когато сте безсилни......

  • 2 008
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Beauty ако е по възрастен от теб ще става и още по зле.
Аз също не обичам да излизам, като го правя сме винаги заедно. По цял ден съм в лудницата и вечер обичам да си почивам дали пред телевизора или компютъра. Дори гледам да накарам жена ми да излезе с приятелки че да ме остави намира, ама и на нея не и се излиза напоследък.

# 16
  • Мнения: 4 753
А като искаш да излизате, има ли къде да ходите??? Може би не са му интересни местата, на които излизате?? При нас обикновено е така, не че не излизаме съвсем, но кафетата вече са ни тъпи, дискотеките отдавна не са ми интересни, та няма кой знае какъв избор.

# 17
  • Мнения: 966
Всяко нещо с времето си Grinning Grinning Grinning. Ето сега не знам дали ще ми повярваш ама съм щастлива, съвсем сама. Сина е на екскурзия, щерката на гости, мъжа излезе с приятели а аз си поркам винце и нямам грижа за нищо. Чак не е за вярване колко е тихо и спокойно в къщи. Ха наздраве  Wine Glass.

# 18
  • Мнения: 474
едно време, докато бяхме гаджета и мъж ми все искаше да си седим в къщи, а аз още лудеех по нощния живот, просто го канех с мен. Обаждах му се пред деня, казвах къде съм направила резервация и че ще го чакам в ... часа еди-къде си. Никога не ползвах израза "хайде да излезем", защото следваше директен отговор " изморен съм". Или вземах билети за кино, за театър, резервирах маси по клубове, организирах гостита, пътувания и т.н. където ми се ходи. Общо взето гледах да не прекалявам, пък и на него обикновено му харесваше.
Но това време отмина май безвъзвратно и сега и на мен ми се седи в къщи... и не ми липсват излизанията по кафета, клубове... Толкова ми е хубаво като заспят мъж ми и детето, а аз си почивам сама пред телевизора...  Laughing

# 19
  • Мнения: 281
Моя е същият Rolling Eyes,никак не е по излизанията Crossing Arms.
И аз се нервя,ама.... Rolling Eyesне и не!
Вечно е изморен,спяло му се,гледало му се телевизия....и т.н.
Навън се излиза само в неделя и се ходи на гости,рядко някъде другаде Crossing Arms.
Така,че не само при теб е такова положението Whistling.
Аз съм се примирила,не мога да го накарам да излизаме по често и това е!
Излизам с приятелки  Hug.

# 20
  • Мнения: 966
Толкова ми е хубаво като заспят мъж ми и детето, а аз си почивам сама пред телевизора...  Laughing

 Wine Glass Grinning Grinning Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Beauty ако е по възрастен от теб ще става и още по зле.
Е,да, ама е само 2 год.по-голям. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 3 770
След 17 години брак мога само да ви кажа , че почти няма ситуация в която да сте безсилни.За момента може да ви се струва ,че е така ,но всъщност от вас зависи как ще моделирате поведението на съпруга си в бъдеще.Може би излезна малко заплетено ,затова ще поясня.Просто правете и отстоявайте нещата така , както смятате че е най-добре.Дори и да не стане изцяло ,поне ще постигнете компромис , който устройва и двама ви.Не бъдете безразлични ,не се отчайвайте и не се заблуждавайте , че сте безсилни , защото това се превръща в модел на поведение и с годините ще ставате все по-примирени и то за много други ситуации.Ако не му се излиза с вас , а пък вие искате ,не се съгласявайте просто така с него.Употребете цялата си палитра от женски хитринки,за да създадете в него навика,че от време на време е хубаво да излизате само двамата.Не се сърдете,когато той излиза сам - правете го и вие.Дори и сега да не ви се иска много,ще дойде време ,когато няколкото часа прекарани с приятелки ще бъдат най-добрата релаксация за вас.И изобщо с една дума не сте безсилни!Всичко,което правите сега намира отражение в бъдещето ви.
Малииии,колко философско и поучително излезна! Joy Joy Joy Joy JoyНо,момичета,аз наистина живея добре със съпруга ми,защото на младини съм го възпитала добре. Laughing И за протокола - никога не съм се дразнела от излизанията му,защото за мен правото на лична свобода е било винаги много важно.Но това право го има и за двама ни! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 753

Алооооо, битовият алкохолизъм.  Mr. Green
 hahaha  Joy  newsm24 cheers

# 24
  • Мнения: 1 196
Joy Joy Joy Joy Joy
Да се включа ли и аз!
В много случаи съм била безсилна,и за да не стават разправии все съм отстъпвала.Но като ми писне и си правя каквото на мен ми се иска,защото иначе ще полудея.Трябва и от двете страни да има компромиси!И не може да не се съобрази поне на моменти с теб,ако наистина държи на теб!
А и както казаха по-горе използвай някаква женска хитрост или знам ли какво,за да го накараш да излезете някъде заедно!
Успех! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт