Love is in the Air

  • 1 691
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 891
Ох,пак съм аз...но така,както си седях и блуждаех в съзнанието ми нахлу една реклама за PVC-дограма,която дори прилича на тази с кредитите...дават един панелен блок , настъпва нощта и прозорчетата едно по едно се сдобиват с нова дограма  Rolling Eyes ...и се чува...Love is in the air... Laughing

# 16
  • Мнения: 963
ХИПП, тази на кредитите (май е на ДСК) е как един мъж си върви по улицата и покрай него всеки блок/къща се променя - става по-цветен и нов, все едно е току-що ремонтиран... През цялото време се чува песничката... и май това е.

avicom, търсенето из Гугъл отдавна беше направено - без резултати. Питах и във форума на Ивокс, мълчат засега.

Това с дограмата нищо не ми говори. Ново ли е или си се присетила чак сега?

Много ме е яд, явно нищо няма да открием накрая...

 Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
Диър Джинджи,ти така ли се радваш...аз ти давам верния отговор,а ти-така  Rolling Eyes .Сега да разясня .Двете рекламки вървяха почти по едно време.Разликата е,че въпросната с дограмата я пускаха много по-рядко/ почти съм сигурна,че е на ролпласт /.Как да ти я разкажа...дават панелка,започват да се появяват прозорци с нова дограма,става тъмно,светват лампички в прозорчетата и....нашето любимо парче  Laughing .Исках да намеря самата реклама,но тя не е толкова комерсиална,така,че трябва да ми се довериш ! Предлагам да се заключи темата,за да може Джинджи спокойно да се сети за друга реклама !  Hug

# 18
  • Мнения: 963
Dear avicom, нидьей сига така  Laughing !

Щом казваш - вярвам, къде ще ходя  hahaha . Обаче не се сещам за никакви дограми, честно! Въобще не съм гледала подобна реклама, мдам.

Което значи, че явно и това не е било... и че е имало и още една реклама, знам ли  Crazy ?! Инак откъде ще го помня парчето от тази пролет?

Anyway, приемам, че това беше издирването. Вече всички са забравили явно.

А на теб пак ти благодаря!   bouquet  Явно Love is in the Air... is in the air, преследвайки мен, теб и некои рекламисти.

 Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 891
хм,четвърти сезон ли започва....  Thinking ...какво казваш,още една рекламка имало...   coolcool ...ох,нидей .... Бе тук няма ли някоя бг.мама- телевизионерка да вземе да намери рекламата с дограмата,да не ни гледа как агонизираме  Grinning .Няма, Джинджи...спи спокойно...това е рекламата...аз много внимателно следя рекламния поток,да знаеш.Ето влез тук и си намери нова темичка http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1479339&postdays=0& … r=asc&start=0   Хайде,беше ми драго,ще чакам новата загадка  Laughing

# 20
  • Мнения: 963
smile3534

avicom, ако трябва и десети сезон... Щом въобще не се сещам за тази дограма, значи е силно вероятно да не съм я гледала... Което пък значи, че другаде съм слушала песента.

Както и да е. Видно е, че няма какво повече да се търси... или по-скоро няма къде да се намери.  Peace

Други рекламни загадки нямам, мдам.

Общи условия

Активация на акаунт