Чист дом...

  • 4 101
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. 24-30 лева - къде ли не съм ги дала!

тъй, тъй... Просто да споделиш, дали са коректни, дали ще дойдат навреме... и все пак - колко е качествено. Пък може да не са си актуализирали цените в сайта, де да знаеш?!  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 152
Къде ги тея цени?!?! Shocked Има само избор на квадратура...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
И при мен бяха така (С Модзила съм), но като опитах с Експлоръра се показаха  Peace

# 18
  • Мнения: 6 039
Друг вариант:да викнеш от "Рейнбоу "да ти изперат пробно,уж ще си купуваш Mr. Green

това е доста грозно като логика
типично по български

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И при мен бяха така (С Модзила съм), но като опитах с Експлоръра се показаха  Peace

А аз се чудех защо не излизат. И аз съм с Мозила, с Експлоръра излязоха  Peace
Наистина не е скъпо, чакам отзиви.

# 20
  • София
  • Мнения: 346
Особенно миенето на прозорци излиза направо без пари.А и щорите са ми основен проблем....направо нереални ми се виждат тези цени.Дали няма някаква уловка?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз сега звънях на телефона от сайта.Човека ми каза,че цените не са точно като в сайта и че намясто се определят.Работи и събота и неделя,но можел да дойде след 14.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бе няма начин да няма уловка  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 19 487
Може да ме сметнете за луда, но вече няколко години подобни фирми ми късат нервите не само с цени, а и с това, че през летния сезон са много ангажирани, събота и неделя е почти изключено да дойдат, ако дойдат през седмицата трябва да взимам отпуск и т.н. Хванаха ме бесните, извадих си прахосмукачката Делонги, дето тежи като танк, купих си един препарат за 11 лева специално за машини и си изпрах всички гарнитури, изчистих прозорци и прочие. Само килимите ги дадох да ми ги перат навън. Даже и да ми се развали машинката (нещо май натам вървят нещата)- една нова подобна машина струва между 300 и 500 лв. За площта, която трябва да изчистя, за две години се изплаща. Най-ми харесва, че мога да си чистя както и когато реша, а не да им се моля и да ми казват:аааа, след Околовръстното взимаме с еди-колко си по-скъпо, като че Драгалевци е ивицата Газа или пък там живее Доналд Тръмп например.

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз сега звънях на телефона от сайта.Човека ми каза,че цените не са точно като в сайта и че на място се определят.
E няма начин да няма някаква уловка и цигания типично по български ...
Като не са такива цените, защо ги пишат тогава ...

# 25
  • Мнения: 1 941
Е, някой в крайна сметка може ли да препоръча добра фирма, която му е мила прозорците?

# 26
  • Мнения: 4 300
... като че Драгалевци е ивицата Газа или пък там живее Доналд Тръмп например.
Малко офф, но не можах да се сдържа, това е една от основните причини да избягвам живота извън града- такситата ти съдират три кожи, не можеш да ги извикаш на адрес, щото все ме лъжат че не могат да го намерят, детегледачки не щат да дойдат или искат 5рна цена, чистачка също и т.н. , и т.н.
Иначе и аз съм на мнение че си заслужава друг да почисти само ако ще е регулярно. Иначе докато обясня какво, как и къде ми се отщява , а и не са толкова внимателни. Предпочитам да отделя един ден или уикенд, хем и с фитнес се уреждам Mr. Green.
Килимите също спрях да нося на автомивка, купих си перяща прахосмукачка и ги минавам от време на време.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейй, гъзари, цените се определяли на място Sunglasses Ми за кво ги пишете тия цени бе #Cussing out

# 28
  • Мнения: 4 916
Да не се хабя да му звъня и аз значи... тъкмо се зарадвах, че някой друг ще чисти, а то какво се оказа.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 181
Ако искате му звъннете,може пък моя глас да не му е харесал Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт