Март дойде и отмина и расте си ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!

  • 16 811
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 274
Тук е мястото да отбележа, че пак се набутах в чуждия профил! Сори, Гери!

# 256
  • Мнения: 143
Честит имен ден на Марти да е жив и здрав   bouquet
Момичета аз я втасах с плевмония, направо не повярвах, вчера като тидох на лекар и като ме преслуша и веднага на снимка и ето на подредих се. Габи и тя още кашля и суполи  има, педи казва, че не и хъркат гърдите, пък на мен все ми се струват, че и свири нещо, та и на нея антибиотик. Направо ще хвана гората, аз като не съм свикнала да седя по цял ден в къщи и откачам.
Иначе Габи спи още при нас в стаята, понякога през нощта се буди взима си възглавницата и чака да я взема при нас. С храненето е горе долу, като се има предвид как ми ядеше преди.
Чакам с нетърпение да се оправиме и да се видим, имам нужда от контакти  #Crazy

# 257
  • Мнения: 98
Бързо оздравяване на Габи и lia25! И на всички болни и недоволни, няма време за болести, идват забавленията, почивни дни, хубаво време, стягайте се за купон!!!

И при нас пишата пак слепна, от две седмици не дава да я пипаме, но преди три дни аз се амбицирах и го забелих наново, имаше една капка кръв по пампата и го намазах с кремчето за дупе. Сега като забелвам има нещо и не мога да реша дали е смегма или от кремчето още е станало, но би трябвало да е попило вече...и аз не знам, май е по-вероятно да е смегма - четох, че не препоръчват да се почиства и се чудя какво да правя. Била естествена смазка, но преди пък нямаше...иди че разбери.

Ще чакам да мине само...тава ми е кредото в живота за неща, които не знам какво да правя, ако се влоши положението ще го водя на док.

Днес ми е работник пак младежа, преди обяд щеше да яде шамарите, но му се размина...сега спи омаломощен след 10 минутен рев-това е единствения начин да го приспя тук, добре че баба му не знае за тази схема, че...лошо ми се пише:)

# 258
  • Мнения: 654
Били хлапето чесита годишнина! Дълъг и ползотворен семеен живот, изпълнен с много усмивки, които да споделяте ви желая!
lia25 , скорошно оздравяване и на двете ви Praynig.Кураж и събирайте сили вкъщи няколко дни, та да се подготвите са баш хубавото време Simple Smile.
За срещата,ние няма да дойдем, защото очевидно още разнасяме въпросния грип Cry-бабите и дядото са болни. Ако в петък излизаме, ще сме горе, при рибките, по-далеч от децата. Много ме е яд,че ще пропуснем и тази среща, но общото благо е по- важно.
За да не се психясам съвсем вкъщи, се захванах с подготовката на нашия прощъпулник, който планирам, ако сме добре, за събота. Ще бъде доста беден откъм посещения (защото всички големи са болни или оздравяващи Rolling Eyes), но пък съм решила да се пробвам да направя сама питката (с крачето на Роси на нея,по рецепта на баба ми, но с мои подобрения) и да видим какво ще излезе. Снимковият материал по- късно ще ви помогне да се посмеете на воля с мен на моите кулинарни опити и на нас самите.  Grinning

# 259
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честита годишнина на Били хлапето! Семейно разбирателство, любов и топлота ви желая.

# 260
  • Мнения: 629
Хайде набързо само да ви кажа привет и да ви пожелаем със Зори слънчев и приятен ден. Ние с нея отиваме при приятелка в Иван Вазов. Тя си има един рус сладкиш, който е с 2 седмици по-голям от нас.
Какво става със срещата за утре в Борисовата градина? Има ли някакъв час уговорен и къде? Че аз съм се навила да дойда, а смятам и една приятелка с нейната принцеса да доведа. Хубав ден от нас  Hug

# 261
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396
Здравейте и от нас.Пак ли има болни?Аман вече.Бързо да оздравявате че иде слънце,топло време и игри.Качих малко снимки да ни видите голко сме големи вече.    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237280&photo=6  Лек и слънчев ден ви желая.Да се надяваме че този път е станало.Аз си влизам без проблем в албумчето чрез този линк.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 16:11 от Пеца

# 262
  • sofia
  • Мнения: 1 475
А  тия теми много бързо ги изписвате бе хора newsm78
Аз докато прочета и....
Гледам срещи се уговарят и завиждам само отстрани, мойто магаренце полудява от кеф като види деца, а за сега само с баба си и комшийките от блока общува Embarassed
Да ви питам има ли още непроходили дечица или само мойто момченце остана...не че не ходи, ходи, но все иска да го държиш за ръка, което според мен не е ходене Tired Преди няколко дни направи 2-3 крачки сам, но веднага се усети и се хвана за мен. Вече почвам леко да се притеснявам...

# 263
  • Мнения: 96
Привет и от нас.
Пеца иска ми парола,не мога да отворя снимките

# 264
  • Мнения: 98
Mamo- shushi и Лазар не е най-стабилен още, все трябва да го държа или да му слагам каишките, защото той все тича...без да стопля, че още не може съвсем сам. Във всяко друго двигателно умение се развиваше много бързо, даже предсрочно. Аз очаквах, че ще проходи много рано, обаче не...чак на 1г. и 2м., пак да кажа още не е стабилен и ходи за ръка.

Вчера например се приби като за световно, докато се държеше за баща си изведнъж хукна, финтира ме покрай масата и финишира при балконската врата, където загуби равновесие и целуна ръба на радиатора...сърцето ми спря като писна, докато да видим пораженията и вземем мерки направо пребелях. Сега е с яко охлузване на слепоочието, добре че не е по-лошо, непосредствено след инцидента имаше вдлъбнато на главата завалията. Обаче не му държа дълго този урок, след половин час пак се пробва да лети, пак неуспешно, но поне без поражения.

# 265
  • Мнения: 3 695
Честит рожден ден, bisa!
Да си много здрава, щастлива и обичана!

                           


За петък за колко часа е срещата в Борисовата???
Ако е хубаво времето, нищо чудно да дойдем.  Peace

# 266
  • Мнения: 1 212
А  тия теми много бързо ги изписвате бе хора newsm78...

Добро утро !  Grinning
Шуши мамо, ти като ни се вястваш 1 път месено .. и по-малко  Sad , бързо ти се вижда  Hug
Питай мен като кибикам тук цяла вечност  Wink !
Бях се засилила да се оБрадвам на слънцето от сутринта, ама докато се натъкмя ... то взе, че се скри  Confused
Ние с младежа вчера направихме непредвиден Южен парк , бяхме на ваксината с Морбилито и завършихме после  деня там...
Много съм доволна  Peace
Забелязвам, че има плахи опити   Laughing за някаква организация днес .... хайде ще дебна да видим ще се организираме ли нещо  Peace

Честит Рожден ден на мама Биса ! Всичко най-хубаво и весел празник !   bouquet

# 267
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396
Добро утро и от нас.Първо да честитя рождения ден на bisa.Много здраве щастие и късмет и желая.Второ приятно изказване на срещата днес.Тези които като мен нямат шанс да отидат на срещата ще чакаме снимков материал.

# 268
  • Мнения: 629
Добро утро  Grinning
bisa ЧРД! Да си жива и здрава!
Magesta как можеше да се видим вчера, аз бях при приятели в Иван Вазов и си отвисяхме в Южния парк  Shocked Пфу, как се пропуснахме.
Хммм, за днес май го дават леко преваляващо, та ако ще си организираме среща май няма да е зле да е някъде където можем да се скрием в случай на валеж  newsm78Има ли желаещи и идеи? Аз и за Борисовата градина съм навита де. Все ще намерим къде да се скрием, ако ливне някой порой.

# 269
  • Мнения: 1 243
Момичета днес имам рожден ден ставам на 25г и ви черпя с тая сладка торта:)


Момичета благодаря за пожеланията Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт