До каква възраст детето спи преди и след обяд?

  • 5 048
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Към 9 месечна беше когато започна да спи по веднъж на ден. Ляга рано на обяд около 12 и спи по 3-4 часа. Сама направи този режим, просто отказа да ляга предиобед, но пък не издържаше до 14 ч за сдледобедната дрямка и така се събраха двете в един доста продължителен и дълбок сън.

# 61
  • Мнения: 645
Не помня точно, но някъде около годинка и два месеца спря да спи преди обяд.

# 62
  • Мнения: 4 784
Детето ще си покаже само кога е готово за веднъж дневно спане. Моето още спи по два пъти и яз се нагласям според него, никога не съм се опитвала да му сменям времето за сън. То самичко си показва как му е по-добре.

# 63
  • София
  • Мнения: 721
Детето ще си покаже само кога е готово за веднъж дневно спане. Моето още спи по два пъти и яз се нагласям според него, никога не съм се опитвала да му сменям времето за сън. То самичко си показва как му е по-добре.

Все едно аз съм го писала Peace
Моето детенце е много буйно, тича непрекъснато с бясна скорост и явно има нужда два пъти да спи още, ще чакам сам да си промени режима.

# 64
  • Мнения: 674
Моето най-често спи веднъж на ден - на обяд. Случва се да й се приспи после в 7 вечерта - спи до 8 и после до 12 е весело! #Crazy

# 65
  • Мнения: 2 757
Според една книга е до година и половина. А може и до 2 да беше. Но това е ориентировъчно. Детето само си решава кога да мине на еднократно спане.

# 66
  • Мнения: 165
Моят син до 1г. и 6 мес.

Общи условия

Активация на акаунт