Пораснали момичета и момчета - родени през 2002 г.

  • 13 005
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Хайде чакаме с нетърпение да видим снимките. Браво на детето, че се е представило добре, това е началото другият път да сте с медал! Hug

# 16
  • Мнения: 577
цоп и аз     newsm18

# 17
  • София
  • Мнения: 210
Янита, браво на детето. Най-важното е, че се забавлява. Чакаме снимки  Grinning

Нашата госпожица не ще да ходи на никакъв спорт. Предлагахме плуване, тенис, фигурно пързалянне - не иска. Дано като поотрасне се запали по някой спорт, че и двамата й родители са само запалени зрители, но не и спортни натури  Embarassed

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Може ли да включите и моето момиченце - Йоанна родена на 13.02.2002 Hug Hug Hug

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Записвам и Денис в темата - 07.04.2002 година  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 426
чакаме снимки от Янита, браво на малката фигуристка  bouquet
моят хубостник много е започнал да лъже, според него се майтапи само. Вчера в ДГ казал, че майка му повече нямало да му купува кроасани ЧипиИКао, за да го съжалят децата и да му дадат от техните лепенки, за да си напълни албунчето. Направо нямам думи. Днес налъга една приятелка, че малкия(брат му)  го бие  и тормози постоянно.

# 21
  • Мнения: 19
Аз на времето тренирах спортна гимнастика.Никога не бих записала дъщеря ми да тренира този толкова труден спорт.Предлагам и други варианти,но тя не си харесва .Миналата година ходеше на народни танци, тази не иска.

# 22
  • Мнения: 19
Фигурното пързаляне е супер .Браво на малката фигуристка.Желаем и много успехи  newsm10

# 23
  • Мнения: 1 065
Хайде и аз да не пропусна  Grinning
Честито на Деян! Здрав, голям и смел да израсте!
Поздравления и за всички с малки или големи победи на сцената, на леда или за тези, победили себе си!   bouquet
 welcome на всички новозаписали се и на тези, които не са писали отдавна  Hug
Ние ходихме за няколко дни в еленския балкан- отразява се много освежаващо на Яна. После със седмици има  какво да разказва  Mr. Green. Тази година не мога да кажа същото за себе си обаче  Confused

# 24
  • Варна
  • Мнения: 966
Поздравления Янита   bouquet Хайде давай снимки да видим малката госпожица на леда.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 675
 welcome на новодошлите мами и деца!

Янита, браво на малката госпожица! Анастасийка ходеше на художествена гимнастика, но боледуваше често и се наложи да я спрем. Иначе й харесваше и сега си играе упражненията и е много щастлива, че може да прави мост, свещ, сандвич, кошничка и разни други. Моето мнение е, че й се отразяваше много добре и се замисляме пак да я запишем като почне учебната година.

# 26
  • Мнения: 1 715
Янита, браво на малката фигуристка. smile3501
Днес черпя,защото нашият бати има рожден ден!

# 27
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит Рожден ден на Митко!

Весело детство!

# 28
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Благодаря за посрещането  Hug Hug Hug

Браво на малката фигуристка - това  ми е любимият спорт.
Йоанна ходи на класически балет от миналата година. Искаше да играе като каките с лента и обръч, но тук в Разград няма клуб по художественна гимнастика. То между впрочем тук избор почти няма. Rolling Eyes
ето и една снимка на малкото ми момиченце снимката е от лятото

# 29
  • Мнения: 148
 Записче, Heart Eyes и ние ще следим вашата темичка. Представихме се в предната Hug

Общи условия

Активация на акаунт