Шапка през лятото ?

  • 2 127
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
  Слагам шапка -  свикнах го от много малък и вече даже и претенции има диването с коя да излиза Laughing. Освен че пази от слънцето както една мама спомен предпазва и очите ( на мен ми се е случвало да ми изгори кожата на главата от слънцето - там, където е пътят в косата  и особено след тази случка детето без шапка не бих пуснала навън). Освен това винаги е намазан и със слънцезащитен крем. Боди през лятото съм му слагала, но когато е само по него - не като бельо, а като връхна дрешка. Обличам го както сме облечени ние с баща му, а ние пък винаги ходим доста леко облечени.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Слагам шапка винаги. Но Мони не винаги я трае на главата си, затова се принудихме да купим чадърче за количката - поне, докато седи в нея, да е на сянка.
Боди не слагам през лятото, освен като горна дрешка (+ къси панталонки).

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Големия ми син не търпеше шапка и не е носил никога. Малкия още не може да си я докопа да я свали и само мрънка. Но мисля че не е проблем шапката ако не се извежда детето в най-силното слънце и се държи повече време на сянка. Навън излизаме по боди и къси гащи или само по боди. засега е с чорапки, но смятам скоро да ги сваля.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Винаги му слагам шапка като излизаме на вън Дори четох, че за да пази добре тя трябва да е от по-дебел плат, като дънков например А ние имаме друг проблем-той иска да си седи с шапка дори и във къщи Laughing

# 19
  • Мнения: 1 181
и аз смятам да му взема някаква лятна шапка, защото той като лежи в количката и му се изпотява главата и после като се понадигне малко го духа вятъра.

# 20
  • Мнения: 1 464
Ние пък имаме цяла колекция от шапки ,когато сме навън задължително има шапка на главата ,не и пречи и аз съм доволна Sunglasses

# 21
  • Мнения: 229
Благодаря на всички за отговорите! Simple Smile

# 22
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ако си лежи в количката и на сянка или има чадърче - и аз не виждам полза от шапката в тази ситуация, освен може би, че свиква да носи такава. Но ако седи, изправя се и се върти - е, според мен, си му трябва шапка - тъничка, в светли цветове да не привлича слънчето, ако намериш и с дупчици. А за вече проходилото е задължителна - че те не се спират и за минута и не знам как става, ама са все на слънце   Nature Sunny Мойта щерка също много много не търпи шапки - реших въпроса, като и купих такива с ластик, дето минава под брадичката. Пак се научи да я сваля, но поне става по-бавно и аз имам време да отреагирам - викам "Не! Не! Остави я! Не я сваляй!" и т.н. Като не помогне, и я нахлупвам пак на главата, после тя тръгва пак на някъде и забравя за шапката.....временно де  Grinning

# 23
  • Мнения: 27
Винаги слагаме шапка- дори сега е на 4 години и без шапка не излиза от къщи- сам си я търси!

# 24
  • Мнения: 2 596
Слагам шапка, но не съм от най-редовните. Опичам цялата глава. Иначе шапки търпи, не се противи.

# 25
  • Мнения: 3 461
Задължително с шапка и то най-добре от тези,тип сафари,които покриват и ушите и без боди.

# 26
  • Мнения: 1 090
Марина също я извеждам с шапка. Особено като проходи , не мога да я спра само на сянката. Понякога я сваля, но с малко упоритост от моя страна, шапката пак е на главата. В момента манията й е да взема шапките на другите деца и да си ги слага. Но се надявам този период скоро да отмине.  Wink

# 27
  • Мнения: 922
И аз слагам шапка през лятото. Той и с шапка изгаря въпреки че ползваме слънцезащитен крем, а без не ми се мисли какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт