Имаме голям проблем

  • 3 506
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Притеснявам се не за него толкова,колкото за родителите му.Просто съм напълно отчаяна.Притесняваме се да не го пребият някъде.Не мога да не си хабя нервите,да спрем да мислим за него и да се притесняваме е изключено.Просто исках да разбера дали има някой с подобен проблем....да даде акъл.....оф,направо не знам....


Ако големия братовчед затъне заради малкия, тогава ще се притеснявате да не пребият двамата.  Tired

В кръга на шегата - защо не вземе големия да му тегли един здрав бой, та поне малкия да знае какво го очаква оттук нататък? Пък току виж му дошъл акъла.

Иначе, ако беше мой или на съпруга ми братовчед, никога, ама никога нямаше да позволя от дома ми да излязат 300 хиляди, за да спасявам някой си неориентиран лъжец. 27-годишно бебе би ми дошло в повече Crazy.

Бих му помогнала да си намери работа с шеф над него, да си тегли заем от банка, с който да си погасява задълженията, и със заплатата да си погасява вноските по заема.

# 16
  • Мнения: 7 947
Странна е ситуацията...един затъва, друг връща дълговете, трети се притеснява... Thinking Напълно разбираемо е, че при наличието на такъв проблем цялото семейство е угрижено, но какво повече да се направи - нали са върнати основните дългове - този твой братовчед трябва на ръце да носи брат си - 300 000 са това!!!
Само не ми стана ясно как е успял толкова да затъне и с какво се занимава? Ако не е нещо незаконно - и братовчед ти е разумен човек - ще си вземе поука и лека полека ще си стъпи на краката, по-страшното е , ако се е забъркал в някакви каши и мафиотски истории - тогава отърване няма!

# 17
# 18
  • Мнения: 236
Мисля, че разбирам къде е проблема на момчето. С подобно свръхобгрижващо семейство и с брат, който ей така вади 300 бона от задния джоб и му плаща дълговете...
Еми, сори, но просто не мога да си представя при това положение човека да се държи отговорно.

Ако беше възпитан в чувство на отговорност, най-малкото никога нямаше да изпадне до това положение. Ако пък сега не му спасявахте г--за, може би щеше да има шанс да научи нещо от ситуацията.

# 19
  • Мнения: 1 425
...
Бих му помогнала да си намери работа с шеф над него, да си тегли заем от банка, с който да си погасява задълженията, и със заплатата да си погасява вноските по заема.
И аз мисля така - малкия ти братовчед явно е недорасъл и много безотговорен. Сам бизнес не може да прави - да му намерят работа с шеф, ако може шефа да е познат и да го държи под око още по-добре. И да прехвърлят заложените неща на името на по-големия братовчед или на родителите.

# 20
  • Мнения: 553
Притеснявам се не за него толкова,колкото за родителите му.Просто съм напълно отчаяна.Притесняваме се да не го пребият някъде.Не мога да не си хабя нервите,да спрем да мислим за него и да се притесняваме е изключено.Просто исках да разбера дали има някой с подобен проблем....да даде акъл.....оф,направо не знам....

точно от това има нужда- да го пребият някъде, по добре братовчед ти да гопоръча превантивно, че да не го утрепат от бой някои чужди не на майтап.
само страхът ги лекува такива хора...

не се шегувам, когато един човек оскотее и не жали дори родителите си- се превъзпитава както това на което е заприличал.
може да ти прозвучи цинично но хората винаги се вълнуват от две неща ТОЯГАТА И МОРКОВА
при него явно няма подходящ морков и остава тоягата. ами поне експеримента да е контролиран...

# 21
  • Мнения: 133
Оставете го сам да се оправя, не е малък на 27г. да поема последствията от действията си сам.

Общи условия

Активация на акаунт