4увствате ли се "възрастни"...

  • 2 722
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
много труден въпрос сте повдигнали - какво значи да се чустваш възрастен ....явно че всички имаме нужда от веселие,усмивки, безгрижността на детските и младежките години и ни липсват донякъде....но не забравяйте че възрастните имат много плюсове също....така че  неизбежно е да се почустваме възрастни като имаме предвид задължения, деца, работи, дом, мъж и така ... но винаги може да се чустваме и малко деца! Аз лично се чуствам "порастнала" когато ми изнася и се държа като хлапе когато не.... дано сте ме разбрали че малко заплетено стана...

# 31
  • Мнения: 1 909
Още откакто е пусната тази тема съм се размислила дълбоко Mr. Green и най-после стигнах до извода - чувствам се не възрастна, ами леко... вързана! Е, няма справедливост в този живот - като си малък не можеш да правиш когато и каквото си искаш, като си голям с дребни деца - същата работа, само дето няма на кого да се сърдиш, като сам си си го организирал.  Laughing

# 32
  • Мнения: 846
Не се чувствам възрастна, да не ви казвам как ми викат още вкъщи  Laughing
На моменти съм толкова вдетинена, че чак се плаша,  обаче забелязвам, че вече не ме влекат толкова често неща като дискотеки, барове, купони, за които до преди две-три години умирах. Дали човек се насища newsm78

По някой път се усещам как съм се пуснала по течението и може би тогава се чувствам малко възрастна, но гледам да се освестя.
Мисля си, че с годините, семейството и децата всяка жена минава през такъв етап, може би е важно да се пресича този процес преди напълно да ни е завладял  Thinking

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
оооох, милата тя!
я пак ми повтори, чувстваш се възрастна ли викаш? Wink
айде да не преразказвам тука к'ви успокоителни ги рЕдиш на кака си hahaha

възрастна се чувствам от една страна- сутрин като се скивам в огледалото, всяка сутрин си спомням думите на любимия, че се оженил за мен защото ме харесал как се събуждам, т.е все едно, че не съм лягала въобще. сега обаче, ако трябва да ме избира по същите критерии едва ли ще се вредя Laughing
сутрин приличам на икейска възглавница във физиономията.
като погледна и голямата щерка стигаща ми до рамената работата е ясна накъде върви ( навремето ме биха да раждам Rolling Eyes)

от друга страна -хич ме няма. мога да бъда  адски лигава и да направя нещо, което хич не ми отива на възрастта, от което пък децата се кефят, а единствения мъж вкъщи се Embarassed
много ми липсва моето предишно семейство, мама, тате, брат ми, всички Cry
последно време си давам сметка, че ми липсва детството ми, много!
не искам да съм възрастна Mr. Green
 

# 34
  • Мнения: 9 052
Аз пък нямам много време да се погледна в огледалото или да се замисля кога , как на колко и какво и  като ме попитат на колко години съм никога не знам и като запо;на да пресмятам едни сложни сметки хората ме гледат странно.
А като си пмисля на колко съм съвсем никога не съм си представяла тази възраст така ...

# 35
  • Мнения: 846
 Joy O'Хара времето си лети бързо, бързо. Като малка исках да изпия хапчето на "Пипи Дългото Чорапче" и да си остана малка   Mr. Green

От време на време ме друса пет минутката, като влизам в заведение и там само 16-17 годишни, че и по-малки.  Laughing

# 36
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
На мен пьк ми харесва да сьм вьзрастна Laughing,харесва ми да си гледам детето и да си казвам ,майка сьм му. Heart EyesАз сьм една от малките в този форум Laughing(ве4е не толкова малки) и да ви кажа 4естно наслаждавам се на годините си ,е кой не иска да е на 18.......АЗЗЗЗЗ ,оба4е с едно условие Laughing,да сьм на 18 и с дете.Не ми харесва да остарявам ,заЩото физи4ески ве4е си ли4и 4е не сме деца ,но ина4е сьс сигурност не искам да се вьрна пак в младежките години.....най_ве4е заЩото тогава нямах дете,и вьпреки ,4е не се спирах(ве4но купони и дискотеки) сега сьм мнооооого по Щастлива от тогава ,_като вьзрастна....ИМАМ ДЕТЕ.

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
На мен пьк ми харесва да сьм вьзрастна Laughing,харесва ми да си гледам детето и да си казвам ,майка сьм му. Heart EyesАз сьм една от малките в този форум Laughing(ве4е не толкова малки) и да ви кажа 4естно наслаждавам се на годините си ,е кой не иска да е на 18.......АЗЗЗЗЗ ,оба4е с едно условие Laughing,да сьм на 18 и с дете.Не ми харесва да остарявам ,заЩото физи4ески ве4е си ли4и 4е не сме деца ,но ина4е сьс сигурност не искам да се вьрна пак в младежките години.....най_ве4е заЩото тогава нямах дете,и вьпреки ,4е не се спирах(ве4но купони и дискотеки) сега сьм мнооооого по Щастлива от тогава ,_като вьзрастна....ИМАМ ДЕТЕ.

Валка,и на мен ми харесва да си гледам децата,обожавам ги. Heart Eyes Ноооо понякога просто ми се иска да махна маската на сериозната и голямата майка и да съм свободна да върШа Щуротии както едно време. Blush

# 38
  • Мнения: 337
Ако имах възможност и най-вече подходяща компания няма да се спра от купони и обикаляне.За съжаление тук в чужбина така и не успях да създам истински приятелства с хора с , които да си допадаме в това отношение и изобщо да сме на един акъл.Що така незнам в Бг приятелите ми с лопата да ги ринеш дет има една приказка , а тук едни сухаарииии оле мале , мъкаааа.
Та , на въпроса на 31 и с две деца едното бебе и едно на 12 г. имам сили и енергия за всякакви щуротии , а тях главата ми ги ражда лесно.И хич не се чувствам стара , много съм си младичка  даже Laughing

# 39
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
На мен пьк ми харесва да сьм вьзрастна Laughing,харесва ми да си гледам детето и да си казвам ,майка сьм му. Heart EyesАз сьм една от малките в този форум Laughing(ве4е не толкова малки) и да ви кажа 4естно наслаждавам се на годините си ,е кой не иска да е на 18.......АЗЗЗЗЗ ,оба4е с едно условие Laughing,да сьм на 18 и с дете.Не ми харесва да остарявам ,заЩото физи4ески ве4е си ли4и 4е не сме деца ,но ина4е сьс сигурност не искам да се вьрна пак в младежките години.....най_ве4е заЩото тогава нямах дете,и вьпреки ,4е не се спирах(ве4но купони и дискотеки) сега сьм мнооооого по Щастлива от тогава ,_като вьзрастна....ИМАМ ДЕТЕ.

Валка,и на мен ми харесва да си гледам децата,обожавам ги. Heart Eyes Ноооо понякога просто ми се иска да махна маската на сериозната и голямата майка и да съм свободна да върШа Щуротии както едно време. Blush
Еееее,ве4е не е толкова лесно....,но  пьк можеШ една сьбота и неделя да оставиШ наследниците на мама,тати,баба........и да се хванете с половинката да се загубите някьде,на вторият ден ве4е Ще искаШ да се прибираШ в кьЩи Wink

# 40
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
но  пьк можеШ една сьбота и неделя да оставиШ наследниците на мама,тати,баба........и да се хванете с половинката да се загубите някьде,на вторият ден ве4е Ще искаШ да се прибираШ в кьЩи Wink

абсолютно си права  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт