4321 - нови продукти за отслабване

  • 6 865
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Сигурно не помага ,защото според мен представлява билки,които се разтварят във вода.А за това не бих дала ''приблизително 62 лева". В форума на бг-мама има информация за някакув друг сироп с много странно име и според мен той е по-ефикасен.

# 16
  • Мнения: 7 740

яде ли се изобщо докато се пие  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 092
тези билки може би разхлабват или... newsm78

# 18
Ako 4ovek ne spazva rejim na hranene koeto ne vklu4va anoreksi4ni diete a prosti4ko se hrani razdelno ne samo 6te ima efekt a dori rezultata 6te e mn dobyr...no prosto ako sam ne si naloji6 samo sys sirop nqma da stane ne moje da si hapva6 torti4ki i da pie6 tabletki za otslabvane i da ima efekt...kato 4ovek koito e otslabnal s 26 kg prepory4vam na vsi4ki momi4eta i jeni da si hapvat pove4ko salati bez sosove i pove4ko bqlo meso prigotveno na skara ili vareno ako nqmat vreme za tova v supera do tqh prodavat gotovi takiva...1-viqt mesec e tejko posle dori ti haresva a nakraq ne ti pravqt vpe4etlenie zabranenite plodove..ihihi..dori nqkoi ot tqh ti stavat protivni..Zabravete strogite dieti..ot tqh ima efekt no za kratyk period..

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
Може би ако беше писала на кирилица щях да си направа труда да те прочета!  Peace

Моя приятелка ги пие тези хапчета от 3 дни вече, казва, че не изпитва глад, яде доста умерено, на някакъв доста строг режим е. Всъщност каза, че ако не е вношение, значи хапчетата действат!  Peace Инече аз лично не бих им се доверила, не ми се струват надеждни!  Rolling Eyes

# 20
Ako 4ovek ne spazva rejim na hranene koeto ne vklu4va anoreksi4ni diete a prosti4ko se hrani razdelno ne samo 6te ima efekt a dori rezultata 6te e mn dobyr...no prosto ako sam ne si naloji6 samo sys sirop nqma da stane ne moje da si hapva6 torti4ki i da pie6 tabletki za otslabvane i da ima efekt...kato 4ovek koito e otslabnal s 26 kg prepory4vam na vsi4ki momi4eta i jeni da si hapvat pove4ko salati bez sosove i pove4ko bqlo meso prigotveno na skara ili vareno ako nqmat vreme za tova v supera do tqh prodavat gotovi takiva...1-viqt mesec e tejko posle dori ti haresva a nakraq ne ti pravqt vpe4etlenie zabranenite plodove..ihihi..dori nqkoi ot tqh ti stavat protivni..Zabravete strogite dieti..ot tqh ima efekt no za kratyk period..
Да донякъде си права.Но пиши на кирилица,моля!Едвам прочетох какво си писала.Просто не е мн.приятно изведнъж пред погледа ти да попаднат писания от този вид.За този продукт и аз се чудя и се интересувамщо ли е.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз също се чудя дали да си  ги купя,но в крайна сметка не ми стана ясно действат ли или не.

# 22
http://www.sportandbeauty.com/index.php5?pageId                                                                                                                    http://www.arishop-pharma.bg/bg/index.html=13&region=) USPEH  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт