Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 7

  • 14 423
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 17 414
Стън и аз като теб бях, ама я кажи все пак как те е отучила майка ти от лъготенето?
Че моя приятел Иво вече без всякакви привилегии остана, освен всичките щуротии, дето ги натвори напоследък, сега се сети да ми каже, че и в училище е наказан, защото тичал извън училището.

# 211
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бърдита ,Иво ме кефи Peace

# 212
  • Мнения: 2 327
Не знам Birdy, не помня. Но помня че само веднъж ме е удряла заради това. Та явно по друг начин е било.

# 213
  • Мнения: 2 336
И аз в групата на примерните. Не лъжех. Учех съвестно и в училище и в университета. Сега поне мога да тикам отличните дипломи в лицето на децата и да викам - Виж майка ти с деца как е учила, а ти?  hahaha
Моите провинения бяха семпли на фона на останалите. Гримирах се в час и от време на време четях вестник "Лична драма".
Но това, че забременях и се омъжх в 10 клас не знам дали се брои?  newsm78

# 214
  • София
  • Мнения: 6 999
...Но това, че забременях и се омъжх в 10 клас не знам дали се брои?  newsm78

Естествено, че се брои. Много повече е от моите бележници-близнаци  Mr. Green

# 215
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Най-голямото провинение Сиси,но за нащо време Mr. Green

# 216
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,така и не каза,родителите ти разбрха ли за бележниците.
 newsm78
Апропо и аз подписвах баща ми в бележника ми,той никога не помнеше коя оценка е подписвал и коя не,за разлика от майка ми. Mr. Green
А в 8 клас ,тъй като бех отговорник на дневника и го бях дала на съученици да си пишат оценки и моето поведение хвръкна с цяла единица ,и тогава майка ми каза,че това е петно за цял живот. Mr. Green

# 217
  • Мнения: 671
Но това, че забременях и се омъжх в 10 клас не знам дали се брои?  newsm78

 newsm62 Примерна ли каза.... Mr. Green
Май само Birdy е била такава. Joy

# 218
  • София
  • Мнения: 6 999
Иса,така и не каза,родителите ти разбрха ли за бележниците.
 newsm78

Естествено, че не... Накрая винаги имах само 6-тици за срока. Единственото, което им се струваше странно беше огромния брой извинени и неизвинени отсъствия...  newsm78 но какво толкова. А те и на родителски срещи не ходеха.  Whistling

# 219
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Защото май не са научавали за тях,ааааааааа? Mr. Green

# 220
  • Мнения: 2 336
Аааааа, примерна си бях.  Naughty Ходих на национална олимпиада в 5 месец бременна  и в 9 на контролна по математика.  Crossing Arms Само аз имах 6-ца.  Party Не съм бягала от училище. То тогава ме беше трудно бягането де...

# 221
  • София
  • Мнения: 433
Тъжна съм днес, тъжнааааа... Влади сънува кошмари цяла нощ, по едно време извика: "Тате!", аз скочих като ужилена, отивам при него - спи си като ангелче все едно нищо не е било. По едно време се довлече в спалнята при мене и ми казва: "Мамо, страх ме е, искам да спя при тебе." и си спахме заедно. На сутринта нищо не помнеше. Уффф... В събота спа при баща си, като го оставях, поговорихме на входа с БНД, а Влади избяга по стълбите нагоре. Имам чувството, че се страхува да остава с нас, когато сме двамата. А отношенията с БНД са повече от нормални - няма драми, говорим си приятелски, обсъждаме разни неща. Сигурно му трябва още време да свикне, знам ли...

# 222
  • Мнения: 2 336
Лиливид, трябва му. Децата са силни, ще се справи.  Peace

# 223
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз да върна върна темата на първа страница. Денят ми беше прекрасен, докато не се чухме с БНД относно Великденските празници. Аз - разбрала че ще са при него до понеделник на обяд, той разбрал - до неделя на обяд. Пак не разбрали се!
В следствие на разменени реплики на високо ниво БНД ми каза че искеа развод. По взаимно съгласие. Човека е мислил,
консултирал се е и до това е стигнал. Тъжна съм. Защо ли? Аз съм голяма бяла птица.

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 21:47 от Gercho

# 224
  • Мнения: 2 863
Герчо, щото още се надяваш.... ако ще те утеши -не си само ти....аз се мъча да удуша едни чувства да не казвам колко време, ма те държеливи бе, като плевели... но все по-добре  ги мачкам ще знаеш.... дай си време. 
Развеждайте се, после може да почнете по-добре да се разбирате , не се знае.....

Общи условия

Активация на акаунт