Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 7

  • 14 335
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 911
Иса,  вече като теб ще ставам. Ако не ме обичат и аз не обичам. Край на мазохизма.  Stop Даваш ли уроци? Thinking

не става с уроци, бе Сиси!
не знам Иса как го е научила тоз чалъм, сигурно щото се е научила да обича себе си повече. Аз като знам щу либоФ излюбих, докат мен ни най-малко не ме обичаха......чак ме е срам да си го помисля! БГП с ГБП!!! #2gunfire

# 76
  • София
  • Мнения: 6 999
... сигурно щото се е научила да обича себе си повече...

И така е и не е така... Но на мен ми трябва повечеко време да се уверя, че някой не ме обича. Ето бившия ми ходеше по главата като стой та гледай, но като ми каже, че ме обича и аз...вярвам...  ooooh!

Иначе наистина смятам, че себе си всеки трябва най-много да обича. Жертви и саможертви само в разумни граници - дори и когато за децата ни става дума.  Naughty

Днес съм пак болна и уж само за две срещи дойдох в офиса, а още съм тук  Tired

Стажантката отиде за билети - последни желаещи????

# 77
  • Мнения: 671
Като сте заговорили за либоффф и аз да кажа нещо Simple Smile Мен май бившия ме оперира от това чувство , да обичам Mr. Green И сега се питам, какво е това и има ли то почва в мойта душа??? Thinking

Ще има,ще има.....
Такива операции още не са измислени,а няма да е зле. Laughing
То никога не е късно да станиш пак за резил. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 446
Верно е, че никога не е късно да стана пак за резил Sick Ама и аз май се научих първо себе си да обичам, после другите Mr. Green в границите на разумното, де Laughing

# 79
  • Мнения: 2 723
Аз пак съм бясна.
А обещаваше да е хубав ден...
Нашият татко нали живее под наем и не може да дава пари за децата... Ако съм можела да му вляза в положение...
Чак го съжалих по едно време, до преди малко, когато ми пристигна известие за поредния му кредит.
Добре бе, аз ли съм смахната или нещо тоя човек не е в час?????
Нямаш пари за децата си, обаче имаш по 100 лева на месец за да си погасяваш кредита... ПОРЕДНИЯ
Sick

# 80
  • Мнения: 446
Аз пак съм бясна.
А обещаваше да е хубав ден...
Нашият татко нали живее под наем и не може да дава пари за децата... Ако съм можела да му вляза в положение...
Чак го съжалих по едно време, до преди малко, когато ми пристигна известие за поредния му кредит.
Добре бе, аз ли съм смахната или нещо тоя човек не е в час?????
Нямаш пари за децата си, обаче имаш по 100 лева на месец за да си погасяваш кредита... ПОРЕДНИЯ
Sick
За съжаление много си е в час Sick Позната история, мисли само за себе си #Crazy
Аман от боклуци Sick

# 81
  • Мнения: 671
Аз пак съм бясна.
А обещаваше да е хубав ден...
Нашият татко нали живее под наем и не може да дава пари за децата... Ако съм можела да му вляза в положение...
Чак го съжалих по едно време, до преди малко, когато ми пристигна известие за поредния му кредит.
Добре бе, аз ли съм смахната или нещо тоя човек не е в час?????
Нямаш пари за децата си, обаче имаш по 100 лева на месец за да си погасяваш кредита... ПОРЕДНИЯ
Sick
За съжаление много си е в час Sick Позната история, мисли само за себе си #Crazy
Аман от боклуци Sick

Никси,добре дошла в клуба,както се казва... Wink

# 82
  • Мнения: 463
Никси,то ако разровиш назад ще видиш че на пръсти се броят БНД-та,дето имат пари за децата си!Те вече нов живот имат,нови разходи а пък ти пари за децата ще търсиш?

# 83
  • Мнения: 2 723
Схванах, че тоя човек мен не може да ме обича,
обаче не мога да проумея как не му пука за децата.
Айде, той Мишока няма и да го види сигурно, ама за Гого...
Аз тичам всеки ден към яслата, за да го видя по-бързо,
сърцето ми се свива, като плаче, изпитвам физическа болка, като го боли нещо...
Може ли нищо да не усещаш бе?

Какво подобие на човек избрах за баща на децата си???


Нека си прави с парите каквото намери за добре, но да не ми хленчи, че нямал...
Три седмици не е виждал детето, чевърта започва от утре...

 Sick

# 84
  • Мнения: 1 732
Аз тичам всеки ден към яслата, за да го видя по-бързо,
сърцето ми се свива, като плаче, изпитвам физическа болка, като го боли нещо...
Може ли нищо да не усещаш бе?

Какво подобие на човек избрах за баща на децата си???
Може. Може.
Никси, тези хора нямат сърца. Нито съвест.
 spoko

# 85
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Нито сърце имат Сабина , Никси нито някакво родителско чувство Naughty.Не се свиква с това момичета,но аз вече го проумях.Не свикнах ,но проумях,различно е.Никога няма да свикна с това,че Мария няма да познава баща си,но пък проумявам,че насила баща не се става. Naughty
Мария,Гого(нероденото му братче),Вяра,Мария на Траяна,те си имат майки,който ги обичат и заради бащите им. Peace
 А на бащите им,ами майната им,бе........... ignore2

# 86
  • Мнения: 911
аз да ви светна сега всичките - може да сте го пропуснали в новините - съвсем неотдавна не помня какви учени установиха, че бащинският инстинкт се унаследява - иначе казано, е генетически обусловен.
и не бива да им се сърдим - те, милите ЕРД-та, просто нямат такъв ген. Съответно, ни вина, ни угризения, нищичко такова не изпитват.

а ние сме се тръшнали да се чудим ма що, ма къде сгрешихме, ама у нас ли е вината! #Cussing out

я да пасат всичките с генетични малформации (дето им липсва гена за бащинство) и да не се тровим повече за тях, викам аз! Crazy

имаше една чудна темичка за петъчна онлайн запивка - всички ли сте трезвенички? аз щото вече май ще я отбивам беборана, та се чудя на кого да кажа наздраве... Party

# 87
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
На мен ,Траяна,на мен и на малката сомнамбулка.
 Mr. Green
Ами така де как да искаш от някой нещо дето го няма, newsm78и никога не го е имало Naughty,само дето ние сме се заблуждавали #Crazy

# 88
  • Мнения: 2 723
МИ аз не съм по принцип, ама сега още малко... няма как
Оххх кисела съм и си лягам
 Cry

# 89
  • Мнения: 911
Никси, лека, мека и...айде, още малко и...да се веселим!  Grinning

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 00:41 от trayana

Общи условия

Активация на акаунт