Любимите играчки!

  • 2 161
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 610
С доста неща се заиграва,едно от любимите й са книжки с животни,които обича да казва какво прави всяко животно.Но най любимата от 1год.е едно прасенце нарича го "Нани"с което спи Peace

# 16
  • Мнения: 953
Едно голямо плюшено мече - само го гали  и се гушка в него.

# 17
  • Мнения: 999
На Мими любимата играчка е една кукла която постоянно я разнася и прави  с нея това което аз със бебето. Кърми я, къпе я и я приспива.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
В общи линии най-големите боклуци. Така наречените "маркови" и ужасно скъпи играчки си седят по шкафовете и се вадят веднъж в месеца Confused През останалото време непрекъснато се мъкнем с една пластмасова сабя, купена от сергия в Южния парк и една тръба/която е част от някаква друга играчка/.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Голямата вече израстна периода на любими играчки, но си имаше една кукла Мими, която не изпускаше от ръцете си.
Малката вече 2години си има един заек, който няма име. Тоест, казва се Пухкавото зайче, ако може да се нарече име.
Имат толкова играчки, че стаята им не би могла да побере повече. Купуваме, подаряват им...поиграят си известно време с новите и пак се връщат към любимите.

# 20
  • Мнения: 2 090
Като беше по-малък сина ми най-много обичаше играчки които се бутат/тикат,сега обича да играе с конструктори и да рита топка Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Обича пеещи играчки и схарени книжки с твърди корици  Peace. Иначе спи с едно бяло пухкаво зайче  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 479
Любима играчка в момента им е hit

# 23
  • Мнения: 343
Любима играчка в момента им е hit

Ахаааа, и това чудо на техниката. Без него е ад в къщи, но и с него също.

# 24
Моята Рая има много любими играчки.Една от най-любимите и е едни свиречщо плодове Grinning

# 25
  • Мнения: 606
  Няма любима, но ДиВиДито е негова собственост. От бебе му дай фотоапарата, телефони и дистанционни. Много обича една акумолаторна отверка и газовите котлони.... Дано оцелеем.  Praynig

# 26
  • Мнения: 274
Любимата играчка на малката ми дъщеря е едно бебе,което е кръстила Андрей ,на първия си братовчед.   Laughing

# 27
  • Мнения: 547
Много обича да играе с конструктори, багери /имаме вече 4/ и камиони - товари и разтоварва една кутия с камъчета.
Наоколо 1год. най-много харесваше топки и един замък с формички за напасване.   

# 28
  • Мнения: 3 611
Колкото и да е странно, синковецьт няма °л*бима играЧка°.
ВсьЩност той даже не играе, нито пьк е играл кой zнае колко с играЧки. Все с неЩо друго се zанимава _ я на компа , я пред ТВто, я русува или дружно играем лабиринт или Не се сьрди ЧовеЧе..
Аz имах едно роШаво zайЧе, толкова ми беШе л*бимо, Че спях с него, подстригвах го не ведньж и дваж и... накрая даже не прилиЧаШе на zайЧе.
Като погроzня, спря да ми е л*бимо  Grinning

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На синът ми конструктора и пъзела му  са любими  Peace

Общи условия

Активация на акаунт