Кантара не мърда!

  • 3 682
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Да споделя и аз.Днес е 8 ден от както съм на диета кантара показва -2,5 за сега съм доволна.Дано и за напред да е така.  newsm17
Коя диета спазваш? 2,5 кг за седмица е направо супер.

Не правя точно определена диета.Диетата си я правя аз.Искам този начин на хранене да ми стане ежедневие (един вид постоянна диета). Изключила съм напално хляб, сладко (което обожавам),газирано и мазно.Дано се държа и за напред.  newsm17 .Успехи и на вас. newsm51

# 16
  • Мнения: 54

Сърдечно благодаря!  Hug

# 17
  • Мнения: 4 916
Измери си сантиметрите на талията, ханша, бедро, коляно и пр. Може първо да свалиш сантиметри и чак след това килограми.

# 18
  • Мнения: 2 591
това със сантиметрите и аз все се каня да го направя Rolling Eyes

колко често трябва да се мерят newsm78 веднъж седмично newsm78 честно казано аз честичко минавам през кантара (веднъж на ден задължително, а понякога и 2-3 пъти Mr. Green) просто ей така Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 916
това със сантиметрите и аз все се каня да го направя Rolling Eyes

колко често трябва да се мерят newsm78 веднъж седмично newsm78 честно казано аз честичко минавам през кантара (веднъж на ден задължително, а понякога и 2-3 пъти Mr. Green) просто ей така Rolling Eyes

Веднъж седмично или на десет дни е добре. Особено, ако към диетата има и някакъв засилен двигателен режим или масажи  Peace

# 20
  • Поморие
  • Мнения: 162
Да се похваля! 10ти ден диета, 2ри ден на фемимодел-резултата общо-1.5 килограма

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво   bouquet

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А на каква диета се спря или продължаваш да си на Ипократис?.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 16:30 от Арбанашка кокона

# 23
  • Мнения: 2 591
този фемимодел някакъв препарат ли е  newsm78

# 24
  • Поморие
  • Мнения: 162
А на каква диета се спря или продължаваш да си на Ипократис?.
аМИ В КРАЙНА СМЕТКА зарязах Ипократес и си направих моя диета-без хляб,сладко, пържено-карам на активия, консерви риба тон, пилешко на скара.

# 25
  • Поморие
  • Мнения: 162
Отчаяна съм-днес ми е 14 ден а не свалям- на 8мия ден бях минус 2кг, но от тогава не съм мръднала. Пия фемимодел,витамини, чай РЕгулавит ,цял ден съм в движение и нищо....КАКВО ДА ПРАВЯ???

# 26
  • Мнения: 1 263
Смени си диетата, явно с тази на организма ти е трудно да сваля килограми, намери си подходящ режим. Peace
А ти с колко килца искаш да си в минус?
Важно е също какво е съотношението между височината и килограмите ти.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 09:24 от mummy

# 27
  • Поморие
  • Мнения: 162
Смени си диетата, явно с тази на организма ти е трудно да сваля килограми, намери си подходящ режим. Peace
А ти със колко килца искаш да си в минус?     
Ами 6-7кила. Предложи някой режим-аз се замислям за Дюкан или някоя негова модификация.

# 28
  • Мнения: 1 263
dobi_iv2, във форума има много видове режими. Пробвай ги, тялото само ще ти покаже от коя диета най много сваляш и се чувстваш добре.
Диетата, която има действие при мен, може да се окаже, че няма такова действие при теб и организма ни да преработва със различен темп белтъчините  или въглехидратите например.
Ако имаш да сваляш по-малко килограми, съответно няма да сваляш толкова бързо, колкото някой, който има да сваля много.

# 29
  • Мнения: 27
момичета,аз пък пазих 1 седмица Дюкянската диета и не че само не свалих,а и нещо бъбръците ме наболяват.......незнам какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт