Родители, дали болните си деца за отглеждане - тема 2

  • 35 597
  • 447
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 572
Viki i mama , съжалявам за теб, но не може всички да са като теб силни. Здраве Ви желая

# 376
  • Варна
  • Мнения: 2 305
eva79, нека на Радост й се случи възможно най-доброто!

# 377
  • Мнения: 779
Срещнахме се с проф. Кременски и проф. Симеонов за нашата Радост , но и двамата бяха категорични , че проблемите ни  не са от Токсоплазмоза

така си и мислех Ева79... Rolling Eyes
какво да ти кажа..понякога си ги сътворяват едни диагнози ,не  е за приказване... Confused
Всъщност това,което исках да ти напиша е ,че се моля от все сърце да има поне малко повече добри новини около Радост и ,че се надявам да се пребори!Наистина се моля за вас. Praynig PraynigМного.

# 378
  • Мнения: 314
Скъпи МАМИ
когато "лошата съдба" както каза някой по-горе ни застигне по такъв начин сраданието е голямо.
Дали в къщи при нас или в дом  е детето това пак съдбата решава, но страданието и мъката са големи.
На една майка би и станало леко само ако намери лек за детето си.Дори не знам за сила листава въпрос ,
но кой може да отсъди в кой случай тя е по-голяма.
Поклон пред любовта и страданието на майките !

Всеки ден се моля за добър обрат в живота ни.
Вярвам ,че щастие ще застигне всички ни.

# 379
# 380
  • Мнения: 838
Аз пък да ви подразня-лично и на живо нацелувах и нагушках Нати,а сина ми-попитайте Мейзи,не искаше да я пусне да си ходят. Joy

# 381
  • Мнения: 869
Мейз,страхотна е Нати.Сладко бонбонче.Искам и аз да я нацелувам  на живоооооооооооооооо Close

Вики и мамам,недей да умаложаваш тази прословута "пъпка" за която говори Надето .Аз много добре знам какво означава казаното от нея.При Анди сестрите в отделението винаги изпадат в паника когато му се появи пъпчица и веднага му правят изследвания,тъй като миналото лято незнам дали си спомняте беше много зле,боледува много лошо от варицела.Не можа да се стабилизира няколко месеца и няколко пъти беше на ръба.Така че,(не искам да прозвучи като заяждане или обвинение) не трябва така с лека ръка така да се подиграваш това "нямат сили да им гледат пъпките".Какво трябва да означава това незнам,но  мене лично ме обижда. И не просто ей така,защото съм докачлива или защото искам да споря и да се изкарвам жертва,а за да кажа едно нещо-Не подценявайте нашите притеснения за децата ни.Не е честно.Незнам кой е силен и слаб,но всички сме майки и изпитваме силна любов.Ами това е засега от мен.Чао

# 382
  • Мнения: 1 037
Момичета, всеки е прав за себе си.
Границата наистина е много тънка.
 Надето77 , при деца с увреждане на ЦНС, всяко боледуване е опасно, при моето дете също.
Нашата педиатърка също почти при всяка хрема пуска изследване на секрет.
Мен също са ме предупредили, че трябва да я пазя от шарки и тем подобни.
Аз не омаловажавам пъпките по лицето и, но не липсата им е причината тя да е до мен.
В тази тема, ще има много различни мнения, това учудва ли Ви?
Така е по всички теми, ние също сме спорили за много неща, например за клиниките в които присаждат стволови клетки/давам прост пример/.
Аз също съм била обвинявана, че съм прилагала  рехабилитация на Сиса, когато е правила гърчове, това е противопоказно и какво сега, не могат всички да ме потупват по рамото и винаги да мислят, че съм права.
Ако в тази тема трябва да се разисква само болката Ви, че децата Ви не са до вас, без причините, съгласна, кажете го точно и ясно.
Но и аз мога да се обидя, че рискувам да навредя на тежко увреденото си дете като я отглеждам в къщи и тя боледува много често и след всяко боледуване връща назад.
Ето тази е тънката граница.
Аз не Ви съдя, просто си мисля, че трябва малко по-спокойно да приемате въпросите и мнението на другите, в  спора се ражда истината.
Усмихвайте се , хубав ден на всички, Ела ще се радвам да чета за Анди/има прекрасни, много завладяващи сини очи/ и надявам се само хубави неща.

# 383
  • Мнения: 317
Не мисля да продължавам тази дискусия. Исках да апелирам към повече разбиране, достатъчно тежко е на майките, които пишат тук. Относно пъпката: не става дума за това дали имам сили да гледам пъпката, преиначавате писаното от мен: имам сили, но невинаги имам достатъчна компетентност. Вече преживяхме 4 мозъчни операции на сина ми, за съжаление сега ни предстои и пета ooooh!, това е днешната новина. Искам да кажа, че преживяваме много страшни неща, но по простата причина, че Сами все още има сили да се бори... Какво да кажа... Молете се за него да продължава в този дух Praynig

# 384
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ela79, Наде,  Hug прегръщам ви сииииилно!
Наде, каква ще е следващата операция, какво ще правят?

eva79, моля се да имаш още мнго, много срещи със своето съкровище!  Praynig

# 385
  • Мнения: 572
Споровете са въз основа на болката която всяка една от нас изпитва.
Искам да има място в нета(под слънцето) за всички нас. Искам да споделяме и да си помагаме колкото можем. Мисля че тези тук които пишем не са като онези които са оставили децата само защото са болни от нещо.  Ако трябва да пишем тук  или да има нова тема. както и преди съм писала упреците само ми помогнаха да съм това което съм сега.
Апелирам да си споделяме  не само как са децата ни в момента а и как се чувстваме във всеки един момент.
Ето аз днес за първи път от около 3 месеца излязох сама без Наталия на пазар, бях като отвързана и за 20 мен обиколих много места бях с изместен център на тежестта , нямаше я количката за да се подпирам или да си правя място на улицата с нея, голям майтап. една позната ме видя и казва че ме гледала от страни колко бързо съм ходела все едно ме гони някои и се сетила че нямам опашка с усмивка. Хахахаха  посмях се малко и пак се забързах да се прибера.

