Варненчета беснеят по алейките майките им бъбрят си по пейките - 41

  • 12 783
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 144
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  на Пижулинка !!! Бъди много щастлива и обичана жена и майка !
Много целувки на Теди , а като се стабилизира времето ще си организираме срещичка на двете наборки !

# 31
  • Мнения: 51
Здравейте мами Simple Smile Ако има желаещи за разходка в градината ще се радвам да се запознаем и излезем. Пишете на лично ако има нещо.

# 32
  • Мнения: 11
здравейте  мами от варна досега не съм писала но ще се радвам да ме приемете във вашата дружина.имам син на 3 год.Честит рожден ден на Пижулинка  да бъде здрава и много обичана.искам да ви попитам вие как се справяте с така нареченият бебешки пуберитет

# 33
  • Мнения: 109
честит рожден ден,Пижулинка!! Много здраве и любов!!!
Честита месечинка на Славена Бубалена!! Да е много игрива,здрава и щастлива!

Днес по обед беше много хууубаво временцето- излязахме пеша до кухнята и се полюшкахме на люлките!

Да взема да го посетя този  бивш Сандор- салат бар де....много фешън стол4ета...а къде да оставя коли4ката???

# 34
  • Мнения: 745
Франч,нашето бънджи е сложено така:
http://images25.snimka.bg/005525274.jpg
http://images25.snimka.bg/005525277.jpg
После смятам да сложа една висяща саксия,за да не остане дупката.

# 35
  • Мнения: 317
Христинче мерси за снимките  Hug, пусках ги на мъжо, при нас се оказва че ще е по-сложно щото имаме гипсокартон  ooooh!....При вас на какво разстояние е от земята ?

Добре дошла на rikito, Hug нищо не знам за бебешкият пубертет от практиката Joy, само съм чела тук
добре дошла и на CuHu O4u, ще излизаме разбира се, само да се поопраВИ гадното време  Sick

# 36
  • Мнения: 50
Дааааа днес по обяд беше приятно ремето  Laughing  С Лина, Десинки и Франческа седнахме на вън на една пицарийка и пийнахме по една биричка (аз и Лина  Embarassed ) много гот беше. Дъра - бъра и то времето мина  Joy

rikito добре дошла сред нас  Hug Като се стопли времето и сме в морската ще се срещнем 100 %   Peace
CuHu O4u нямаш проблем  Peace

# 37
  • Мнения: 745
begbie,нагласяш си го според височината на детето.Важното е да стЪпва с цяло съпало,а не на пръсти.То нали е с пружина и като скача се мести на горе на долу. Peace

Добре дошли на новите мами!!! Grinning


Pets,хубава е биричката на обед,ама после как се омагьосвам Laughing LaughingКат ми се доспи,става страшно Laughing Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Да се цопна и аз.

Честит рожден ден на Пижулинка!!! Много и вери лове, здраве и всичко, което пожелае. Hug

А бе, мацки, га че събираме диванетата? Време е вече. Давайте да умуваме място. Thinking

# 39
  • Мнения: 1 554
Петя и Весито бяха така днес Drunk  Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 893
за пубертета хич не ме питайте  ooooh! то не беше тръшкане, рев, крясъци, правене на пук #Cussing out ето в момента сто пъти и се скарах а тя продължава упорито да пъха един USB кабел във флопито  smile3511 smile3515
прилагам профилактика с малко изтупване на памперса и много скъсани нерви и гласни струни  Joy

добре дошли на мамите, и аз искам навън или поне в някое клубче да се съберем ама пусто няма подходящо  Confused

# 41
  • Мнения: 381
sashy81 дай ми координатите на твоя хомеопат щом си толкова доволна, може да пробвам тя мойта сравнително се успокои от както и пръскам физиологичен разтвор в нослето и вече я слагам да спи на възглавница да се дави по малко

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 22:44 от sofi82

# 42
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета за посрещането интересувах се за беб. пуберитет защото сме на такава вълна ревове правене на пук и на моменти и аз  се чудя дали не карам с него  заедно беб.пуб.Овладявам донякъде нещата  с много говорене но има и такива моменти на поизтупване на дупето.за сега лека нощ.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
В интерес на истината не знаех за съществуване на понятието "бебешки пубертет", въпреки, че и в

нас го има, но винаги рева, кривотията, хленченето и т.н. съм си го обяснявала с "телето", и си мислех,

че е от зодията. Сега си мисля, че може би е свързано и с това, за което говорите Thinking

 Thinking

Хайде лека ви нощ и умната! Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
оо и аз го карам заедно с нея не се тревожи  Mr. Green
вчера забелязах че когато е при баба си не съм изнервена и не се карам на мъжа си  Joy

но пък много ми липсва, даже снощи я сънувах и се разплаках. сега спи до мен на спалнята а мъжа е изгонен в кухнята  Laughing най-много я обичам като спи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт