Абитуриентски Бал - 7

  • 22 518
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 816

Betty Boop, супер са всичките неща !  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 146
хей,следи от сълзи-виждам че си тука-може ли да те помоля да кажеш пак линка на който ти бяха обувките за бала-имам смътна идея че май си взех същите без да искам,защото са страхотни-поне сме в различни градове

# 272
  • Мнения: 893
хей,следи от сълзи-виждам че си тука-може ли да те помоля да кажеш пак линка на който ти бяха обувките за бала-имам смътна идея че май си взех същите без да искам,защото са страхотни-поне сме в различни градове

Те много популярни май ще са тая година...
 Rolling Eyes Embarassed
http://www.angelfootwear.com/index-en.html

Бети, много са ти хубави нещата!   bouquet

# 273
  • Мнения: 6 024
Betty Boop Всичко е страшно хубаво. Страхотно ще изглеждаш на бала с тези покупки. Wink

# 274
  • Мнения: 146
надявам се все пак да не се окажа със едни и същи обувки с някоя съученичка-иначе спор няма-толкова са сладки и прекрасни-а на живо -още по-сладурски-моите са цвят шампанско-сега остана да свикна да ходя с тях, че за 10-ина минути  и ме заболяха краката  Confused иначе аз ги взех не от тази фирма angel,на която е сайта,ами от един магазин тука на графа-paolo botticelli- сигурно е от веригата,за която лорън и славчето си знаят от техните градове-но не съм сигурна

# 275
  • София
  • Мнения: 4 767
И аз бях с еднакви сандали с една приятелка, но тя беше с дълга рокля и не се виждаха. Нашите бяха и различен цвят. Но това не е голям проблем  Peace

# 276
  • Мнения: 339
и моите са същите- черни и не с епритеснявай - ужасно удобни са ако си ходила все пак на висок ток де. плата е мек, нямат камъни да закачат ( аз се усетих на време за камъните ) и чудесно обхващат крака.за елегантни обувки на висок ток направо са супер удони само се притеснявам за възглавничките че ще ме заболят, а не отп пришки.ще видим на бала де  Laughing

# 277
  • Мнения: 146
и тука да кажа нещичко на denial-въобще не се съобразявай с това колко са високи другите-айде сега понеже всички са нисички, ти да не можеш да си поносиш каквито обувки си искаш-аз съм 175(купих си 8 cm високи обувки) и не ми дреме че другите ми съученики са ниски и с ниски токове-тяхно си решение. така ще си по-открояваща се-въобще исках да ти кажа-ако ти се носят високи обувки,ама никакви стереотипи нека не те спират по пътя към мечтаната бална вечер  Flutter

# 278
  • Мнения: 86
libellen не си мисли че не съм се качвала на висок ток... напротив,ама някак си ... не знам накрая от много избиране ще си взема на 8-9 см ток  обувки newsm03

# 279
  • Мнения: 146
а така  Party имах предвид да не ти пука за бала да си на висок ток-а иначе-сигурно сис си взимала и дръг път високи-абе както си решиш-идеята ми беше да не се ограничаваш заради другите  Wink

# 280
  • Мнения: 86
От много отдавна не съм се ограничавала понеже приятелят ми е 195 и на каквито и токчета да се кача няма значение... ама някой път ми е малко кофти когато стърча по снимките със съученичките ми

# 281
  • Мнения: 5 173
Тополинке, видях те в епизода на "Балът" по Btv  Sunglasses
Много беше сладка  Peace
Аз го гледах, коя е, коя е  bouquet

# 282
  • Мнения: 20
Topolinka, гледах те по БТВ, обувките ти бяха ужасно красиви, страшно много ми харесха. Би ли пуснала тяхна снимка?  Wink

# 283
  • Варна
  • Мнения: 692
Topolinka, гледах те по БТВ, обувките ти бяха ужасно красиви, страшно много ми харесха. Би ли пуснала тяхна снимка?  Wink
Аз пък не успях да гледам точно този епизод с Topolinka.  Crossing Arms На някой ако му попадне, да пусне линк, плииииййййз Praynig

# 284

Общи условия

Активация на акаунт