# 386
  • Мнения: 572
Днес на гости ми беше приятелката с малкия Алекс и вече ще стане на 2години. Като се замисля колко бързо минава времето! Вече повече от година и половина пиша в този форум. Имам толкова много приятели и познати, питам се дали един ден децата ми ще четат всички наши мисли и чувства. А аз даже и си копирам страници с темите.
 

# 387
  • Мнения: 123

Привет майчета !
Идеята на Мейз е страхотна , тази тема ми е много полезна и с всеки изминал ден се убеждавам , колко е приятно да има с кого да споделяш и на базата на Вашия опит да осъзнавам какво се случва с мен . Всички тук сте страхотни .
Днес като , че ли времето ми се усмихва , не знам но се чувствам заредена с повече сили за да се боря и да очаквам Съдбата да си каже думата , защото според мен всичко е предначертано и хубаво и лошо .
Надето 77 стискам палци за твоето слънчице Сами , дано всичко при вас е наред и да се оправят нещата по - бързо !!! И дано от тук нататък всички майчици да бъдат по- щастливи , все пак всеки има право на лично Щастие. Днес ми изпратиха едно стихотворение , което искам да споделя с Вас , може и да сте го чели , но аз пак ще Ви го пусна.

Надежда

Когато мъка те застигне – не унивай!
В агония жестока не умирай!
Мрачно хората недей поглежда!
Усмихни се! Винаги има надежда!
Не се вкопчвай отчаяно в злото!
След всяко нещастие – идва доброто!
В самосъжаление недей изпада!
Смел бъди – и ще получиш награда!
Препятствията ще преодолееш!
Разочарован си – но ще го преживееш!
С демоните свои – храбро бори се!
Повалят ли те – ти изправи се!
От битките – макар уморен,
ядосан, от болка сломен,
Не се предавай! – Надежда има
да оцелее душата ти ранима!
Не приемай на осъден роля!
Успехът зависи от твоята воля!
Очаква те щастлива съдба!
Повярвай го – и ще бъде така!

Приятен ден на всички Вас и много много Ви прегръщам всички .  Hug Hug Hug
Напук на всичко гадно - аз вече реших да се боря !!!

# 388
  • Мнения: 869
Eva79, само така миличка.Радвам се много ,че въпреки сълзите в очите ти имаш този хъс за живот и си така борбена.На мен ми трябваше много повече време да се взема в ръце, но ти си по-смела от мен.Целувам те виртуално.С теб съм Hug Hug

# 389
  • Мнения: 30
Ivinqwam se za latinicata ama ne6to mi se opywa kompa...

Iskah samo da pozdrawq,wsi4ki momi4eta,brawo na tezi koito imat "silite"da si gi gledat u tqh,no neka i te da razberat pone do nqkakwa stepen nas....koito  poradi seriozna pri4ina sme gi dali w dom pri lekari.... smile3525

Ela,mila mnogo mi lipswa6 kato moje6 zwynni,myja e do kysno na rabota(wremenna),malkata e bolna i za towa ne zwynq no ela sled rabota na kafe ako iska6 Simple Smile 6TE SE RADWAME   newsm51 smile3521

Ne moga da widq,malkiq mi myj ,strah me e da ne go razbolee blizna4kata mu a nqma koi da q gleda 4e da ootida sama.... smile3518 Weary

Ne iskam nikoi da zasqgam....molq wi.... ne pitajte Eli postoqnno za 6ansa da si wzeme Andi...pitaite kak e i q podkrepqite...tq e mnogo silen,i dobyr 4owek...no towa q sysipwa....kogato DAJ BOJE,SE SLU4I NQKOE 4UDO S BOLNITE NI DECA NIE SPODELQME...
I wse pak iskah samo da kaja 4e tazi stranica wse pak be syzdadena ot Zlati,za takiwa kato nas koito sa bili prinudeni da dadyt bolnite si deca na domowe  za medikosocialni griji....nie ne pretendirame pred nikoi 4e sme prawi...stranicata e s ideqta nie da spodelqme mykite si a ne da wlizat takiwa koito we4e ne sa ili ne sa bili w na6eto polojenie i da ni napadat....6te se radwame wsi4ki da pi6at no neka ako iskate da ni upreknete naprawete otdelna tema za towa. newsm17

i wse pak az se wyzhi6tawam na takiwa koito si gledat u tqh decata no towa sa drugi slu44ai i drugi semeistwa i drugi wyzmovnosti...izob6o drugi JIWOTI ot tezi na momiteta ot sajta.

BLAGODARQ ,4E 6TE GO PRO4ETETE I PAK NEKA NIKOI NE SE OBIJDA newsm51
zatoto i nie imame 4uetwa,koito spodelqme tuk....iswinqwam se za dylgiq post

......goworih tezi dni s majkata na blizna4eta ednoto w otdelenieto pri moeto....wseki pyt kogato widi  bllizna4eta se nasylzawa,wsqko dete natyvawa6e Eli i wsi4kini.....neka ne si pri4inqwam skryb i nie po mejdu si tuk newsm17

CELUWKI NA WSI4KI  love001 newsm51 smile3525 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт