Как да давам жълтъка в храната от кухнята?

  • 1 260
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
В кухнята слагаха доста жълтък в Супата или пък си имаше направо пюре картофи с жълтък..
Не съм давала допълнително.. но аз съм тежък случай с яйцата, много ме беше страх на какви яЙца ще попадна и мързелешкото решение беше да пропускам

# 16
  • Мнения: 814
Също не давам допълнително откакто сме на кухня. Но честно казано само веднъж реших да добавя и просто свареното жълтъче го натруших в основното ядене. Ама дотук беше  Wink

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Също не давам допълнително откакто сме на кухня. Но честно казано само веднъж реших да добавя и просто свареното жълтъче го натруших в основното ядене. Ама дотук беше  Wink
Същата работа е при нас. Peace

# 18
  • Мнения: 1 367
Аз давам през ден по половин жълтък,независимо,че вземаме храна от кухня.Ако сме на разходка и се храни навън,слагам в супата,която по принцип яде следобед вкъщи.Ако знам,че и за двете хранения няма да сме у дома,го слагам в попарката сутрин.

# 19
  • Мнения: 8 229
При нас в кухнята слагаха жълтък само веднъж седмично в картофеното пюре. Аз му слагах допълнително още 2 пъти в пюрето. След това когато вземахме манджи и супи започнах да му го давам със закуската. При нас супите от кухнята не бяха застроени. Сега понякога му давам направо парчета, защото така повече му харесва.

# 20
  • Мнения: 59
Давах от време на време, когато се сетя.

# 21
  • Мнения: 1 367
Аз го слагам в попарата сутрин,защото не съм сигурна дали ще яде храната от кухнята  Laughing

# 22
  • Мнения: 56
не давам допълнително

Общи условия

Активация на акаунт