Правите ли маски на бюста ?

  • 6 533
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Знам, че добър ефект има обливането със хладка вода.

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Знам, че добър ефект има обливането със хладка вода.
Всъщност и аз го знам това и чат-пат го правя лятото - контрастни душове, ама не съм забелязала кой знае какъв ефект, то е по-скоро за кръвообръщението.  Thinking 

# 17
  • Мнения: 1 885
Каквото слагам на лицето, това слагам и на шията и гърдите. Мажа се горе долу 2 пъти седмично, като докато стоя с маските, мажа балсам/маска на косата и си търкам останалата част от тялото. Лятото понякога си правя маски и на цялото тяло, но общо взето рядко и по-скоро с цел освежаване.

# 18
  • Мнения: 110
Маски не бих казала, но редовно се мажа с крем за бюст. Много мека ми става кожата след това и се чувствам идеално Simple Smile

# 19
  • Мнения: 431
Маски не бих казала, но редовно се мажа с крем за бюст. Много мека ми става кожата след това и се чувствам идеално Simple Smile
Какъв крем ползваш?

# 20
  • Мнения: 3 695
не съм правила маски, както и не съм се мазала с крем - незнам какъв ефект може да се постигне  newsm78  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 641
Маски, не. Но си ексфолирам цялото тяло, всеки ден се мажа с лосиони и кремове най-вече за хидратация Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 211
Не, не правя, а може би трябва да правя.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз също не си правя нищо на гърдите...  Thinking но ако дадете нещо като идея ще си направя  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Направи си да кажем един пилинг, след това една стягаща маска с хума и розова вода, изплакни с контрастни душове и накрая намажи обилно с крем за бюст или с лосиона си за тяло.

# 25
  • Мнения: 302
Маски не, но редовно мажа с крем  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Направи си да кажем един пилинг, след това една стягаща маска с хума и розова вода, изплакни с контрастни душове и накрая намажи обилно с крем за бюст или с лосиона си за тяло.
newsm10

# 27
  • Мнения: 2 068
ето 2 маски но мисля да пробвам първо с хума  Wink

1.За стягане на бюста
Приготвя се каша от портокалов сок и 1 - 2 суп. л. пшеничено брашно или картофен прах. Преди намазване се прави хладка баня на гърдите.
Кашата се налага за 40 мин, тялото е в легнало положение, бюстът е покрит с топла кърпа върху маската.
Измива се със студена вода.

2.Смесете извара със зехтин и яйце или сметана с мед. Получената смес наложете на гърдите за 20 минути, а след това измийте.



# 28
  • Мнения: 110
MIMI_DJ доволна съм от крема за бюст на Oriflame, а и този на Avon е добър, в момента съм с него. Препоръчвам ти ги. Други не съм ползвала ако някой е да сподели Wink

# 29
  • Мнения: 1 802
Не си правя маски. Само със някое растително масло се мажа чат пат (2-3 пъти в годината)   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт