ЗА ХОРМОНИТЕ

  • 5 062
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 698
Миличка,аз съм на същият хал като тебе,един месец прогестерон и естроген са ми мн.високи,на др.месец са добре сега си направих на своя глава на ново изследвания на LH FSH,уж са в норма,ама съотношението им е не е 1:1(до колкото знам трябва да са в норма,освен,ако аз не се лавжа Embarassed)LH-7.15   FSH-9.24
Ходих на гинеколог,каза ми,че всичко е наред,ходих на ендокринолог...
А цикъла ми стана мн.оскаден и кратък-2,3 дни и само с малки превразки,защото голяма не мога да напълня!!!!!!!!!!!!!
МН.се надявам тук някои да ни каже нещо повече!
Много касмет ти желая и дано скоро разбереш какво става Hug
миличка...писала си в много стара тема от 2008година.....

# 16
  • Мнения: 2
видях,ама чак като го изпратих Embarassed Embarassed Embarassed
Ама за мен темата е актуална,ако мойете да ми помогнете,жапреки старата тема Rolling Eyes
Благодаря.. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 868
stela1985 мисля, че ще е хубаво да си изследваш прогестерона 7 дни след доказана овулация! А ако имаш възможност най добре ще е да изследваш всички хормони както си му е реда  Peace

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета,да питам и аз,че хич не съм наясно с тези хормони Rolling Eyes
Ще ходя на гинеколог тази седмица (надявам се),но не знам аз ли трябва да поискам да ми пусне хормони или тя ще реши дали се налага. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 617
Момичета,да питам и аз,че хич не съм наясно с тези хормони Rolling Eyes
Ще ходя на гинеколог тази седмица (надявам се),но не знам аз ли трябва да поискам да ми пусне хормони или тя ще реши дали се налага. Rolling Eyes
Ами по принцип е редно тя да прецени, но, ако имаш някакви притеснения или искаш профилактично да се види дали всичко е наред, поискай да ти пусне.

Общи условия

Активация на акаунт