Имам страх от данъчни

  • 1 333
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Актът не боли, няма страшно. Grinning

Боли,боли да ти кажа,айде те данъчните и защита на потребителите са им малко,ама виж на Риокоз вървят от 1000 лв нагоре  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 072
100% изрядни няма. Ти си хвани счетоводител, който е в час и се запознава с постоянно излизащите нови изисквания и гледай да ги спазваш. Иначе все ще забравиш една вечер да отчетеш касовия апарат и вече си в графата на едрите финансови престъпници.
Успех с магазина и се оглеждай за Нали Мъжете Не Плачат.  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 196
Дея, девойката я е страх само от данъчните. Mr. Green
Тя не е казала какъв и е магазина.Ако е за промишлени стоки, не я вълнува РИОКОЗ.

# 18
  • Мнения: 4 362
Дея, девойката я е страх само от данъчните. Mr. Green
Тя не е казала какъв и е магазина.Ако е за промишлени стоки, не я вълнува РИОКОЗ.

Да,да   Grinning така е,аз я успокоявам,че ако са данъчните са с малките актове  Mr. Green
Нема се плаши,все някога и на нея ще се случи,със шашкане няма да се изплъзне от тях  Whistling

# 19
  • Мнения: 42
Не се страхувай толкова, те ако искат да те глобят ще те глобят. А относно ХЕИ, сблъсквала съм се с тях и мога да кажа, че и те не работят както трябва. И малко неадекватни ми идваха.

# 20
  • Мнения: 4 362
А относно ХЕИ, сблъсквала съм се с тях и мога да кажа, че и те не работят както трябва. И малко неадекватни ми идваха.

Mr. Green Mr. Green Mr. Green само да не ни надушат,че така пишем за тях  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 212
аз го знам къде е, ама няма да ти кажаа Whistling

То остава и ти да не го знаеш къде е ... щях да се учудя ако не го знаеше къде е Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 112
Пропуснахте за страшната комисия по цените.  Wink
Успех и добри доходи от магазинчето желая на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт