До колко месечна възраст давахте пюре?

  • 1 421
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 757
още давам  Peace

# 16
  • Мнения: 163
Пюрета спрях да давам, когато малкият беше на 10 месеца. От тогава е на храна, която приготвям аз.

# 17
  • Мнения: 3 376
На 8 месеца,когато беше спрях да му давам,аз и преди това съм му взимала само в краен случай.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
Все още понякога давам пюрета...като не сме в къщи или нещо не мога да сготвя....обаче не от гладко пасираните ест Wink

# 19
  • Мнения: 6 442
Не давам откакто Алека стана на 10 месеца,някъде.Предпочитам за десерт да изяде пресен плод  Peace Иначе му вземам от ДК 1-2 пъти седмично,през останалото време му готвя. Peace

# 20
  • Мнения: 610
До годинка.Неискаше да близне нищо готвено,но сега сме само на моите манджички. Peace

# 21
  • Мнения: 5 362
До към 1г.6 мес. някъде.Но не редовно-всяка седмица да й давам.Просто понякога сама си искаше и тогава.Иначе през почивните дни ядеше нашите манджи Wink

# 22
  • Мнения: 9 973
купеш ко ще давам докато се научи на домашна храна

# 23
  • Мнения: 1 049
От готовите давах до около 1 г. и половина, после много рядко. Само когато бьрзам и нямам нищо готово.  Hug

# 24
  • Мнения: 5 178
Пюрета купешки яде и сега, ако ситуацията е екстремна. Ако ще пътуваме предпочитам да взема 1-2 пюрета
През останалото време е на готвено у дома.
ДК сам я отказа на 1г 2м, но и от 11м ядеше втора група.. явно обича да дъвчи
Пюретата му бяха вече омръзнали

# 25
  • Мнения: 814
Откакто сме на кухня (вече над 1 г.), синът ми (2г1м) много рядко яде пюрета. Евентуално в събота или неделя, ако аз много съм се "издънила" и не съм му предвидила нещо друго  Crazy

# 26
  • Мнения: 999
Като направи годинка Мими започнах да и давам от храната която приготвяхме за нас, но и отделях преди да я овкуся със сол и подправки. Имало е редки случай когато това което съм готвила не става за нея и тогава и давахме пюре.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Откакто навърши 8 месеца сме на ДК.
В събота и неделя или му готвя,или яде пюре,зависи от настроението... Laughing Peace

# 28
  • Мнения: 1 092
аз все още давам пюренце през почивните дни Peace ей така за разнообразие  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
До скоро..../месните имам предвид,плодови никога не е ял в "чисто "състояние/
Преди около месец му дадох за последно- отдавна не беше ял- може би седмица -две и ...отказа,защото вече е свикнал с нашето ядене и пюретата са му безвкусни май Laughing

Общи условия

Активация на акаунт