КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 14

  • 17 933
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
     Деси,не се извинявай,мила,то професионална деформация - на мен втората ми специалност е руски!А за темата и аз те подкрепям: на мен дядо ми /на баща ми/ почина от рак и беше у дома.Аз бях в Х кл.,брат ми в 8ми,а до сега нямаме друг такъв случай.

 Зиче,видях я! Ам то в нашия форум,ама кой да погледне!Ей,опасни са някои от младите!Като че ли у тях цял живот е било с прислужници!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Янче влизаш направо в темата бе душко с линка дето съм пуснала .В дом и семейство е.
Е МОНИИИИ ПОЯВИ СЕЕЕЕЕ Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Не се ядосвам много беее само малко на тъпачкитееее Joy Joy Joy Joy

ЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙ МАЛКИТЕ --направо ни развалихте чак замирисахме

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯНЧЕ--правят се на много културни и хора от висшето общество .А в действителност сигурно са някакви мърли дето газят мръсотията в домовете си. ooooh! ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 320
Алелеле той ме чЕка вече ли ... Душичка..... Shocked Малей ако Петърчо ме надуши, каква съм хаймана ще ми види сметката хахаха и 20 годишни и 30 годишни ще ми е все тая   , ама ще рискувам..... ВЗЕМЕМ ГО ТОЗИ МЛАДЕЖ.....  newsm65

# 79
  • Мнения: 4
Запазена марка ме изпревари.
Точно си го харесах и оп избегами.
Но младите са с предимство давамго без бой.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 320
А заплюх го вече!!! Без бой не го давам, ама го заменям за по-добър....  Whistling

# 81
  • Мнения: 4
Ела на морето има и по готени.
Ще те уредим нямаш проблем.
Само Жабче да не ни утрепе.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 320
Жабче е шпионин  Twisted Evil ... Аааа на морето ........ ама да не е некой гларус, да ме отвее, като куцо пиле домат и после да си лижЕм раните У нас!? Зарибявайте ме, аз съм с лабилна психика...  Crossing Arms

# 83
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А такаааа , жабка по телефона с дедко говори , а те наще кви ги дробат. Thinking Та даже и морски оферти има. Joy Joy
Щеркоооо зето , шЪ ни види сметката.  Joy Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 4
Не се бой ти само ела.
Жабче ще я омотаме.

# 85
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Не се бой ти само ела.
Жабче ще я омотаме.

Жабче се омота у тръстиката и ни чула , ни видела.  Joy Ше лапЪм мухите...

# 86
  • София
  • Мнения: 1 320
Ааааа аз ще се оправдая с тебе и може само ти да дадеш фира

                                                
 

 rotfImbo rotfImborotfImbo


Ааааа Моничка, аз страх нЕмам, те от мене се плашат мъжете!  newsm08

# 87
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 Зиче,то аз влязох с линка,ама рекох да я видя цялата и се отвратих.

 Бабетки,усещате ли как тия младите почнаха да ни превземат!?Ние май-май на пръсти се броим:Жабчето,Зичето,Моничка,Шпунц,баба Яга,Тайна от време на време и аз.Даже Дидиа отдавна не се е мяркала,за другите да не говорим!Абе,с тия масажисти,чушки...разваляте ни имиджа,бе младежи! smile3534

# 88
  • Мнения: 3
Мони ето бе душко и за тебе един как ще те оставя на сухо  Naughty Naughty Naughty




Фронтови стягай куфара

# 89
  • София
  • Мнения: 1 320
Ооооо аз съм раздвоена вече   smile3511

А, бабо Янче, недей така, вие ни запалихте фитилите, а сега се оправдавате с нас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт