NESCAFE frappe

  • 11 104
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Купих си го още миналата година от Техномаркет.Освен фрапе ми служи идеална работа и за разбиване на яйца Laughing

# 16
  • Мнения: 5 140
Аз обичам фрапе и си правя, имам го от 2 год този миксер.
Разбивала съм с него пудинг на д-р Йоткер и стана супер

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееей, навихте ме, ще взема и аз да си го купя!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 272
Има го и в Метро, на същата цена Peace

# 19
  • Мнения: 4 371
Аз го ползвам само за фрапе, но майка ми си прави капучино с него, става готина пяна.
Ох, допи ми се, отивам да си направя едно фрапенце Blush

# 20
  • Мнения: 9 973
само аз ли МРАЗЯ фрапе? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 211
само аз ли МРАЗЯ фрапе? newsm78

И аз го мразя. Само хабят кафето с това фрапе.

# 22
  • Мнения: 4 371
Хахах, що така?
Мен ми е много вкусно, но само когато аз си го правя или една моя приятелка и пяната е страшно гъста.
Е, в Гърция също много добро го правят Simple Smile

# 23
  • Мнения: 751
И ние с мъжа ми много го харесваме фрапето. Wink
И точно в Гърция на един ферибот пихме,и оттогава все си правим,даже и машинка си купихме за разбъркване на фрапе. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 407
За летните горещини фрапето е идеално.
В Гърция правят страхотно, аз не мога точно да го докарам на вкус като тяхното, но все пак - малко по-малко се усъвършенствам. Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 195
Как правите капучино с миксерчето?

# 26
  • Мнения: 4 371
Средно дълго кафе в доста по-голяма чаша и бъркаш, нищо специално.

# 27
  • Мнения: 2 211
Ааааа, гръцкото фрапе и аз го харесвам.

# 28
  • Мнения: 171
За тези които искат да си купят миксер за нескафе фрапе, отново са пуснали в по големите магазини, като БИЛА. Купуваш нескафе от 250 гр. с подарък миксер на БИЛА цената е 9,89 лв.
                                                                                                                                                               Благодаря ти,много за информацията Hug  bouquetАз имам такова миксерче от миналата година и "фрапирах" цяло лято.Изках да купя за една приятелка,която много го харесва обаче преди няколко дни се бяха изчерпили в "Метро" CryСега с твоя помощ купих един за нея,и още един за мен newsm18Приеми моите благодарности  bouquetБъди жива и здрава Hug

# 29
  • Мнения: 799
Става и разбъркване на бебешки каши - стават перфектно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт