блясък за коса

  • 19 091
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Момичета някой ползвал ли е това
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=67&products_id=326
някакви отзиви newsm78

# 16
# 17
  • Мнения: 2 414
ANIKA81,аз ползвам този спрей,но не забелязвам да има особено голям блясък.

# 18
  • Мнения: 1 312
ММм ,,Мелиса,, мислех да си го поръчам но  Naughty
 Hug Благодаря ти

# 19
  • Мнения: 3 782
Не ми се иска това да е вярно Sad, въпреки че ще се съглася, косата на мама винаги е страшно бляскава, това явно наистина е от боята.
Ще си взема в най-скоро време тези кристали на Алфапарф, хвалят ги много. Peace

# 20
  • Мнения: 2 414
Вивиан,за кой спрей на Лореал Проф. става въпрос,че не се сещам? newsm78
Може ли снимка? Praynig

# 21
  • Мнения: 1 312
Не ми се иска това да е вярно Sad, въпреки че ще се съглася, косата на мама винаги е страшно бляскава, това явно наистина е от боята.
Ще си взема в най-скоро време тези кристали на Алфапарф, хвалят ги много. Peace
ani_4ka кои по точно кристали тези диамант с ленено семе ли

# 22
# 23
  • Мнения: 94
Аз сега на скоро си купих един възстановяващ флуид, който е и за блясък и съм много доволна Peace
Марката е Saphir profesionald /Cristian of ROma/

# 24
  • Мнения: 2 414
Аз сега на скоро си купих един възстановяващ флуид, който е и за блясък и съм много доволна Peace
Марката е Saphir profesionald /Cristian of ROma/
Може ли да дадеш снимка и да кажеш как се използва? Praynig
 Hug

# 25
  • Мнения: 94
Не ми се иска това да е вярно Sad, въпреки че ще се съглася, косата на мама винаги е страшно бляскава, това явно наистина е от боята.
Ще си взема в най-скоро време тези кристали на Алфапарф, хвалят ги много. Peace
ani_4ka кои по точно кристали тези диамант с ленено семе ли
Аз също съм с такива в момента взех си ги от фризьорката ми незнам дали по скъпо но са 15лв и са 16мл Sick няколко пъти си сложих и вече привършват #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 414
Мда,разбрах,че питаш за този продукт-ползвал го,но не виждам да придава голям блясък-той се води по принцип за обем и съм доволна в това отношение. Peace
Напред в темата Вивиан беше писала за друг продукт на Лореал,но нямаше снимка и въпроса ми беше насочен към нея. Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Абе... и от мен запис за сега... ще следя и ще допълвам ако се сетя нещо  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 94
Аз сега на скоро си купих един възстановяващ флуид, който е и за блясък и съм много доволна Peace
Марката е Saphir profesionald /Cristian of ROma/
Може ли да дадеш снимка и да кажеш как се използва? Praynig
 Hug
Първо да кажа, че си го купих от Пазарджик от един магазин, в който има само продукти за коса!И продавачката е изключително компетентна Heart EyesТа тя ми обесня или на суха коса или след като си я измия, слагам кристали и тогава пръскам от спрея..
Снимка немога да намеря #Cussing out след малко ще снимам моя спрей, но това им е сайта.. www.saphir.it

# 29
  • Мнения: 1 149
Тези продукти за блясък не вредят ли на косата newsm78
Дали не я натоварват допълнително newsm78

Общи условия

Активация на акаунт