ЗОВ ЗА ПОМОЩ ОТ ЕДНА БЪДЕЩА БУЛКА!!!

  • 4 747
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Всичко става с много обикаляне. Ако сте под 100 човека тогава имаш избор. Над 120 вече има 3-4 ресторанта в София, които ще съберат гостите. Едно от заведенията, които харесахме отпаднаха защото искаха техен диджей да определят музиката  Crazy На мен svatbata.org много ми помогна!   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Здравей,миналата есен се омъжих в ресторант Панорама на бул.Дондуков.
Там е учудващо евтино,а ресторанта,обслужването,храната всичко е на високо ниво.Освен на моята съм присъствала на още 2 сватби там и на сестра ми бала беше там.Около теб винаги има сервитьори, които тичат и за 2 бучки лед.Ние и като младоженци,а и като гости бяхме много доволни Grinning.
Между другото куверта на човек ни беше 21лв.като вкл.:
-овчарска салата
- комбинирано предястие-чушка бюрек и чешко рулце
- пилешко филе с гъби и страхотен винен сос-всички много го харесаха
- сода
- хляб

Има и някои подаръци от заведението,които са доста приятна изненада и ще ги запазя в тайна Wink
дано да има свободни дати, хората ще ти разкажат повече за подаръците и условията
ето линкче
 http://www.svatbata.com/restaurants/panorama/panorama.htm
Желая ти мнооого весела сватба и семейно щастие Heart Eyes

# 17
  Окончателната бройка е 90 човека... Харесах ресторанта в х-л "Централ",на Ботев и Стамболийски,но за съжаление е зает за нашата дата, 12.07, иначе ако на някой друг ще му е полезно,кувертите са около 33-35 лв,капацитет 120 места,има градина за подписване на граждански брак,такса тирбушон е 1 лв на шише (какъвто и да е алкохол),менюто е доста разнообразно...тъкмо харесах и...за жалост няма да можем да сме там,иначе днес ще проверим и "Панорама" на Дондуков!Благодаря на всички за съветите и информацията!Ако има някой с още идеи, моля пишете!   bouquet

# 18
  "Панорама" не ни допадна...жече се отчайвам,всички места,които харесам се оказва,че жече са заети...И се питам "Колко хора са решили да се женят точно в този ден?!" Crazy

# 19
  • Мнения: 157
"При орлите"

# 20
  • Мнения: 3 634
  "Панорама" не ни допадна...жече се отчайвам,всички места,които харесам се оказва,че жече са заети...И се питам "Колко хора са решили да се женят точно в този ден?!" Crazy

Аз резервирах през март за септември. Свободни дати имаше само в 2-3 ресторанта.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 776
и ние ще правим сватбата след раждането на бебето ни. При избора на ресторанта се водихме от две неща - да е близо до парк и да е в ресторант на хотел, за да имаме стая на разположение (и двете заради детето). Избрахме ресторанта на х-л Кристал палас на ул. Шипка, срещу Докторската градина. Цените са малко по-скъпи от тези, които си писала, но и кухнята и обслужването са на много добро ниво. Ако искаш подробности, пиши на лс. Иначе проверявахме и в р-т Чергата (пак на ул. Шипка), мисля, че кувертът там беше 35 лв....

# 22
 Grinning   Сега реших просто да напиша колко съм щастлива!... Вече всичко е наред, резервирахме ресторанта на х-л Европа (зад х-л Плиска), цените не са много високи, а ресторанта е много уютен, хареса ми от пръв поглед и си казах...ТОВА ЩЕ Е МЯСТОТО!!! Има и градина с басейн, а хотела подарява на младоженците президентския апатрамент за първата брачна нощ, кувертите са около 40 лв, дано всичко е ок... но мисля , че ще е... щастлива съм!!!  bouquet  Heart Eyes Grinning   

  P.S. Ако на някой ще му е от полза, да пишв, ще се радвам да мога да помогна и аз на някоя бъдеща букла като мен. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 634
Много сладък хотел, поздравления! А църква ще има ли и коя?

# 24
  Не бях влизала доста време и сега видях,че си писала  Simple Smile Да ще има, църквата ще е "Св. София"(до "Александър Невски"), тя е една мнооого стара постройка, страшно много ми харесва и се оказа, че и мойте родители са се венчали там Simple Smile Но лошото е, че още не съм си взела рокля Laughing , препоръчаха ми фирма "АЗ И ТИ",смолянска е и четох в нета само добри мнения за тях, така че утре отивам да видя какво има тук в София, ако не май ще ходим към Асенов град... Tired дано всичко е ок... иначе не знам...  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 947
Хотелчето е готино - ние срещу него имаме апартамент и много често има сватби там!
Само не разбрах за рокля защо чак до Асеновград newsm78
Сф е пълна със сватбени салони!

# 26
  То още не е решено,днас ще обилколя около "Пиротска", трябва да намеря някакъв магазин "Милениум"... казаха ми,че там имало рокли на фирмата "Аз и Ти", четох доста за тях и само добри мнения и искам да ги видя... Иначе си бях харесала една рокля от Simon, но като я видях на живо нямаше нищо общо със снимките в интернет, а цената и беше 1300 лв... за мен това не е нормално! newsm78 За една хубава рокля бих дала 500-600лв, но 1000-НЕ, мисля че е прекалено... Laughing

# 27
  • Мнения: 7 947
Като тръгнеш от Халите по Пиротска - на втората пресечка свиваш в дясно и хоп - булченки салон - от там мойта приятелка си взе страхотна рокля на нормална цена преди няколко месеца!

# 28
Взех си рокляяяяяяяя! Laughing От Милениум, цените са много добри наистина! Wink Препоръчвам на всички бъдещи булки! Имаше много красиви модели и доста добре изработени(качествено)! Наистина много се радвам! Благодаря на всички,които ми помогнаха в този форум!  bouquet Ако мога и аз да бъда полезна на някой,с радост ще споделя впечатления и ще помогна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт