Лак за коса??

  • 12 825
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
За запазване на обем - Вела флекс волюм

# 16
  • Мнения: 1 243
Аз съм ползвала този флуид на Вела за обем - изобщо не бях доволна! Sick Взех и едно пръскало от Ейвън - кошмар!!! Прави ми косата на клечки. С преса не искам да я горя, определено.
Аз постигам обем само с лак за коса, впръсквам в корените и се получава. Просто напоследък имам чувство, че са развалили всички лакове за коса. Лонда съм ползвала, ще взема пак да мина на нея. Ще пробвам и Л'Ореал  Hug Бях чувала преди за някаква пудра за коса на Тафт - за обем. Ако някой се сеща за какво става въпрос и къде може да се намери - ще съм благодарна!  bouquet

# 17
А някой ползвал ли е т.нар. сух лак...фризьорката ми много го хвали...не правил косата на клечки... Thinking
иначе използвам предимно на Wella, но последно си взех на Nivea ... днес ще потърся и въпросният сух лак  Crazy

преди съм ползвала професионален лак мисля,че е от този тип сух лак,да много беше хубав няма го този неприятен ефект на клечките,който понякога се получава при другите лакове,сякаш нямаш нищо по косата не е една такава твърда,но в същото време прическата ти е фиксирана

# 18
  • Мнения: 130
точно това прави лакът на лореал, които аз ползвам Satin Elnet. но за съжаление, варианта го няма в българия или поне не съм го срещала. в гърция го има навсякъде

# 19
  • Мнения: 2 388
Аз ползвам Тафт. Ползвала съм и други, но обем не съм получила от самия лак, а от лака съчетан с ролки. Може пък да да има някой магически, ще следа вашите мнения. Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 14:23 от palavata_monahinq

# 20
  • Мнения: 1 334
Розовият Taft,а в корените Loreal Volume Max Peace

# 21
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Всички хубави лакове, които ползвах преди, вече ги няма - или са спрели сериите от производство, или просто не се внасят. 
Любим ми беше на Wellа от една серия в сребристи флакони, вече съм забравила и как се казва даже (май High Hair), а празните естествено съм изхвърлила, но така или иначе - няма я Crossing Arms. На V05 също имаше един много добър, в тъмно синя опаковка към серията им 'Храна за коса' - за нея със сигурност знам, че са я спрели от производство, тези от по-масовите серии нямат нищо общо.
В момента съм на Londа Trend (поради липса на нещо по-добро), но съм доволна от качеството (а и от цената).

Най-най-най-хубавият лак за мен е Elnett на L'Oreal, за съжаление в България не се продава - http://ecx.images-amazon.com/images/I/31QPZ6AP98L._SL500_AA280_.jpg, а и цената му е такава, че при количествата, които ползвам, направо ще се разоря Wink.

# 22
здравеитеее Simple Smile  искам само да ви кажа, че вчера се двоумях м/у лак за коса на вела и лореал и в каря на краищата си взех вела и се разочаровах тотално!!!!! просто е ужасен лака Wellaflex volume boost!!!!!!!  Sick Sick Sick Никога не си го купувайте,защтото косата става на клечки, никакъв обем ... прилича все едно не сте я мили 1 месец .  Shocked

# 23
  • Мнения: 3 641
Лореал и от гела съм много доволна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 039
Пристрастена съм към лака на Нивея за руса коса(макар че моята не е руса, а кестенява). Това за мен е най-добрият лак,за разлика от другите на Нивея с лилавите капачки  Sick

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
За постигане на обем използвам пяна за коса. Правя се с пресата на вафли и пръскам с лак. Стига горният ви пласт на косата да е по къс - получава се много добре.   Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 901
Изчетах мненията ви и се реших за Лореал  Hug Може ли някой да ми каже каква е цената му ? И само един вид ли е или има няколко  newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 113
L´oreal Professional Elnett Satin е може би най-добрия според мен, поръчвам си го в салони, които работят с L´oreal. Косата много лесно се разресва след него, все едно не е слаган лак изобщо. Последният път, когато поръчах цената му беше около 35лв. за 500мл.

# 28
  • Мнения: 2 414
Това ли е въпросния лак?http://images.condenastinteractive.co.uk/cgi-bin/GPAOnline2/id/788129/Class/ShowsLarge/MarkupName/Stylefinder%20Item/v/o/788129.jpg
Аз съм го виждала в много аптеки за около максимум 20 лева.... Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пристрастена съм към лака на Нивея за руса коса(макар че моята не е руса, а кестенява). Това за мен е най-добрият лак,за разлика от другите на Нивея с лилавите капачки  Sick

с какво по-точно те впечатли този лак...аз ползвам лак много и от много години, но все още не съм срещнала лак, който да ме впечатли...или са прекалено силни и слепват косата или прекалено слаби и нищо не може да се оформи с тях...за сега от около 3 месеца ползвам лак на Лонда...но продължавам да опитвам и търся де   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт