за какво точно служат лепките на памперсите

  • 5 743
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 131
Аз ползвам Либеро, няма такава лепка. Явно не е при всички модели на марката.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз ползвам Либеро, няма такава лепка. Явно не е при всички модели на марката.

Аз ползвам Памперс и също не съм видяла да има, кои са тези марки, че ми стана интересно  Thinking

# 17
  • Мнения: 1 243
Да не става въпрос за тия памперси тип гащички те имат лепенка и самата лепенка  се лепва за долната дреха примерно за потник да не падат ако са по големи Peace

# 18
  • Мнения: 3 880
На "папмперс" имаше само на гащите, другите модели нямаха. Ние така и не стигнахме до там да купуваме и ползваме гащи-памперси, но ни бяха пратили 2 бр. реклама и от там видях. Всъщност другите модели си имат лепки така или иначе и залепянето накрая не е проблем, но гащите имат само ластици и като ги скъсаш, за да ги свалиш не остава нищо, с което да постегнеш малко "пакетчето" Wink затова и тази лепка- хората са помислили за всичко..... Simple Smile
Обаче авторката казва, че ползвала това чудо 2,5 години newsm78 едва ли има предвид само гащите.....

....и самата лепенка  се лепва за долната дреха примерно за потник да не падат ако са по големи Peace
Laughing
Нее, Биса, ако са големи, че чак да падат, се купува по-малък размер, лепката няма за цел да придържа гащите да не паднат Laughing Wink

# 19
  • Мнения: 1 243
На мен така ми обясни продавачката че лепенката трябвало да бъде винаги отпред.

# 20
  • Мнения: 1 951
един ден мъж ми като реши да и го смени памперса и го сложил наобратно, с лепенките отзад,че така по-удобно щяло да и бъде-новатор Joy
И аз се изненадах един ден като тръгнах да го сменям, след като преди това мъжът ми го беше свършил, и видях памперса с лепенките на гърба. Изобщо не разбрах как му е било удобно да го направи  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 500
Авторката така и не се включи да ни каже какво точно има предвид.
В момента ползваме гащички на памперс, но не виждам лепенка отзад.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
И аз не съм виждала трета лепенка досега newsm78

# 23
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Някой има нужда от курс за слагане и махане на памперс, май-май? Wink
Лепи де що видиш лепенка и де що става да се залепи тая лепенка и не се хвърляй в кахър за глупости, мен ако питаш! Peace
Има едни памперс гащи без лепенки, направо ги обуваш - пробвай с тях, няма да те терзаят такива въпроси, сладурке! Hug

# 24
  • Мнения: 1 243
tani_p  тя не е 3-та лепенка а е само една те са тип гащи обуват се като гащи след като ги махнеш отстрани се разкъсват и се изхвърлят не са от тия с 2-те лепенки те за това са и тип гащи и са само с една лепенка.И аз забелязах че на памперс нямат лепенка.

# 25
  • Мнения: 1 931
Всички марки гащи-пелени които сме ползвали са с лепки и те се слагат отзад. Мисля, че за това питаш. Лепката я използвам единствено като сваля гащите свивам ги на топка и лепката ги държи така свити и в кофата за боклук. Иначе те са си с ластик отгоре и няма да паднат ако са подходящ размер и за деца учещи се на гърне са идеални. Малко са по-скъпи от обикновените памперси с 2 лепки от пред, но са по-удобни.
И тези които не са ползвали такива гащи-памперс и не са на ясно за какво се пита  по- добре да не се подиграват направо. То вярно, че и въпроса не е зададен точно, защото всеки мисли за обикновените памперси.

# 26
  • Мнения: 1 243
Aз бях купила от по обикновените да ги пробам,бях взела и на памперс но са без лепенка а тия по обикновеите имат лепенка.

# 27
  • Мнения: 3 880
Има едни памперс гащи без лепенки, направо ги обуваш - пробвай с тях, няма да те терзаят такива въпроси, сладурке! Hug

E те баш те са с лепенката, за която пита авторката hahaha

Ето тук са показали хората. Под "Предимства" точка 5 е казано "Лепенка за хигиенично изхвърляне след ползване" Simple Smile
За предимствата "залепяне да не паднат гащите" и "залепяне на уши" не се споменава Laughing

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
много ми е интересно за какво точно са тези лепки, като се изхвърля памперса да се залепи по определен начин с лепенката, за друго не се сещам, за това ли е, просто ми е любопитно, вече две години и половина ползваме памперси и никога не сме използвали лепките им, че просто се питам за какво са
Явно не става въпрос за лепката отзад,защото първите памперси/за най-малките/ нямат такава лепенка .

# 29
  • Мнения: 781
много ми е интересно за какво точно са тези лепки, като се изхвърля памперса да се залепи по определен начин с лепенката, за друго не се сещам, за това ли е, просто ми е любопитно, вече две години и половина ползваме памперси и никога не сме използвали лепките им, че просто се питам за какво са
   201uu


Все пак дано да става въпрос за лепенката, която се намира отзад smile3521 , отидох да погледна и нашите пампи, нямат такава лепенка, говоря за тройката на Памперс.

Общи условия

Активация на акаунт