Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 478
  • 598
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
на мен ми се струва все по-реален този вариант, не виждам друг да има толкова фанатизирани фенове (не го казвам като обида Grinning )

# 16
  • Мнения: 31 206
Почти съм сигурна, че ще стане МА.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не мисля.  Naughty
Дори да стигне до финала, последното гласуване ще бъде ЗА или ПРОТИВ Иван.
След като почти няма безразлични към него, явно всички или силно го любят или силно го мразят.  Wink

# 18
  • Мнения: 46
От темата за Иван tasia казва : "Ето,девойки,не се измъчвайте повече. http://www.vbox7.com/play:7e8fb528 Това ще пее скъпия ви Иванчо ". Твърди, че е от сигурен източник. Но нищо не е сигурно, докато не покажат.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
От темата за Иван tasia казва : "Ето,девойки,не се измъчвайте повече. http://www.vbox7.com/play:7e8fb528 Това ще пее скъпия ви Иванчо ". Твърди, че е от сигурен източник. Но нищо не е сигурно, докато не покажат.
Rolling Eyes не си го представям как пее тази песен, честно казано  Laughing

# 20
  • tardis
  • Мнения: 329
Хайде стига бе, хора  Laughing,
аз, дето съм му фен, не пиша чак толкова много за Иван тук ...
То и няма особен смисъл.
Дайте пак за някой друг, моля. Или за песните.
Иначе само ще ми се затвърди хипотезата...

Записах се, тоест.  Flutter

# 21
  • Мнения: 114
Да се запиша и аз Laughing

Искате ли да обсъдим Шанел (която между другото ми е наборка Mr. Green) ? На мене много ми хареса как изпя песента на Есил, особено частта на турски. Обаче танцуваше малко странно newsm78 .Какво мислите за нея?

# 22
много ми харесва като визия шанел, но не ми допада като гласови възможности.

# 23
  • Мнения: 491
Да се запиша и аз Laughing

Искате ли да обсъдим Шанел (която между другото ми е наборка Mr. Green) ? На мене много ми хареса как изпя песента на Есил, особено частта на турски. Обаче танцуваше малко странно newsm78 .Какво мислите за нея?

Да, наистина танцуваше странно. Малко не в такт, кълчотеше се доста хаотично. Иначе има добър глас, но си личи, че е малка и гласът й не е обработен. Може би един бъдещ МА, но за момента има какво още да се желае . Но като се има предвид, че публиката определя... нищо не се знае!

# 24
  • Мнения: 994
И според мен Шанел танцуваше много странно.
Определено поп фолка го пя много по-добре от Mamma mia -не знам защо толкова ниско я караха да пее и се получи доста фалшиво.
Единственото, което имам против нея е, че трябваше да си дочака годините, а не да се нарушава регламента. И то не е против нея, ами е против журито и продуцентите. Иначе има бъдеще като поп звезда Simple Smile

# 25
  • Мнения: 31 206
Много ми харесва Шанел. Има бъдеще и могат да я моделират. Да я възпитат как трябва да се държи една певица. Идеална е за шефката на Виджиния Рекърдс. Имидж се гради трудно, а тя няма никакъв и може да се влагат идеи и средства в нея. 

# 26
  • Мнения: 1 775
От темата за Иван tasia казва : "Ето,девойки,не се измъчвайте повече. http://www.vbox7.com/play:7e8fb528 Това ще пее скъпия ви Иванчо ". Твърди, че е от сигурен източник. Но нищо не е сигурно, докато не покажат.
Тази песен я обичам и, ако Иван се изгаври с нея, ще ме е яд много. Струва ми се, че е по-подходяща за Денислав.

А Шанелчето е сладурана, много миловидно дете.

# 27
  • Мнения: 1 666
Да се запиша и аз Laughing

Искате ли да обсъдим Шанел (която между другото ми е наборка Mr. Green) ? На мене много ми хареса как изпя песента на Есил, особено частта на турски. Обаче танцуваше малко странно newsm78 .Какво мислите за нея?

Определено имаше нещо такова! Явно не танцува на чалги...

А в тоя ред на мисли мен ме изуми Деница, която уж също си нямаше понятие от поп-фолк, а закърши гюбек...

# 28
# 29
  • Мнения: 7 474
Да се включа и аз в новата тема  Sunglasses
Днес предполагам ще гледаме драмата Денислав-Пламена  Sick

Общи условия

Активация на акаунт