Великденски яйца и козунаци, правят САМОКОВските хлапаци

  • 10 417
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 79
Честита месечинка на Ивчо!Да расте здрав и силен!

Добре дошла сред редиците Мамок.

И да ви покажа аз с какво се занимавах днес

 това са курабий,който аз обожавам,по моя край ги правим на Великден.(ако някой е заинтересуван веднага давам рецепта)Утре пък ще правя козунаци.
Ани ти къде живееше?(в Самоков,писала си,но не се сещам) newsm78
Приятна вечер.

# 271
  • Мнения: 463
Здравейте!!!
Влизам само да се разпиша, че да не се чудите къде съм.
ДА ви се оплаче, че Йони от понеделник е болен. Първо ми отказа ядене. Във вторник срещу сряда вечер вече беше с температура към 39,5, а пред нощта получи гърч с температура от 42,00 градуса. При което бяхме ходили на преглед през деня и не се беше разразила никаква инфекция, но като извикахме бърза помощ лекарката каза , че е  червено. ПИем антибиотици и какви ли не глупости и чак днес я посвали на 38,5. Отгоре на всичко е със зверско повръщане и разстройство и постоянно се обезводнява, само реве и вече няма сила дори да си отвори очите, а камо ли да си повдигре ръчичка или да направи нещо друго. Педи каза , че не е обезводнен и благодарение на усилията, които правим с мама да приема нещо. А иначе на проблясъци приема храна - мляко и картофено пюре, но след опетита му става ужасно и повръща веднага.  Сега му даваме по много малко и начесто и в момента се молим да не повърне.
Не сме спали вече две нощи и три дни и  не приличам на човек.
Не мога да ви чета , защото нямам възможност, но ви желая най- вече много здрави дечица и весело настроение!!!

# 272
  • Мнения: 4
Милият Йони,много ми е мъчно бързо да оздравява.Това му пожелавам .И мойта Лати боледува на два пъти с температура в рамките на 2 месеца и се побърках.Бързо бързо да оздравява.Добре дошла на Мамок и честита месечинка на всички априлчета ,да са живи и здрави.

# 273
  • Мнения: 79
Леле Мими,направо ми се изправи косата,горкото детенце.Пожелавам ви бързо оздравяване.

# 274
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета Simple Smile!Благодаря за хубавите пожелания.
Добре дашла на mamok дано ти хареса при нас , но защо неразкажеш повече за себе си.
Бързо оздравявяане на Йонето.
Силве аз незнам от кога  може да ги слагаме да посядат , но го слагам да седи помалко пък и тои сам се надига.
Мамчета които сте кърмили и още кърмите искам да ви питам кога ви доиде цикъла след раждането?Трябва ли да спрете да кърмите за да ви доиде?

# 275
  • Мнения: 79
Мими започнах да я слагам да сяда на 6 месеца.Вашите сладури са малки според мен,но вие си решавате.
На мен ми дойде точно на 30декември т.е 10 мес след раждането,тогава ми понамаля кърмата,а иначе още си кърмя.

# 276
  • Мнения: 3
Да и на мен ми намаля кърмата и сигурно заради това и ми доиде незнам!
Хайде сладки сънища на всички

# 277
  • Мнения: 228
Милите Йони и Мими, Hug
 Praynig  Praynig Praynig Моля се бързо да се оправяте,браво на мама Мими,че е успяла да свали температурата.Милото детенце,нали е жилка се надявам да се пребори организма му бързо с този вирус.Каква е тази темп 42 #Crazy,не мога да си представя какво ти е било,като си помисля как човек не знае на голям да помогне с обезводняване и захранване,а на бебоче newsm78 при това като е супер изтощено.Мимка с теб сме мислено.Дано се оправите скоро. Peace Praynig Hug
Мамок,справила си се с картинките Hug-дай малко инфо,в Самоков в спортното ли си учила-или не?
Майче аз кърмя още,но цикъла ми се появи  4м след раждането и е супер редовен сега.Марти е много сладък в проходилката.Аз я сложих на 6м.
Поли,на 5 мин от вас сме.Улицата ни е успоредна на Ихтиманско шосе(като тръгнеш от магазина на зълва ти в посока полицията след боклуджа на втората пряка свиваш в дясно,след 100м в ляво първата къща.Абе близо до у-ще Христо Максимов сме.

# 278
  • Мнения: 4
Добро утро,ей ние сме и съседки аз живея на България №37 много близо до вас.

# 279
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айдеееееееееееее събрахме се Party

# 280
  • Мнения: 4
По този повод Кафеееее.

# 281
  • Мнения: 4
И закуска за стройно тяло.

# 282
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими дано бързо се оправи Йони Praynig, направо ми се прирерва Tired
Майче и аз за това питам, понеже Ники все си вдига главата, понякога се изправя и на лакти даже (от легнало положение), иначе и на мен ми се струва мн рано Thinking даже като го сложа подпрян на възглавница (полу легнало пак се поовдига) едва го удържам Crazy
Ние май няма да се прибираме за празниците, така че ще пропуснем срещата Confused
Бубу мерси за кафенцето (тъкмо и аз излязох в коридора да си го изпия с цигара) Laughing

# 283
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аааа закуската не е за мен Tired
На мен М тази сутрин ми е донесъл студен сандвич със сирене Laughing

# 284
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е Бубе останахме сами Tired
Ако никой не е почнал нова тема, най-добре Жането да копира тази, че сме на 15-та стр. вече ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт