Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 11!

  • 34 851
  • 909
  •   1
Отговори
# 855
  • варна
  • Мнения: 262
И аз им писах да ми дадат пилота, въпреки, че въобще не съм го имала преди и ми отговориха и питат с коя искам да го заменя. Чак не ми се вярваше да ми обърнат внимание, но ето, че хората обръщат внимание. Ако ми я дадат ще ви кажа.
И аз така, сега чакам да ги заменят.

# 856
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
момичета днес даже и бъркотията я няма , Tired

Страницата е недостъпна в момента
Поради текущо голямо търсене, страницата, която търсите, не може да бъде доставена в този момент. 

--------------------------------------------------------------------------------

Щракнете върху  Обновибутон или опитайте отново по-късно.





HTTP грешка 408 / 409 - Неприемлива / Конфликт на ресурси
Internet Explorer 

# 857
  • Мнения: 143
Аз нямам проблем с влизането,при мен се отваря Prizee  Thinking .

# 858
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз имах подобни проблеми преди 2-3 дни, сега е наред. Но е променена малко страницата, вече не е на син фон, а на кафяв, като стена на египетска пирамида, с рисунки.  Laughing

# 859
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Bec значи има шанс да се оправи  Praynig
Ти ми даде надежда Hug

# 860
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да се похваля - направих трифорса и ми даде 3 макс пака Party, както и куеста за 16 ниво на жабата, ми даде 1 бубс.  Mr. Green, и стана, както бяха казали, натиснах си пауза, в друг прозорец копирах адреса, и после си изиграх играта, и си ми даде и 0,10 за превъртане Sunglasses

# 861
  • Мнения: 1 353
Някой може ли да каже какво точно е писал на призето за да се върнат игрите с пилота и тетриса,че искам да си ги върна а и с френския и с английския хич ме няма Embarassed

# 862
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Някой може ли да каже какво точно е писал на призето за да се върнат игрите с пилота и тетриса,че искам да си ги върна а и с френския и с английския хич ме няма Embarassed


Ами аз писах това, на френски:

Bonjour!
Pouvez-vous me restaurer le(s) jeu(x) .............(тук се пишат игрите, които искаш да ти върнат, ако е само една, не се слагат s и x, които съм сложила в скоби) a la place de ............... (тук пишеш коя/кои игра/и искаш да махнеш, за да ти ги върнат) pour que je puisse faire la quete ......... (тук пишеш името на куеста).
Merci.


Това, което съм писала, означава:

Добър ден!
Може ли да ми възстановите играта/игрите .......... на мястото на ............ за да мога да направя куеста .......
Благодаря.


На мен ми върнаха самолета така. Чудя се дали да не се пробвам за хранителната верига, въпреки, че никога не съм я имала Thinking, но щом някои от вас са им дали игра, която не са имали... може и да стане.

# 863
  • Мнения: 1 353
Благодаря много Вес  bouquet  bouquet  bouquet

# 864
  • София
  • Мнения: 44 353
каква е тази хранителна верига?

# 865
  • София
  • Мнения: 44 353
каква е тази хранителна верига?

# 866
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
На мен хранителната верига ми е от любимите , Hug
а сега пък страницата ми се отваря и е цялата в кафяво ,с различен интерфейс ама пак нещо не я бива ooooh!

# 867
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
каква е тази хранителна верига?


Ами доколкото разбрах, отглеждаш някакви рибки, с по-малките храниш по-големите или нещо такова, нека каже някой, който я е играл.

# 868
  • София
  • Мнения: 44 353
Кафява е, в тон със седмичната игра.
Защо не пробваш през др браузър или на друг език...


Вес - мерси  и аз съм я нямала....

# 869
  • Мнения: 2 425
каква е тази хранителна верига?


Ами доколкото разбрах, отглеждаш някакви рибки, с по-малките храниш по-големите или нещо такова, нека каже някой, който я е играл.
Да, точно така  Peace. Аз също я имах, но я махнах, защото не дава много бъбзчета  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт