Съседи

  • 4 592
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз не мога да се похваля с кой знае колко интересни съседи.Пове4ето са млади хора с по едно дете,ние сме с две както и оЩе две семейства ,но те са с по_големи хлапаци.Имаме си един стар ерген_инженер на наШия етаж и едни бабка и дядко на приземния етаж. Вси4ки са мили,"Добър ден" и " Как сте" ,но пове4ето работят и се заси4аме понякога ве4ер на подземния етаж при гаражите.  Tired
Малко ОФФ,но по старите форумки може би помнят за съседа на О'Хара,Педро,4иито образ бе увекове4ен и със готварска рецепта за пиле с бира,кръстена на негово име Mr. Green Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 379
Малко ОФФ,но по старите форумки може би помнят за съседа на О'Хара,Педро,4иито образ бе увекове4ен и със готварска рецепта за пиле с бира,кръстена на негово име Mr. Green Twisted Evil
Aууууууууу Joy
"Нае*ан Педро" ли беше рецептата? Как беше? Joy (представлява цяло пиле, печено с бирена бутилка, нанизана в г*за му)
Но тя трябва да дойде и да разкаже!
Хара! Хара! Хара!

ПП. За три години форумски живот не съм бълвала толкова нецензурни думи, колкото в този единствен постинг. Laughing

# 17
  • Мнения: 7 914
и аз искам да знам какво става с Педро Mr. Green Mr. Green

съседите...
от ляво : семейство с едно дете (на 3 години), с което не си приказваме поради строителни неразбории...ама те ще се местят скоро ( ние също), от дясно преди живееха семейство с две деца, които цялият квартал ги беше обявил за асоциални...сега живее млада двойка, която почти не се спира у дома си, но са адски страни, понеже когато се роди сина ми минаха да оставят подарък, но не влязоха.. дадоха ни го на вратата Thinking Crazy
пред нас.. на идея си нямама понеже ни делят 2 пешеходни пътеки, две вади и един път за колелета Mr. Green
 зад нас.. дежурно си гледаме в прозорците със семейство с две деца, много са учтиви разменяме си картички и толкова..жената винаги е облечена многооо прилично Whistling, а мъжа понякога мие прозорците Party
 по диагонал ( от задния ни двор.. да се чете буквално Mr. Green ) живеха едно много мило семейство, но за съжаление се изнесоха към Канада и сега живее двойка пенсионери- мъжа се спира да обели по 2-3 думи( особено като е пийнал), а когато е с жена си се прави , че не ни познава( не само нас, разбира се Mr. Green )

и с други съседки се засичаме из алеите за разходки и си разменяме по някоя и друга учтивост..

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хехе, като изчетох отговорите дотук, се почувствах на сбирка на скучаещи дами, събрали се веднъж на година да поклюкарстват Mr. Green (не ме бийте, моля Praynig)
Та да поклюкарствам и аз.

В нов блок сме от 2-3 години, където сме предимно млади хора. Съседа отляво е около 30-35 год. ерген, който на всеки мач събира агитката в неговия апартамент (неговия хол е залепен за нашия), и един път така се бяха ядосали, и с такава сила удариха стената, че падна малко мазилка от към нас Laughing, а аз имах чувството, че всеки момент ще ми влети някой из отзад Joy. Иначе е културен, поздравяваме се, като се засечем. Със съседката отдясно изключително рядко се засичаме, и нищо не знам за нея. За сметка на това, знам много неща за съседите над нас.  Mr. Green Тези хора не могат да общуват тихо. Всъщност, май само любов правят безшумно hahaha. Вчера, бащата и 10-годишната дъщеря така се псуваха Shocked... накрая бащата излезе и тръшна вратата, а щерката все да плаче и да крещи по майка си. Иначе, най-често контактуваме с тях, когато малката дъщеря - на 3 год., хвърли нещо от тяхната на нашата тераса. Последно беше металната тръба на прахосмукачката Crazy, как не ни счупи вратопрозореца, не ми е ясно. А съседа отдолу е пишман-меломан.  Laughing Която песен му е любима за момента, нея слуша в продължение на седмица нон стоп, на макс. Миналата седмица не издържах, и тъй като ме мързеше да сляза долу и да му направя забележка, му тропнах по пода, по стар бг обичай. Аз тропна - той намали и се ослуша. И след малко - пак надуе музиката. Така 2-3 пъти, явно човека се чудеше какво става. Накрая явно се усети, тропна и той и спря. Отгогава, вече няколко дни, тишина и спокойствие. До 5 часа следобед, когато прибират децата от градина. Нашия блок е един от 4 в квадрат, и между четирите има детска площадка с люлки, пързалки и пейки. Та... играят децата.  Crazy

# 19
  • Мнения: 7 914
Хехе, като изчетох отговорите дотук, се почувствах на сбирка на скучаещи дами, събрали се веднъж на година да поклюкарстват Mr. Green (не ме бийте, моля Praynig)
Та да поклюкарствам и аз.
ами няма за кои други съседи да клюкарстваме.. в "По страни" съседите се сменят прекалено бързо.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • NL
  • Мнения: 520
Bec
Цитат
Всъщност, май само любов правят безшумно
Оооо забравих.Тези срещу нас-едно младо семейство без деца като правят кекс и ги слуша целият квартал буквално.Много шумни са в часовете на забавление еле пък лятото като са отворени призорците.

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Кой клюкарства?   Thinking

Само споделяме различните типове хора.  bowuu bowuu bowuu

Сега се сетих, че нашият съсед турчин много често повръща ( извинявам се) и понякога ми се иска да попитам децата как е и защо така. Това е с години, ама не смея..... Confused

А холандката работи на черно ( гледа деца и мие лодки лятото). Фрапантното е, че ни казва всичко открито, а поради естетството на работа на половинката може много лесно да изгърми, защото той се занимава с разследване на хора, които работят на черно. Все се чудя дали не знае или рискува? Или знае колко сме добри.  Wink 

# 22
  • Мнения: 2 386
Офф, каква тема.
Съседите ми са индийци, въпреки, че не живеем в техния типичен район - те просто са навсякъде, особено при чичко Бил.
Всичко им мирише на къри, всичкоооо.
Едните ни съседи се събират всеки петък вечер в полупразна стая с всичките си индийски приятелчета, сядат в кръг и палят свещи. Молят се, после се хранят.. не знам, щорите са спуснати.
Имаме си и американци с барбекю на балкона, два камиона пред билдинга и много шумни хлапета.
И българи има. Пушат, карат се и правят секс на вдигнати щори.  Laughing
Останалите са от расата на първите.

Не ги познавам все още и не ми се иска, честно казано. Добре ми е да бъда инкогнито поне за няколко месеца.

# 23
  • загубено
  • Мнения: 6 494
От няколко месеца сме в ново жилище,и  не съм опознала още съседите.
Под нас са араби,живеят няколко момчета заедно.Тихи и мирни са,ама така
ни омирисват с готвене,не е истина.Толкова чесън и лук,всеки ден.
До нас са възрастна двойка,никога не съм ги питала от къде са.
Говорят перфектно езика,но скоро ги чух да говорят арабски.
Има три внучета,като са им на гости е голяма врява,но пък дойдоха да се запознаят с моят син.
Три хлапета по пижами,в събота около 23 часа.Симпатяги са.
Домоуправителят и жена му,симпатично сем с 2 деца,лафим като се засечем.
Друг май не познавам.Но съм и отскоро.
Блока е с 22-24 апартамента.

В старият блок,се познавахме всички.Но там живеехме 4 години.
Подарявали са ми подаръчета за детенце,ако някой закъса за нещо.
Имах си под нас една българка,все ми мърмореше че чува детето.
И че малкият хварля разни неща през балкона,ама сега като се замисля е хвърлял
2-3 пъти ,и при това без да я нацели Mr. Green
Все недоволна и сърдита беше,и вечно питаше защо си лягаме толкова късно.

# 24
  • Мнения: 1 436
Съседите отдясно са мениджъра на сградата и семейство. Той е висок, дебел, рус, блящав, шумен и не много умен. Жена му е висока, руса, шумна и не много умна. За детенцето да обяснявам ли, или става ясно какво е  Laughing. Отляво са двойка на по 60-65 години. Един от тях свири на пиано, което е облегнато на общата ни стена. Имат барбекю на балкона и всяка неделя готвят на него, което нас много ни устройва, защото и ние от време на време ги умирисваме на скара  Crazy. Съседите отсреща са семейство от Перу, имат дете на около годинка. Той идва у нас чат-пат да иска инструменти назаем и с мъжа ми от време на време си говорят за футбол в коридора.

# 25
  • Мнения: 613
Аз живея в по-малко социален щат. Понякога минава доста време, преди да успея да забележа как точно изглежда новият ми съсед. Още ми е странно, но дойде ли петък, много често, съседите ми се 'потапят',  в апартаментите си и никой не излиза до понеделник сутрин. Ние сме единствените, които щъкаме насам-натам.

Това, че не излизат, не означава обаче че не са зорко око. Още първият месец, в който се нанесохме и в който оставих сама дъщеря ми за по-малко от 10 мин, за да отида да си заредя прането, намерих съседката, живееща под нас, на граждански пост пред вратата ми. Та тя ми обясни, че аз НЕ мога току, така да си оставям детето само и ако това се повтори, то тя ще е длъжна да се обади на социалните служби  Shocked Така и се запознахме с нея, впоследствие се сближихме, аз я поевропеизирах, продължавам да ходя да си зареждам прането без дъщеря ми, но тя вече е спокойна. Иначе е интересна, разведена за 2-ри път с тлъсто алимони, работи и учи на зрели години, финансово презадоволена, но с изключително самотен живот. Никога, никъде не ходи и никога, никой не идва.

Малко по диагонал са други съседи, които пък следят за внасян алкохол /в нашият щат алкохол не се толерира/. Аз, да си призная, обичам бира и си купувам отвреме-навреме. Много стриктно, обаче я дегизирам, преди да я извадя от багажника на колата. Знам, че съседското око следи Simple Smile

 

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
и аз искам да знам какво става с Педро Mr. Green Mr. Green


Звезди,не съм Хара ама да докладвам : на наШ Педро май му е припарило под задника след толкова кулинарни експерименти и взел ,4е се изнесъл от хариния блок Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 379
/в нашият щат алкохол не се толерира/. Аз, да си призная, обичам бира и си купувам отвреме-навреме. Много стриктно, обаче я дегизирам, преди да я извадя от багажника на колата. Знам, че съседското око следи Simple Smile
Лелееее, чак пък толкова?!
Интересувам се кой е тоя щат, дето не толерират пиенето на биричка! Mr. Green


....
и аз искам да знам какво става с Педро Mr. Green Mr. Green


Звезди,не съм Хара ама да докладвам : на наШ Педро май му е припарило под задника след толкова кулинарни експерименти и взел ,4е се изнесъл от хариния блок Twisted Evil
Ако Хара не се появи тук до понеделник, да разкаже за Педро и Педровица, обещавам да се разровя в архива и да измъкна историите. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 804
около нас вси4ко е къщи и съседите са семейства с деца,жените се събират денем,но някак си не съм се присъединила към тях,въпреки 4е сме тук от около 9 години,има 2 коитоми идват на гости едната е  възрастна жена с  високо кръвно,която идва да и го меря,другата е много приятна жена и отвремена всеме се събираме

# 29
  • Мнения: 27 524
Българи са  Mr. Green По случайност, на етаж сме по два ап. и лятото се нанесоха двойка с едно момче. Сприятелихме се и сега сме си като в БГ - дай ми захар, на ти баница  Laughing
Срещу нас пак има две българки, но са студенокръвни скумрии и на любезното ни Добър ден въсят вежди и бягат през глава. Сигурно сме страшни, знам ли  Simple Smile
Под нас са си белгиици, сдържани, като всички.

Общи условия

Активация на акаунт