count_art_se … JoJHkkF6ZkfysIT5r

като съм съгласна да си  разделим и доставка!

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
chockolina, честито! Желая на момченцето здраве и щастливо детство!

# 657
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря! Heart Eyes

marzeliva, най ми е неудобно, че паричките ти стоят в мен, а вече над 20 дни няма поръчка... Ако не се организираме скоро, пиши ми сметката си, за да ти ги върна... Peace

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
Изобщо не се притеснявай, chockolina! Peace Нека да стоят при теб, за да са готови когато се организираме за поръчка, независимо кога. Дано да се включат още момичета, за да стане по-скоро. Peace

# 659
  • Мнения: 2 936
имайте ме впредвид и мен за поръчка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт