Лесно ли свикнаха децата ви да спят в яслата?

  • 2 519
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 052
не свикна лесно , zащото и аz винаги съм до него с книжката, но въzпитателките леко полеко го рпивикнаха , като го приспиваха и те до него с книжка, смениха му леглото с матрак , zащотот не искаше да го оставят сам в решетъчното и жената не можеше да сяда до него и да му чете ... А и в яслите няма да сиакт според мен да zаспиват всички zаедно като по часовник, с това ще ги привикнат постепенно, ако на някое дете му се спи сигурно ще го лсагат да си спинка, когато иска. Поне при нас е така.

# 16
  • Мнения: 2 220
Почти не спи там...

# 17
  • Мнения: 8 999
Моите деца никога са нямали проблем със спането. Включително и в яслата и в детската градина си спяха от първия ден.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 936
От първия ден започна да спи там /още от първия ден я оставих за цял ден/.
У нас винаги аз я приспивам, но там нямала проблеми, ляга с другите деца и заспива, и то в 12,30, доста раничко.

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моите деца никога са нямали проблем със спането. Включително и в яслата и в детската градина си спяха от първия ден.

  И при нас така,но в инетерес на истината и удома никога не са били приспивани. Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 408
Преди три седмици и аз си задавах същия въпрос, и бях много притеснена. Тони заспива само, като го приспивам. За щастие още от първия ден на яслата си беше спал, ял и не беше плакал, така е и досега. Моите притеснения свършиха.

# 21
  • Мнения: 1 049
Не е за вярване, но трябва да ви се похваля! Дьщеря ми днес заспа без проблеми в яслата още при пьрвия опит! Peace Обадиха ми се по телефона, че много лесно е станало, учителката я галила известно време и й дала любимата кукла, с която спи в кьщи и готово. Не е плакала. В кьщи обикновено не се получава толкова лесно, но с другите деца там е станало от раз. Притесненията ми вече свьршиха Слава Богу. Благодаря ви! Laughing  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 512
Не свикна  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 46 526
... Никол, в детската градина децата вече са малко по-големи. В много градини тук изобщо не ги карат да спят и издьржат до вечерта, но в яслата е друго ...

Моето наистина е по-голямо, но има нужда от сън  Tired като не спи е нервна, вечер плаче непрекъснато, не се храни и въобще е топка от нерви  Tired

# 24
  • Мнения: 2 211
Не е за вярване, но трябва да ви се похваля! Дьщеря ми днес заспа без проблеми в яслата още при пьрвия опит! Peace Обадиха ми се по телефона, че много лесно е станало, учителката я галила известно време и й дала любимата кукла, с която спи в кьщи и готово. Не е плакала. В кьщи обикновено не се получава толкова лесно, но с другите деца там е станало от раз. Притесненията ми вече свьршиха Слава Богу. Благодаря ви! Laughing  Hug

Браво на детенцето!

# 25
  • Мнения: 2 018
Не е за вярване, но трябва да ви се похваля! Дьщеря ми днес заспа без проблеми в яслата още при пьрвия опит! Peace Обадиха ми се по телефона, че много лесно е станало, учителката я галила известно време и й дала любимата кукла, с която спи в кьщи и готово. Не е плакала. В кьщи обикновено не се получава толкова лесно, но с другите деца там е станало от раз. Притесненията ми вече свьршиха Слава Богу. Благодаря ви! Laughing  Hug

Къде е тази детска градина  Wink

# 26
  • Мнения: 8 230
Първият ден не могли да го накарат да заспи. Вкъщи е много лесен за заспиване - трябват му 5-10мин и е готов, но на друго място не ще. Вторият ден му занесохме любимата възглавничка, с която си заспива вкъщи. С нея няма проблеми и вече дори на яслата заспива сам. Обаче като се събуди обикновено не дава да му я вземат и си я разнася из стаята. На нас ни бяха казали, ако има някоя играчка с която да заспива, да я занесем. Знаех че е привързан към възглавничката си и тя наистина направи чудеса в яслата, а за вкъщи купихме нова. Добре, че бързо се привърза и към нея.
И по този повод коментарът на едно от по-големите деца в групата: "Пък той си ходи навсякъде с възглавничката"

# 27
  • Мнения: 233
Моя син нямаше никакъв проблем със заспиването.При него беше трудно събуждането,че си е поспаланко. smile3524

Общи условия

Активация на акаунт