Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 537
  • 598
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 822
МА е жива пародия. Иван е най-малкият проблем обаче. Като се започне с кастингите, подигравките с кандидатите и се стигне до любовните сцени с тинейджъри и как Тома искал да науче женичката си да пие, че пияна жена било весела къща  ooooh! .

А всеки средно интелигентен човек може да се досети, че историята с Иван е многократно подсилена и скалъпена в името на ненаситната тълпа. Загрижените продуценти могат да ни спестяват голяма част от реалити шоуто, ноооо.......в името на зрителя не  Naughty . Нека всичко се знае - като се почне от ставането от сън и се стигне до тоалетната  ooooh! .

 И к'во?

# 496
ох , ще е тъпо да го изправят пред участник, ако не е базирано на смси . най малкото така ще излети някой, който поне се е старал да пее. според мен наистина човек ако няма желание да участва, трябва да бъде разкаран. така си оронват авторитета с това печалбарство.  и аз смятам, че иван просто си е най големия и най талантливия, и каквото и да направи винаги ще ма логично обяснение. лигави се понеже си е най големия и е много артистичен, не се явил да пее, защото журито го тормози, а той е чувствителен. обижда другите, защото го провокират.
искам аз да съм сл мюзик айдъл, мамка му. много съм талантлива, вервайте ми .

# 497
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394

Понеже другата тема е само за най- изявени фенове на Ванката  Wink... тук нехаресващите го могат да се опитат спокойно да си изкажат мнението... може би затова Иван продължава да е "тема" и тук.. Laughing


Нищо против не агресивните нехаресващи Иван в съседната тема  Hug Напротив - в спора се ражда истината.. Мисля, че не сме сръфали досега никой, който е писал нормално, без квалификации и обиди към нас. Може да сме луди, малоумни, прости и необразовани, ама не сме лоши хорица.. Mr. Green Mr. Green

# 498
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Нищо против не агресивните нехаресващи Иван в съседната тема  Hug Напротив - в спора се ражда истината.. Мисля, че не сме сръфали досега никой, който е писал нормално, без квалификации и обиди към нас. Може да сме луди, малоумни, прости и необразовани, ама не сме лоши хорица.. Mr. Green Mr. Green
Peace
els, беше ли изядена?

# 499
  • Мнения: 1 350
ох , ще е тъпо да го изправят пред участник, ако не е базирано на смси . най малкото така ще излети някой, който поне се е старал да пее. според мен наистина човек ако няма желание да участва, трябва да бъде разкаран. така си оронват авторитета с това печалбарство.  и аз смятам, че иван просто си е най големия и най талантливия, и каквото и да направи винаги ще ма логично обяснение. лигави се понеже си е най големия и е много артистичен, не се явил да пее, защото журито го тормози, а той е чувствителен. обижда другите, защото го провокират.
искам аз да съм сл мюзик айдъл, мамка му. много съм талантлива, вервайте ми .

извинявай ,ти на колко години си ?
не се заяждам ,просто питам newsm78

# 500
  • Мнения: 11 607
е преди всичко формат за печелене на много пари.

Ей това е истината........Всяко предаване, особено реалити...имат за мен само и едниствено тази цел.......Та за тези пари - са готови на какво ли не....Да скалъпят една история тип Иван, друга любовна, да скарат уж приятели, да изманипулират секс пред камери, да вкарат бебе или дете в играта(ББ) и т.н., и т.н.

Само едно не ми е ясно....Малко извън темата... - Форт Бояр - само от реклами ли печели? Има ли тема за това предаване? Извинявайте! Това предаване е любимото на семейството ни! Peace

# 501
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
.....
...... - Форт Бояр - .....Има ли тема за това предаване? Извинявайте! Това предаване е любимото на семейството ни! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274769.0

# 502
  • Мнения: 3 405
МА е жива пародия. Иван е най-малкият проблем обаче. Като се започне с кастингите, подигравките с кандидатите и се стигне до любовните сцени с тинейджъри и как Тома искал да науче женичката си да пие, че пияна жена било весела къща  ooooh! .

Съгласна съм с твоето мнение, мама Галка. Показват непълнолетен как пие алкохол и реди любовни слова в сцени, които не са крехката му възраст. Колкото и да съм широкоскроена това не ми допада, още повече, че го гледат деца и този стереотип не ми е по вкуса.

# 503
  • Мнения: 1 324
Показват непълнолетен как пие алкохол и реди любовни слова в сцени, които не са крехката му възраст.

Ако говориш за Тома - той все пак е на почти 21 години. Според американското законодателство може и да е непълнолетен, но според българското е пълнолетен от близо 3 години.  Wink

Да се похваля - снощи бях на концерта. Grinning
В залата всичко звучи доста по-различно. Тук гледам доста коментари за това кой колко фалшиво е пял, но там децата си звучаха доста добре. Освен явното изфалшивяване на Стоян и ужасното викане на Ана, другите звучаха ок. Някои естествено се справиха повече от добре - Деница  Heart Eyes Ей, страшна е тази девойка. 

Относно Иван - беше там преди шоуто, то и днес се видя на видеото с Тома и Звезди, беше на заден план и говореше с Фънки. Относно виковете "най-големия" - те бяха от човек от публиката.

# 504
  • Мнения: 150
Ами аз лично гледах конкурентното на това предаване "Пей с Мен" докато в един момент четейки по форумите обсъжданията за Иван ми стана интересно и започнах да гледам с интерес МА. Сега следя предаванията и с нетърпение очаквам неговите изяви и мисля че ако го изгонят предаването просто няма да е същото и няма да има същия зрителски интерес. талантлив е каквото и да си говорим той прави шоуто в предаването иначе щяхме много да си поскучаем. Харесвам много и Деница невероятна е и я чака голямо бъдеще а Нора е нелицеприятна за гледане и прекалено писклива.  Grinning

# 505
  • Мнения: 2 908
Нора ми беше фаворитка,но сега не ми харесва въобще-още от поп-фолк концерта.Фаворитката ми е Деница.Ана за мен трябва да си ходи,както и Стоян.Мария ми е безлична,не вдъхва нищо не песента-пее добре,но пее изкуствено,колкото да минат тези минути....Ивайло ми харесва много,Ясен не чак толкова.От Иван очаквам все още изяви,защото вярвам в него и съм луд фен в съседната тема Crazyне се отказвам и не смятам ни най-малко,че трябва да се отказвам,защото не само вярвам,но и знам от много добър източник,че всичко е само един скалъпен сценарий,че Иван си е изрод(откачалка с една дума),си е такъв,то затова продуцентите са го избрали за сценарият все пак,но че може да пее-може PeaceЗа Тома никога не съм имала мнение,защото не харесвам метъл,хард или тем подобен стил,и не смятам,че айдъл трябва да е пеещ такъв стил,но това си е мое мнение.

# 506
  • Мнения: 114
Да се похваля - снощи бях на концерта. Grinning

Би ли ми казала как мога и аз да присъствам на концерта в НДК? Трябват ли някакви билети или нещо от този сорт? Много искам да отида веднъж поне на концерт на място.

# 507
  • Мнения: 200
Моите фаворити са Деница и Ясен. На последния концерт се справиха също много добре  Ивайло и Тома, не харесвам обаче поведението на сцена и на двамата. Шанел беше поносима, Денислав също. Мария не справи добре, но не беше трагична като Ана и Стоян. Тия двата трябва да изхвърчат най-скоро време, особено Ана. Нора пак викаше, напоследък не ми харесва.

# 508
  • София
  • Мнения: 5 833
Кажете с две думи какво даваха тая вечер, че не гледах  Praynig
Казаха ли къде е бил Иван?

# 509
  • София
  • Мнения: 1 510
На мен все повече ми харесва Деница.Много хубав и завладяващ глас.Ана като запее и направо ме напряга.Нора ми звучи по един и същ начин,както и Мария.Стоян като пее видимо се напряга.... и така ще намеря кусури на всички участници. WinkИначе са талантливи участниците, само най-добрият още не се е доказал. Joy

Общи условия

Активация на акаунт