Изкуствени мигли

  • 5 210
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 081
Аз на снопчета не съм ползвала, но от другите скоро си купих на Макс Фактор от една козметика  за 2.50 лв. newsm78 и се оказа че лепилото е изсъхнало  #Cussing out #2gunfire
та не можах да им видя ефекта де.
Иначе пише, че може да се почистват и със спирт  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 111
Има най-различни марки изкуствени мигли, но най-добри отзиви има за тези на Фингърс, имат и на снопчета и цели, целите стоят много естествено и издържат при ежедневно поставяне и сваляне около два месеца.След сваляне се измиват с вода и са като нови.Цената им е около осем лева, на снопчетата около шест.
 А за поставянето казват, че е по-лесно когато лепилотосе сложи директно на клепача/за целите мигли/, а не на самите тях.Така или иначе си имат подробни указания за сваляне и поставяне на самите кутии. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 108
Ето в тези на Shu Uemura  http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/searchProduct.jspa?brandId=753 съм се загледала аз.

# 18
  • София
  • Мнения: 421
Наоми,аз си поръчах на Shu Uemura.Имам 2 чифта.Едните са с бели кристали по тях,а другите са частични с черни камъни.Много са красиви на живо.Не съм ги ползвала още - чакам по официален случай.От ebay си  поръчах и лепило на Shu.Пише,чеможе да се ползват многократно.Свалят се с две-три капки от почистващото олио на Shu.
Четох отзиви,че са едни от най- добрите  на пазара.Мадона също ползва такива,но нейните са специална поръчка с истински камъни и струват около 10000 долара Simple Smile .
Ако си поръчваш -побързай,свършват много бързо.

# 19
  • Мнения: 2 108
четох и аз ,че на Мадона са същите-разбира се не от 17 долара Laughing
значи казваш-лепилото е отделно? и може много пъти да ги ползваш Thinking ще взема да си поръчам наистина Peace

# 20
  • Mонтана
  • Мнения: 413
ето как се постяват миглите надявам се да помогна
http://www.videojug.com/film/how-to-use-and-apply-fake-eyelashes

# 21
  • Мнения: 431
ето как се постяват миглите надявам се да помогна
http://www.videojug.com/film/how-to-use-and-apply-fake-eyelashes
bega4ki_ много ти благодаря   love001 всичко изглежда много лесно , но ............ ще видим  newsm12

# 22
  • Мнения: 171
 Днес си взех на Фингърс и съм  доволна,поставят се много лесно.Цената е 8лв.

# 23
  • Мнения: 2 211
Днес си взех на Фингърс и съм  доволна,поставят се много лесно.Цената е 8лв.

Покажи снимки.

# 24
  • Мнения: 2 414
А след като си ги свалите не ви ли падат и истинските мигли? newsm78

# 25
  • Мнения: 2 211
А след като си ги свалите не ви ли падат и истинските мигли? newsm78

На мен ми паднаха /е, не всички де/, но пораснаха отново.

# 26
  • Мнения: 1 111
 
А след като си ги свалите не ви ли падат и истинските мигли? newsm78
Целите мигли се лепят на клепача.Отстраняването им по никакъв начин не се отразява на естествените.Евентуално при снопчетата може да се случи нещо такова.

# 27
  • Мнения: 2 414
Ji,благодаря много за разяснението.  bouquet
А тези мигли щом се лепят на клепача не стоят ли изкуствено....В смисъл не се ли виждат и истинските? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 111
Лепят се съвсем близо до естествените и така се сливат с тях, по нищо не си личат.Не са като снопчетата.

# 29
  • Мнения: 2 414
Мерси много.  bouquet
Ти от кои си доволна?

Общи условия

Активация на акаунт